مایک بلومبرگ دارای سابقه سنگی با اتحادیه های کارگری – در اینجا چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار دموکراتیک اولیه کمپین

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ حرکات در حالی که صحبت کردن در طول کیکآف از خود “آن را انجام داده اکسپرس” تور اتوبوس در Dollarhide مرکز جامعه در کامپتون کالیفرنیا در فوریه 3 سال 2020 است.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مایک بلومبرگ در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان یک نامزد معتدل که دارای منابع و ثبت به متحد کردن حزب دموکرات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

اما با وجود کاهش اخیر در نظر سنجی که ممکن است یک کار دشوار است, به عنوان او باقی مانده تفرقه رقم در میان یک گروه از لحاظ تاریخی مهم به دموکرات ها — اتحادیه های کارگری.

برای مطمئن شود, اتحادیه’ حمایت و یا مخالفت ممکن است باعث شکستن و یا دموکراتیک نامزدهای این چرخه به عنوان کلیدی حوزه درون حزب صرفا به دنبال بهترین شانس را برای پیروزی در ماه نوامبر. نفوذ نوادا آشپزی اتحادیه کارگران کاهش یافته است برای حمایت از هر یک از نامزدهای دموکرات پیش از مناظره چهارشنبه شب و دولت قفقاز این شنبه. و نه وجود دارد روشن پیشتاز برای حمایت از 12.5 میلیون-عضو AFL-CIO به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن یک بار خواهد بود-اتحادیه عزیزم همچنان به سقوط خود در پای صندوقهای رای است.

هنوز شانس بلومبرگ تبدیل شدن به یک قهرمان از کارگران سازمان یافته در اوایل اولیه فصل ممکن است کوچک به نظر می رسد با وجود اخیر خود پرده برداری از برخی از اتحادیه پسند سیاست های پیشنهادی. بلومبرگ رسانه شرکت بلومبرگ LP است اتحادیه هر چند تحقیقات حقوقی شرکت آن را به دست آورد و در سال 2011, Bloomberg BNA کند باید یک اتحادیه.

در طول سه-مدت اجرا به عنوان شهردار نیویورک, Bloomberg سختی تاکتیک های او را به دست آورده مخلوط رکورد با اتحادیه: او تا به حال سهم خود را از دشمنان و متحدان و همچنین افرادی که straddled تقسیم.

به عنوان شهرستان را منابع مالی در زمان ضربه از بحران اقتصادی و بالونی کسری بلومبرگ هدفمند اتحادیه قراردادها و حقوق بازنشستگی به عنوان یک مسیر به ثبات مالی. او به پایان رسید او 12 سال اجرا on Dec. 31, 2013, با یک بودجه متعادل. اما او تا به حال از دست داده حمایت از نیویورک بزرگترین شهری کارمند, اتحادیه اروپا, شورای منطقه 37 بود که حمایت خود را از اول اجرا کنید. اتحادیه کارگران نشان دهنده در بیمارستان ها و مدارس و کتابخانه ها و کالج های شهر.

دیگر اتحادیه انتقادات از بلومبرگ باقی بماند. پاتریک لینچ رئیس پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده 24,000 قسم خورده New York Police Department, اعضای, به نام بلومبرگ است عذر خواهی برای توقف-و-frisk “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.” این اتحادیه گفته است, عصر ایران, سیاست بدتر روابط خود با جوامع و افسران پلیس هدف از نفرت.

بلومبرگ نیز کشیده خشم از اتحادیه های معلمان برای حمایت خود را از منشور مدارس است که این گروه می گویند تخلیه مدارس و مربیان از منابع است. پس از بلومبرگ اعلام کرد خود را برای اجرا به رئیس جمهور در اواخر سال گذشته ایالات فدراسیون معلمان اعلام کرد در یک روزنامه به توزیع آن بیش از 190,000 که اعضای خود در نیویورک “مکان عمومی, مدرسه, مربیان, احساس بی احترامی و سردرگم” در حالی که “دانش آموزان بودند shortchanged.”

