مایک بلومبرگ پیشنهاد وال استریت معامله مالیاتی توضیح داد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ صحبت می کند در یک مبارزه انتخاباتی در Dollarhide مرکز جامعه در کامپتون در دوشنبه, فوریه. 3, 2020.

اسکات Varley | Torrance Daily Breeze via Getty Images

ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ روز سه شنبه اعلام کرد اصلاحات فراگیر به راه وال استریت کسب کند. در میان طرح های پیشنهادی خود را است 0.1% مالیات بر تمام معاملات مالی به این معنی که دولت فدرال دقیق یک وظیفه در تمام معاملات از جمله سهام و اوراق قرضه و پرداخت در قراردادهای مشتق شده.

مالیات خواهد بود مرحله به مرحله و در طول زمان پوسته پوسته شدن تا از 0.02% “برای نظارت و به حداقل رساندن هر گونه عواقب ناخواسته.”

سابق شهر نیویورک شهردار همچنین پیشنهاد تنظیم حد مجاز سرعت برای تجارت و ممنوعیت پرداخت برای اولویت دسترسی به سفارشات مشتری است که طول می کشد هدف در فرکانس بالا معامله گران است.

“سیستم مالی کار نمی کند راه آن باید برای اکثر آمریکایی” بلومبرگ گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان رئیس جمهور من را تشدید ولکر قانون محافظت از آمریکایی ها از درنده و شیوه های تبعیض آمیز و مهار قدرت از سیستم مالی به گسترش فرصت ها و درایو رشد اقتصادی در هر جامعه است.”

این کمپین می گوید: پیشنهاد خود را معاملات مالیات خواهد بود طراحی شده برای کمک به افزایش درآمد مورد نیاز به آدرس نابرابری ثروت در سراسر ایالات متحده همچنین اهداف بسیار صنعت که در آن مهر خود را میلیاردها دلار از طریق فروش اطلاعات پایانه ها به معامله گران است.

برنامه تیم خود را شنبه منتشر شد شامل آمار جزئیات نابرابری او وعده داده شده به درمان از جمله 1.5 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی تبعیض آمیز و اعطای وام در برابر مردم رنگ و آنچه او به عنوان بی پروا و استثماری فوق العاده سریع تجارت.

او همچنین پیشنهاد انواع دیگر وظایف ثروتمند به عنوان بخشی از $5 تریلیون طرح مالیات. اما در پیشنهاد معامله مالیاتی در خصوص, عصر ایران حرکت می کند و نزدیک به دیگر مترقی نامزدها مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز که برای سال دفاع و پشتیبانی مالیاتی مشابه و در حال انجام است تا دوباره در سال 2020 است.

اما برخی از جمله آمریکا اتاق بازرگانی و استدلال می کنند که معامله مالیات عقب رانندگی تا مقدار روزمره سرمایه گذاران پرداخت در صندوق های بازنشستگی خود را.

“در واقع این یک عقب مالیات بر خیابان اصلی پس انداز بازنشستگی, درایو, هزینه رهن خانه و بازارهای مالی ناکارآمد تر” تام Quaadman ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی نوشت: به CNBC. “این است که چرا کندی/Johnson دولت لغو مالیات در سال 1960 است.”

“این مالیات را افزایش نمی دهد درآمد ادعا خواهد شد و در واقع هزینه اقتصاد بیشتر” از آن بالا می برد, او اضافه شده است.

بلومبرگ به نقل از کمپین یک مطالعه 2015 توسط مرکز سیاست های مالیاتی در این ادعا که “دو سوم از بار” معامله مالیات می گیرند در بالا 10 درصد از آمریکایی ها درآمد. اما حتی نویسندگان این سیاست های مالیاتی مرکز کاغذ بپذیریم که “دراز مدت اثرات توزیعی تر خواهد بود مخلوط از در کوتاه مدت” را به عنوان پایتخت می شود کمیاب در طول زمان است.

معاون سابق رئیس جمهور و 2020 مدعی جو بایدن همچنین به نظر می رسد برای حمایت از یک معامله مالیات. بایدن گفت: CNBC در ماه دسامبر که “من فکر می کنم ما باید یک معامله مالی مالیاتی” با وجود تیم خود را تخمین می زند که وظیفه نمی تولید قابل توجهی از درآمد برای خزانه داری خزانه.

بلومبرگ طرح نیز به دنبال تقویت مصرف کننده حمایت مالی دفتر دفتر اول پیشنهاد شده توسط 2020 رقیب سناتور. الیزابت وارن ماساچوست. اداره کاسته مقررات payday در وام دهندگان و رها مناسب در برابر این صنعت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>