مایک بلومبرگ طول می کشد ضرب و شتم در بحث دموکراتیک به عنوان الیزابت وارن منجر به حمله

لاس وگاس – سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در زمان ضرب و شتم از رقبای خود در روز چهارشنبه از آغاز اولین حضور خود را در یک بحث دموکراتیک مرحله.

تقریبا تمام پنج دموکرات ایستاده در کنار او شروع به پریدن کرد در اولین فرصت پس از میلیاردر شده است که رها کردن صدها میلیون دلار در تبلیغات سوخت رسانی ریاست جمهوری پیشنهاد در ماه های اخیر.

این jabs شده telegraphed برای روز zeroed در بلومبرگ ثبت نژاد به عنوان شهردار نیویورک و همچنین اتهام موارد آزار و اذیت جنسی علیه کارمندان خود را گل سرسبد کسب و کار بلومبرگ LP.

ادامه مطلب: بلومبرگ botches اظهارنامه مالیاتی سوال در بحث دموکراتیک: ‘من نمی توانم به TurboTax’

شدیدترین حملات آمد از سوی دیگر ، الیزابت وارن از ماساچوست که بلومبرگ بود “میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.”

“و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ،” وارن گفت: باعث gasps از مخاطبان است.

وارن است که کاهش در سال های اخیر دولت ملی و, نظر سنجی, گفت که دموکرات ها برنده خواهد شد “اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف-و-frisk.”

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” وارن گفت. وارن اشاره کرد که او را پشتیبانی خواهد کرد هر که نامزد.

بعد از آن در بحث وارن به نام بلومبرگ به انتشار کارکنان زن از عدم افشای توافق نامه.

بلومبرگ پاسخ داد که “ما یک تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق.”

“چگونه بسیاری از است؟” وارن interjected.

“اجازه دهید من به پایان برسد. هیچ یک از آنها من را متهم به انجام هر چیزی به غیر از – شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” بلومبرگ گفت: باعث مخاطبان به ناله کردن.

سناتور. برنی ساندرز از ورمونت پیشتاز نیز رفت و پس از بلومبرگ گفت: توقف-و-frisk پلیس سیاست است که بلومبرگ نظارت به عنوان شهردار “رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما می رویم به رشد میزان مشارکت.”

بلومبرگ پاسخ داد که ساندرز’ پیشنهاد “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان-مراقبت از تعمیرات اساسی بود و هیچ راهی برای ایجاد یک ائتلاف گسترده.

ادامه مطلب: Pete Buttigieg نوبت آتش در “سوسیالیستی” برنی ساندرز در میان بلومبرگ شمع در

“شما شروع نمی گفت من 160 میلیون نفر, من قصد دارم برای شروع به دور گرفتن بیمه آنها را دوست دارم” او گفت:.

“اگر او می رود و نامزد ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر و ما نمی تواند ایستاده است.”

بلومبرگ که عذرخواهی خود را برای توقف-و-frisk, سیاست, خطاب این موضوع بعدا در این بحث است.

“اگر من به عقب برگردید و نگاهی به من زمان در دفتر یک چیزی که من واقعا در مورد نگران خجالت در مورد این است که چگونه آن را معلوم شد با توقف-و-frisk,” او گفت:.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را رد کرد عصر ایران عذرخواهی کرد و گفت این کافی نیست.

“این که آیا او عذرخواهی کرد یا نه این سیاست است. و سیاست بود و شنیع می شود.”

وارن گفت که بلومبرگ نیاز به یک “متفاوت عذرخواهی” متمرکز بر قصد توقف-و-frisk نه فقط چگونه آن را معلوم شد.

“اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز به روز” وارن گفت.

وارن شده است به دنبال باز گشت پس از نمایش ضعیف در دو کشور برای رای دادن آیووا و نیوهمشایر, جایی که او به پایان رسید و سوم و چهارم بود. روز سه شنبه او پیش بینی در یک پست در توییتر که این بحث را شامل “زنده تظاهرات چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

ماساچوست سناتور عملکرد به نظر می رسد به یک اولیه به نتیجه نهایی. Caitlin Mitchell, مبارزات انتخاباتی رئیس بسیج افسر گفت: در یک پست در توییتر که این ساعت برای اولین بار از این بحث بود که این کمپین را بهترین جمع آوری کمک های ساعت به تاریخ.

بلومبرگ در جای سوم در نظر سنجی های ملی اما هنوز به نظر می رسد در هر دولت رای گیری. بلومبرگ است که صرف نظر کردن از این چهار اصطلاح در اوایل متحده, Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی به منظور تمرکز بر بزرگتر نماینده hauls آمده است که با شروع در ماه مارس است.

بلومبرگ واجد شرایط برای نوادا بحث پس از دموکرات کمیته ملی کاهش نیاز است که نامزد کسب حداقل تعدادی از همکاران کمپین. DNC هنوز هم نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به یک نظرسنجی در آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>