مایک اسکینر: ‘من می توانم لذت بردن از گذشته بیشتر دانستن من چیزی از مردم می خواهید به شنیدن در حال حاضر’

“این احساس کمی شبیه خالص فقط نوستالژی که لذت بخش است, اما آن را نیز کمی نگران کننده می گوید:” مایک اسکینر متفکرانه. “من فکر می کنم هیچ کس می خواهد به کاملا ساکن در گذشته است.”

نوازنده و تهیه کننده و ترانه سرا, دی جی رپ و مدرن روز بارد بهترین و شناخته شده به عنوان خیابان در حال صحبت کردن در مورد باز گشت مباحث آغاز شده است که در سال 2018 و هفت سال پس از jaded با این همه او بی سر و صدا اعلام کرد او خواستار آن یک روز است.

آنجا که او لذت می برد را نشان می دهد rowdiness از فروخته سالن و goosebumps از رشته ها در شروع به نوبه خود صفحه باز کردن به جمعیت یک بار دیگر اسکینر همیشه به نیک خود عنوان آهنگ – می خواستم به فشار همه چیز رو به جلو است.

The Streets' Mike Skinner
تصویر: اسکینر به تازگی منتشر شد اولین خیابان آلبوم در نه سال

در حال حاضر او با موسیقی mixtape از همکاری به نام هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است.

اول خیابان آزادی در نه سال و ششمین آلبوم این ویژگی دوئت با طیف وسیعی از هنرمندان مختلف اسکینر هیجان زده از Idles به Tame Impala.

با موسیقی جدید ساخته شده که 41 ساله است و بسیار راحت تر در خیابان های پوست یک بار دیگر.

“من لذت بردن از آن در حال حاضر بیشتر [این آلبوم است که در اینجا]. من احساس می کنم چون من چند آهنگ که باید به خوبی انجام می شود که خیابان های آهنگ… باز گشت را نشان می دهد شگفت انگیز بود اما آمیخته با کمی مانند نوع نیاز به چیزی است که اتفاق می افتد, واقعا,” او می گوید.

بیشتر از مایک اسکینر

“من انبوه آرامش پس چیزی اتفاق افتاده است. و من فکر می کنم من احتمالا می تواند لذت بردن از این گذشته کمی بیشتر دانستن که من کردم چیزی است که مردم می خواهید به شنیدن در حال حاضر.”

اسکینر چت به اخبار آسمان از خانه خود در لندن در زوم های واقعیت مجازی که در آن با توجه به کروناویروس همه گیر یک تکه بزرگ از جهان تعامل شده اند.

پس از چه بود که لقب “سوپر شنبه“بعد از مستند تسهیل در انگلستاناو را به استفاده و رفتن به میخانه برای اولین بار کششی پاینت?

“من به یک رستوران رفت و با برخی از دوستان است و آن را احساس بسیار هیجان انگیز است. آنها تا به حال که چیزی که تست درجه حرارت خود را در راه ، من سی و شش و نیم درجه است. من فکر می کنم که خوب است آن را نمی? آن سبز بود. بنابراین ما رفت و برای شام. احساس کمی خسته است. من فکر نمی کنم من استقامت برای اینکه مثل من اما من مطمئن هستم که از آن می آیند.”

آن را در اواخر شب.

“به هر حال رفتن به یک کلوپ شبانه کاملا احساس نمی مانند… خوب که احتمالا غیر قانونی است.”

اسکینر grins: “و من هرگز شکستن قانون است.”

Mike Skinner of The Streets in 2003
تصویر: اسکینر در مرحله در سال 2003 پس از انتشار اصلی دزدان دریایی مواد سال گذشته

پس از تقریبا 10 سال پشت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع “بازی افراد دیگر موسیقی” و طرف دیگر پروژه ها این است که یک فصل جدید برای خیابان.

