دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ دارای یک کمپین تجمع در فوریه 4 سال 2020 در دیترویت ،

لایحه Pugliano | گتی ایماژ

مایک بلومبرگ تنها دموکرات به بالا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک گالوپ نظرسنجی از صاحبان کسب و کار کوچک.

پنجاه و دو درصد گفت: آنها علاقه سابق شهردار نیویورک در یک فرضی نژاد در برابر تهمت با توجه به نظر سنجی گالوپ و پرداخت-شرکت فناوری مربع است.

این نظرسنجی روز دوشنبه منتشر شد Jan. 15 تا 24 ساله قبل از آیووا قفقاز.

بررسی خواسته پاسخ دهندگان نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پشته تا در برابر هفت بالا دموکراتیک نامزدها: بلومبرگ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq کارآفرین اندرو یانگ و سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن.

بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در 50 درصد است. Buttigieg, Klobuchar و یانگ شد و در 49 درصد در برابر تهمت را 51%, در حالی که وارن و ساندرز کردم 48 درصد در مقابل تهمت را 52 درصد.

بایدن بود انتخاب بالا برای نامزدی حزب دموکرات در میان شرکت کنندگان در نظرسنجی که برنامه ریزی شده برای رای دادن در انتخابات مقدماتی: 22% حمایت معاون رئیس جمهور سابق.

بلومبرگ با 17 درصد در حالی که ساندرز و وارن تا به حال 14% و 13% بود. اما 13 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند مردد در انتخاب برتر خود را در میان هفت حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن بالا تصویب

مغلوب ساختن پیشی جستن بالا برخوردار تصویب رتبه بندی در میان صاحبان کسب و کار کوچک. شصت درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که مورد تایید این کار او انجام شده بود. یک RealClearPolitics رای گیری دمای گیره مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز در 45.5%.

در گالوپ نظرسنجی 52 درصد گفت: کسب و کار خود را بهتر خواهد بود اگر تهمت برنده در ماه نوامبر در مقابل 41% برای یک پیروزی دموکراتیک.

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک در نوسان متحده در مصاحبه با CNBC تکرار نظر مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن.

توماس Skiffington صاحب شرکت املاک و مستغلات Re/Max 440 در پرکسی پنسیلوانیا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “شده است بسیار مثبت” برای کسب و کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “روشن کردن مقررات بنابراین مردم صرف پول بیشتر به طوری که آنها در حال خرید خانه” Skiffinton گفت CNBC. “آنها احساس راحت با بازار مسکن است. در واقع اگر هر چیزی در حال حاضر وجود دارد یک ذخیره سازی موجودی; تر وجود دارد افرادی که می خواهید برای خرید از خانه ها در بازار است.”

بیل جونز مدیر عامل خورشیدی تولید در Sellersville پنسیلوانیا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات شدند “حاشیه موفق” برای کسب و کار خود را. او با اشاره به سرمایه گذاری اعتبار مالیاتی خود را به عنوان “بزرگترین مزیت است.” جونز’ شرکت متخصص در متالورژی عملیات حرارتی و 365 کارکنان در سراسر پنج گیاهان.

وجود بیش از 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده با توجه به یک سال 2018 گزارش از ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک. گالوپ گفت: این نظرسنجی پاسخ دهندگان خود را یک کسب و کار کوچک با درآمد سالانه 50.000 دلار به $25 میلیون.

این نظرسنجی که به بررسی 1,234 صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر وب یافت می شود که 97 درصد احتمال رای در سال 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im