او فعالیت های خیریه به عنوان یک شهروند خصوصی ثابت کرده اند به همان اندازه به عنوان تفرقه. از طریق بلومبرگ Philanthropies او ادامه داد: برای حمایت از آموزش خصوصی و همچنین زغال سنگ-رایگان آینده هر دو بحث تصمیم گیری برای برخی از اعضای اتحادیه. همان کسانی که فعالیت های هر چند هم او را به دست آورده اند.

با وجود این اتحادیه معلمان را مسائل گذشته با بلومبرگ رئیس جمهور از پدر و مادر خود اتحادیه 1.7 میلیون-عضو فدراسیون معلمان آمریکا Randi واینگارتن به تازگی هیل گفت: او معتقد است بلومبرگ احتمال “رفتن تمام راه را.” بلومبرگ Philanthropies متعهد پول برای حمایت از دانش آموزان کم درآمد. به عقبی ضمن همکاری با Everytown for Gun Safety, تفنگ-ایمنی گروه حمایت است که بلومبرگ در بر داشت کمک کرد.

واینگارتن و بلومبرگ مشترک byline در ایالات متحده آمریکا امروز سرمقاله در سال 2018 تصدیق کرد که در حالی که آنها butted سر بر سر بهترین راه برای بهبود مدارس آنها را به اشتراک تمرکز بر نمایشگاه پرداخت برای معلمان است.

این کشور بزرگترین فدراسیون کارگری AFL-CIO است همچنین تقسیم بر بلومبرگ یک فرد آشنا با اتحادیه تفکر گفت: درخواست ناشناس ماندن در سفارش به صحبت آزادانه در مورد اتحادیه پویایی است.

دیگران وجود دارد هر چند که در حمایت از بلومبرگ است خلوص و فرانک رویکرد است. برخی از آنها با تمرکز بر سادگی پیدا کردن یک نامزد آنها فکر می کنم می توانید برنده شوید.

“من قطعا مردم دیده می شود ابراز نگرانی در مورد بلومبرگ” گفت: Thea مه لی رئیس موسسه سیاست اقتصادی که قبلا به عنوان معاون رئیس ستاد در AFL-CIO. “اما آنها نیز در تلاش برای کشف کردن که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و داشتن پول است که همیشه مفید در انتخابات است.”

به بلومبرگ کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این مقاله.

یک سوال از نفوذ

دموکراتیک زمینه سلامت به عنوان اتحادیه رای دهندگان بلوک.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., طرفدار صریح از کارگران سازمان یافته در حال حاضر irked برخی از اتحادیه های کارگری با حمایت خود را از “مدیکر برای همه” و مخالفت خود را به قله کوه معدن زغال سنگ. بایدن که ثابت بسیار سیاسی خود تجدید نظر خود را به یقه آبی ریشه های شکست خورده برای تضمین حمایت از نفوذ نوادا آشپزی اتحادیه کارگران جلوتر از دولت قفقاز.

دیگر عمده دموکراتیک نامزد — الیزابت وارن سناتور. D-Mass., سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq D-Minn. — همه باید در سطوح مختلف از حمایت در میان اعضای اتحادیه. اما هیچ کدام قادر به شکستن رایگان به عنوان روشن جلو-دونده و نه allayed کافی نگرانی می توانید آنها را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه میلیاردر با این وجود در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 با پیروزی بزرگ عصری اعضای اتحادیه و آبی-کارگران یقه. که اتفاق افتاده است با وجود رقیب خود هیلاری کلینتون برنده حمایت از AFL-CIO.

در ضمن رو به کاهش عضویت در اتحادیه اقتصادی و عدم اطمینان ایجاد کرده اند schisms بین اتحادیه ها به نمایندگی از کارگران از صنایع مانند معدن آموزش و خرده فروشی. که شکستگی شده بود با روشن اخیر ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد نفتا به روز رسانی است که به دست آورده حمایت از AFL-CIO با وجود نگرانی های چندین اتحادیه علنا بیان شده مورد معامله.

AFL-CIO را تایید نمی کند و به نظر می رسد به تاثیر از آن استفاده می کرده اند. در سال 2016 سازمان حمایت هیلاری کلینتون اما او تنها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در میان اتحادیه خانوار 51%-43%. در سال 2012 باراک اوباما ضرب و شتم میت رامنی در میان اتحادیه خانوار 58%-40%.