تک آهنگ جدید من آرزو می کنم شما را دوست داشت شما به همان اندازه که شما او را دوست دارم این برنامه شامل Donae زن نما, زن کیردار و Greentea پنگ و تماس با تلفن من فکر میکنم انجام این کار هیچ چیز بهتر شامل Tame Impala هستند در حال حاضر.

مثل همیشه آهنگ های فلفلی با باهوش مشاهدات این بدان معنی است که همیشه وجود دارد بیشتر به موسیقی خود را از noughties laddishness.

ساخت رپ بیشتر relatable اسکینر ممکن است باید گفت: داستان از مشروبات الکلی و مواد مخدر و “پرندگان نمی b*tches” در خود نرم Brummie صدای تودماغی, اما او همچنین می گذراند آهنگ ها در مورد غم و اندوه و خودکشی و آن را تمام شده مناسب برای مردان جوان برای نشان دادن احساسات خود را با سال 2004 یک عدد خشک و چشم خود را.

اسکینر می گوید که برای آخرین کار خود را, او می خواست به همکاری با جالب هنرمندان که آنها نیز علاقه مند به کار با او: “این ون نمودار در حال عبور.”

او ادامه می دهد: “در این نقطه در زندگی من من فکر می کنم این مهم است که نمی شود زیر این اسکریپت به دلیل شما می توانید در نهایت بدون دانستن آن شما مرتب کردن بر اساس تا پایان با یک با یک بیت از یک فرمول است که همه خود را از تعصبات و دوست دارد که در نوع تکرار خسته کننده نتیجه است.”

اخبار و عناوین از سال 2020 تسلط بر دو فیلم.

من آرزو می کنم شما عاشق شما… ایجاد شده به طور کامل در مستند – “آن را به پایان رسید تا بودن تمام ساخته شده است در VFX و اساسا من بود که مهارت های جدید است که من یاد گرفتم [در مستند]; من نمی یادگیری کلارینت یا خواندن جنگ و صلح, من یاد گرفتم که چگونه یک ویدئو بدون ترک اتاق نشیمن من” – با اشاره به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات شده اند که اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“این برای من مهم” اسکینر می گوید. “این برای من مهم من کار تمام است.”

تلفن من تماس بگیرید ویرایش در مستند باعث می شود منابع اجتماعی فاصله و ارتباطات است. تلفن های همراه و تکنولوژی از ویژگی های به شدت در سراسر این آلبوم است. “شما می دانید من می خواهم به شما من کلیه/ فقط آیا تا به حال به من شارژر” اسکینر wryly raps در آهنگ.

“من همیشه می خواستم به استفاده از کسانی که همه چیز در این داستان که من بگویید… من کمتر در مورد چیزهای انتزاعی و بیشتر در مورد چیزهای واقعی” او می گوید. “بله واقعی چیزهایی که امروزه تلفن های. Soap opera زندگی اتفاق می افتد بر روی واتساپ, آن را نمی کند در حال حاضر.”

این است که جهان در حال حاضر می گوید اسکینر. “همه چیز ما جدید بود در برخی از نقطه من فکر می کنم, فکر می کنم در مورد آن را به عنوان نوعی مانند زندگی واقعی نیست چرا که ما فقط شروع به انجام آن… نسل های آینده احتمالا وجود دارد به طور کامل در داخل یک جهان شبیه سازی شده. شاید ما در حال حاضر.”

Mike Skinner from The Streets performs in New Zealand in 2019
تصویر: اسکینر بر روی صحنه در خیابان ها گشت فرفره در نیوزیلند در سال 2019

هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده است که در واقع دوم خود باز گشت خیابان آلبوم برای اولین بار – موسیقی متن فیلم به یک فیلم ساخت که او کار کرده است در برخی از شکل یا فرم برای سال – هنوز منتشر خواهد شد.

او را متوقف خیابان, او می گوید, چرا که او می خواست به این فیلم اما پس از آن به نحوی آن را نیز تبدیل شد به این دلیل او می خواست به راه اندازی مجدد دوباره.

