مایک پنس مخالف درمانگاه سیاست و حاضر به پوشیدن ماسک

آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس شده است تصویر تور یک پزشکی مرکز تحقیقات بدون پوشیدن ماسک در تناقض مستقیم با کلینیک خود سیاست و مشاوره از دولت ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

آقای پنس بود تنها کسی نیست که با پوشیدن ماسک در طول سفر به جهان مشهور کلینیک مایو در مینه سوتا است که در خط مقدم COVID-19 پژوهش در ایالات متحده است.

او تصویر جلسه مایو یک کارمند است که در دوره نقاهت بعد از coronavirus و نیز maskless زمانی که او رفت و به آزمایشگاه که در آن موسسه انجام آزمایش بر روی این بیماری است.

در آن سایت کلینیک می گوید: “بخشی از ما پروتکل برای حصول اطمینان از ایمنی خود را به نیاز همه بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک در حالی که در کلینیک مایو به محافظت در برابر انتقال COVID-19.”

در یک صدای جیر جیر که پس از آن حذف مایو در گفت و گو با اطلاع معاون رئیس جمهور از آن ماسک سیاست قبل از ورود خود را.

در اوایل این ماه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که آمریکایی ها پوشیدن “پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ”.

Mr Pence said he had been tested for coronavirus on a 'regular basis'
تصویر: آقای پنس گفت که او تا به حال تست شده برای coronavirus در ‘منظم’

معاون رئیس جمهور پنس در دفاع از خود تصمیم به پوشیدن ماسک گفت: او به طور منظم آزمایش ویروس.

بیشتر از Covid-19

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus,” او گفت:.

او در ادامه: “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند “متشکرم”.”

در امتناع از پوشیدن ماسک آقای پنس زیر رهبری رئیس خود را.

در 4 مارس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شک او را می پوشند. “پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>