مایک بلومبرگ انتقاد شدید تهمت coronavirus پاسخ در تبلیغ جدید برجسته 9/11 پس

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ می رسد در مرحله دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون Gaillard مرکز در فوریه 25 سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ منتشر کرده است یک تبلیغ که ریپ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به گسترش coronavirus.

30-دوم تلویزیون نقطه برجسته چگونه بلومبرگ به کار گرفته اضطراری در حالی که شهردار نیویورک از جمله دست زدن به او پس از 9/11 حملات. بلومبرگ شهردار انتخاب شد نزدیک به دو ماه پس از حملات و نظارت شهرستان را بازسازی پس از تلاش های او در ژانویه 2002.

آگهی آید و پس از او کاندیدای اول در طول چهار شنبه بحث در کارولینای جنوبی را مرگبار coronavirus به طور بالقوه در ایالات متحده است. او هدف مستقیم در مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او مورد بحث ممکن است موانع پیش رو است.

“رئیس جمهور از کار اخراج همه گیر متخصص در این کشور دو سال پیش” بلومبرگ گفت. “هیچ کس اینجا به شکل از چه جهنم ما باید انجام دهند.”

آگهی, که خواهد شد در سراسر کشور پخش و کابل در روز پنج شنبه نیز یک تظاهرات از نیروی بی رحم از بلومبرگ را حدود 60 میلیارد دلار ثروت. او اساسا نامحدود جنگ قفسه سینه است که اجازه می دهد تا مبارزات انتخاباتی خود برای تولید سریع-پاسخ تبلیغات در خواهد شد. بلومبرگ انتخاباتی صرف بیش از 500 میلیون دلار در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

بلومبرگ است که رتبه سوم را در Real Clear Politics ملی رای گیری متوسط است. او که در پشت سن. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این ویروس از کشورهای چین و گسترش به کشورهای دیگر از جمله به ایالات متحده است. وجود حدود 60 مورد تایید در آمریکا و مرکز کنترل بیماری هشدار داده است برای مردم را به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.

بیش از 81,000 مردم آلوده شده اند در سطح جهانی و در حالی که بیش از 2700 نفر در سراسر جهان است.

تهمت متهم شده است که توسط دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور و کارشناسان بهداشت از ساخت کلید کاهش به سازمان است که ممکن است نیاز به کمک در دفاع آمریکا از ویروس.

کریستال واتسون دستیار استاد در جان هاپکینز دانشگاه توییتی که به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال پیشنهاد کاهش به CDC بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ برنامه همراه با ASPR بیمارستان آمادگی برنامه.

واتسون همچنین با اشاره تهمت بودجه پیشنهاد افزایش 50 میلیون دلار برای بهداشت جهانی امنیت در CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>