همچنین مشخص نیست که آیا AFL-CIO خواهد رسید در دو سوم رای اکثریت مورد نیاز برای این گروه به حمایت از هیچ کاندیدایی فرد آشنا با AFL-CIO فکر اذعان کرد. AFL-CIO عضو اتحادیه شامل ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا, International Association of Machinists and Aerospace کارگران ایران خودرو به کارگران.

AFL-CIO تنها یک بار قبل از اینکه تصمیم گرفتند در برابر هر گونه حمایت در همه. در سال 1972 آن را خودداری از حمایت دو رئیس جمهور ریچارد نیکسون یا دموکرات ایالت جورج مک گاورن برای ریاست جمهوری توسط McGovern را در مخالفت با جنگ ویتنام بود.

تیم Schlittner یک سخنگوی AFL-CIO گفت که این گروه “به طور کامل اعتماد به نفس” در توانایی خود را برای رسیدن به یک اجماع برای حمایت از یک نامزد به عنوان آن را با این نسخهها کار از طریق یک “قوی زمینه است.” Schlittner نیز مخالف که AFL-CIO است شکسته یا از دست دادن نفوذ و خواستار چنین خصوصیات “پر از شکوفه و گفته است که این “می آید با هم مثل یک خانواده” زمانی که به آن نیاز دارد.

بلومبرگ منابع

با توجه بلومبرگ را 60 میلیارد دلار ارزش خالص و گسترده خود را پشتیبانی شبکه, او ممکن است قادر به اجرای قوی کمپین بدون بزرگترین اتحادیه حمایت در اولیه و یا در انتخابات عمومی ، او در حال حاضر پوسته 400 میلیون دلار در تبلیغات است. سابق شهردار نیویورک است رای گیری در جایگاه سوم ملی در میان دموکرات ها در فاصله قابل توجه از بایدن پس از شروع در مکان هفتم زمانی که او شروع به پریدن کرد به مسابقه با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط است. ساندرز رهبر است.

اتحادیه’ قوی ترین سلاح در انتخابات است توانایی خود را به بوم و تجمع آرا و در عین حال بلومبرگ قرار داده است با هم یک قوی کمپین عملیات که شکسته است سوابق خود را با هزینه تبلیغات و ارتقاء و همچنین به عنوان یک ارتش از عملیات. ضمن از طریق خصوصی خود انسان دوستی او ساخته شده است تا یک شبکه از شهرداران به ارمغان آورده است که در نمرات تاییدیه در نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و کارولینای شمالی است.

او همچنین نورد از سیاست هایی که به نظر می رسد بیشتر اتحادیه پسند تر از سابقه خود در نیویورک را نشان می دهد و حتی به عنوان ایالات متحده خیره به پایین $1 تریلیون دلار کسری.

این آخر هفته او پرده برداری از یک طرح است که افزایش حداقل دستمزد فدرال تقویت اتحادیه حمایت و “محافظت از کارگران حقوق بازنشستگی.” آن را نشانه یک مقابل از وقت خود را به عنوان شهردار. او استدلال کرد که یک حق داشتن اتحادیه باید با یک کاهش در اتحادیه حقوق بازنشستگی و مزایای هزینه های.

طرح خود را برای مهار وال استریت شنبه منتشر شد, پیشنهاد مقررات سخت تر در بانک ها با وجود قبلی خود را انتقاد از بانک اعمال مقررات تحت Dodd-Frank عمل می کنند.

K-12 آموزش و پرورش طرح — که به احتمال زیاد آدرس سوال از مدرسه خصوصی سازی — منتشر خواهد شد در چند هفته آینده یک سخنگوی کمپین گفت: CNBC.

این طرح برای همه از ثروت و قدرت شلیک که بلومبرگ ممکن است فکر می کنم او می تواند با استفاده از کمی اتحادیه عضلانی به کمک به او برنده این همه اگر او پیاپی نامزدی.

“او قطعا دارای یک بافر قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از منابع او اما یک بافر و کامل عایق دو چیز بسیار متفاوت” گفت: هارلی Shaiken یک کار اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “اتحادیه های کارگری می دانم که چگونه به سازماندهی آنها می توانند تماس های تلفنی — و در عصر اینترنت و عصر محدود تبلیغات تلویزیون, هنوز هم وجود دارد چیزی به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>