“من واقعا نمی هر گونه ایده آنچه من انجام می دهند واقعا” او می گوید. “و من با تجربه تر من حتی نمی امتحان کنید و توضیح آنچه که من انجام. من تا به حال هیچ تمایل به انجام [خیابان] تا آهنگ فقط نوع نوشته خود را. این یک احساس خوب زمانی که آهنگ های خود را, آن را می سازد شما مبارک. پس خیلی خوشحال است. و این مخالف است که بد است.”

از من بپرسید اگر آن را در خیابان و یا شهرت او افتاد از عشق اما او را سریع به من را متوقف کند.

“من معروف یا من قطعا نبود واقعا در پایان ، آن را فقط شروع به احساس می کنم مثل…

“این بسیار ساده است, من فکر می کنم شما فقط خسته مغز شما درست مثل این است که شما لازم نیست که هر چیزی که میآید در شما. شما نمی فکر می کنم “من که یک ایده خوب’. شما فقط لازم نیست که احساس. شما فقط باید, است که یک ایده خوب است ؟

“اما زمانی که این کار واقعا خوب… شما فقط باید یک احساس مانند من می تواند انجام این کار است. و من فکر می کنم که در کاباره ها, بازی افراد دیگر موسیقی برای 10 سال شما… من حدس می زنم شما در حال گوش دادن. شما در حال گوش دادن به [موسیقی] شما در حال دیدن آنچه در آن به معنی مردم است.

“و پس از آن در برخی از نقطه من حدس می زنم نفس درون من گفت:” من روی چیزی حساب کردن من می تواند انجام این کار است. است که متفاوت است از زمانی که جوان بودم. شما فکر می کنم من می تواند انجام این کار است. و آن را که ساده است.”

Mike Skinner, The Streets, in 2011
تصویر: خیابان ” آخرین آلبوم منتشر شده در سال 2011

هنگامی که او جوان بود در اوایل 20s است که اسکینر منتشر شد اصلی دزدان دریایی, مواد, دوره-تعریف آلبوم که با هم ادغام شدند گاراژ و رپ و ska با everyman سبک صحبت کردن و اصیل انگلیسی, تفسیر اجتماعی.

در حالی که جهان بسیار مورد استفاده قرار گیرد به صدای او در حال حاضر آن بسیار متفاوت بود در آن زمان. من تعجب می کنم که چگونه اعتماد به نفس او دانستن است که در آن کار می کنند.

“من احتمالا فقط فکر بود که چیزی از دست رفته از آنچه که من در حال گوش دادن به, اما من جوان بودم متکبر” او می گوید. “شما فکر می کنم که همه چیز را که شما انجام دهید این است که آنچه جهان نیاز به شنیدن به نحوی که حمل شما یک راه طولانی است.

“من قطعا فکر می کردم چیزی از دست رفته در جهان بود که موسیقی رپ است که در انگلیسی. و من احتمالا درست است.”

او مکث. “گاهی اوقات ایده های که شما فکر می کنید ایده های خوب هستند و در واقع ایده های خوب.”

پلاتین و فروش جیوه جایزه نامزدی, نشان می دهد, آن را قطعا یک ایده خوب است.

“من خوش شانس بودم.”

اسکینر می گوید او و گوش دادن به این آلبوم به طور کامل برای اولین بار از او ساخته شده آن را در اوایل این سال هنگامی که او در یکی از این شارلاتان خواننده گروه Tim Burgess را در حال حاضر معروف شبانه توییتر گوش دادن احزاب.

“بدیهی است که من انجام برخی از آهنگ ها در [اصلی دزدان دریایی مواد] بنابراین من می دانم که آنها در این راه اما نه همان گوش دادن به آن,” او می گوید. “من آن را واقعا جالب است. آن را تقریبا مانند پله را که من مدت ها پیش من و… وجود دارد چیزهایی که من می خواهم را فراموش کرده اید. اما این احساس کاملا خود زیاده و من سعی می کنم نه به افراط است.”

