مایک بلومبرگ پرداخت آنلاین اثرگذارندهها به پست الگوهای رفتاری خود را برای سال 2020 کمپین

به تازگی اعلام کرد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث ریاست جمهوری خود را به اجرا در 25 نوامبر سال 2019 در نورفولک ویرجینیا.

درو Angerer | گتی ایماژ

مایک بلومبرگ پرداخت شده است تعداد انگشت شماری از رسانه های اجتماعی محبوب اثرگذارندهها به پست طنز الگوهای رفتاری مورد او خود را برای ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

نامزد حزب دموکرات بود که قبلا شهردار شهر نیویورک به تازگی موضوع از چند memes, آپلود عکس به اشتراک گذاری برنامه Instagram. هر یک از پست ها ادعا می کنند برای حمایت شده توسط میلیاردر.

یکی Instagram account اجرا شده توسط meme خبرخوان جری رسانه ها به تصویر می کشد بلومبرگ ارسال یک پیام مستقیم درخواست آن را به “ارسال یک الگوی رفتاری است که اجازه می دهد تا همه بدانند من سرد نامزد.”

یکی دیگر از تانک سیناترا یک حساب کاربری با بیش از 2 میلیون پیروان اشاره به ویروسی کلیپ از حزب دموکرات رقیب برنی ساندرز درخواست حمایت مالی. اما به جای متن را می خواند: “من یک بار دیگر درخواست (شما) به من نگاه سرد.”

پست ها تمام آگهی های آینده با حمایت تکذیبنامهها و به نظر می رسد طنز. مخزن سیناترا که نام واقعی است جورج Resch حتی می گوید: “بله این واقعا اسپانسر شده از طرف @mikebloomberg.”

حساب های دیگر ایجاد کرده اند که محتوای مشابه از جمله Grapejuiceboys که 2.7 میلیون پیروان و Sh-theadsteve که 5.3 میلیون نفر است.

“مایک بلومبرگ 2020 تیمی اجتماعی سازندگان برای همکاری با این کمپین از جمله مم جهان” سابرینا سینگ بلومبرگ ارشد ملی, سخنگوی, گفت CNBC. “در حالی که یک الگوی رفتاری استراتژی ممکن است جدید برای ریاست جمهوری, سیاست ما در حال شرط بندی از آن خواهد شد یک جزء موثر برای رسیدن به مردم به جایی که آنها هستند و رقابت با رئیس جمهور تهمت قدرتمند دیجیتال عملیات.”

اخبار بلومبرگ درخواست تجدید نظر به رسانه های اجتماعی سازندگان قبلا گزارش نیویورک تایمز گفت که مبارزات انتخاباتی خود را به حال شنود گذاشته الگوی رفتاری 2020 یک شرکت با لینک کلیک کنید برای جری رسانه ها برای ایجاد یک “خود آگاه جالب شخصیت” حدود العالم.

جری رسانه ها قبلا متهم به سرقت الگوهای رفتاری و عبور آنها را به عنوان محتوای خود را دارد بدون دادن اعتبار به خالق اصلی.

به طور جداگانه روزانه وحش گزارش دادند که مهر شده بود تبادل به “میکرو-اثرگذارندهها” برای ایجاد حمایت و محتوا برای یک هزینه ثابت از $150. از جمله سازندگان به طور معمول یک fanbase از بین 1 ، 000 و 100 ، 000 پیروان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>