در طول توییتر حزب او شده در مورد گرفتن اتوبوس به جیوه جوایز جایزه. خواهد که اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

او می گوید آن می تواند اگر چه او نمی خواهد در مورد آن ارسال. اما رسانه های اجتماعی او می گوید: شاید جای تعجب ساخته شده است همه چیز “در واقع بیشتر راک اند رول در حال حاضر”.

چگونه است ؟ “آن چیزهایی بسیار بیشتر و… ، بسیار کمتر آنها و ما من فکر می کنم.”

اسکینر شاهد تصاحب تکنولوژی از این مرحله با طرفداران در حال حاضر فیلمبرداری از جمعیت اما می گوید آن را ندارد او را خسته.

“من نمی بینیم آن را به عنوان گونه های مختلف ، مردم همیشه می خواستم برای نشان دادن خاموش در مورد جایی که آنها هستند. شما می دانید آنها ارسال تصاویر در Instagram در حال حاضر از حمام از یک رستوران خوب یا آنها را در عکس ها نشان می دهد که آنها بوده است. اما این به آن معنا نیست که آنها با داشتن سرگرم کننده فکر نمی کنم. و یا دیگری آنها فقط نمی خواهد بیرون بروید.

“من فکر نمی کنم آن را تغییر مردم در همه. این فقط کمک به آنها برای برقراری ارتباط بیشتر و همراه با مشکلات و مزایای. من نه انبوه به مانند زندگی جریان مباحث ، من فکر می کنم با صدای بلند موسیقی با صدای بلند موسیقی و موسیقی با صدای بلند با مردم است که موسیقی با صدای بلند با مردم است. من فکر نمی کنم که تغییر در هر زمان به زودی. من مطمئن هستم که از آن خواهد شد یک روز. اما در حال حاضر من فکر نمی کنم این فن آوری وجود دارد به انجام یک نمایش زنده [نیز] بر روی اینترنت است.”

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در عوض در حالی که واقعی زندگی می کنند نشان می دهد که غیر ممکن است برای قرار دادن بر روی آنها به عنوان یک بار بود با توجه به همه گیر خیابان یکی از تعدادی از اعمال در نظر گرفتن بخشی در رانندگی-در مباحث. است که مناسب برای اسکینر که دوست دارد به چیزی به بحث در مورد در مرحله.

“چیزی که من دوست ندارم این است که اگر شما می آیند و آن را احساس می کند کمی شبیه آن شب گذشته بود و این زمانی است که شما شروع به می گویند, شما می دانید, ‘سلام گیلدفورد, شما می دانید, شما بهترین مخاطبان ما تا به حال’. بله من قطعا خواهد شد بسیاری از مسائل مورد بحث است. من فقط نیاز به کار بر روی کلاه سر گذاشتن گشت و گذار.”

قبل از او می رود و من می خواهم به می دانم که به عنوان کسی که تا جشن خود را هوشمندانه مشاهده خطوط که از شعر و آهنگ اسکینر ترین افتخار است.

او طول می کشد چند ثانیه به فکر می کنم.

“من یک آهنگ به نام هرگز به کلیسا رفت که در مورد پدرم که گذشت و من واقعا افتخار است. آن را سخت ساخت این آهنگ و من در واقع فکر می کنم این بسیار خوب است.

“من دیگر یک نام بر روی لبه یک صخره در واقع در مورد یک پسر با توجه به خودکشی است که احساس می کند مربوط به نحوی. آره…”

او دم کردن قبل از اضافه کردن: “وجود دارد نه بسیاری از آهنگ های من که من واقعا افتخار, اما برخی از آنها من هستم.”

هیچ یک از ما در حال خارج شدن از این زندگی زنده جدید mixtape آلبوم خیابانها در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>