مایک بلومبرگ قطره از سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری تایید جو بایدن

مایک بلومبرگ کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه پس از عملکرد ضعیف در سه شنبه مقدماتی.

“سه ماه پیش من وارد نژاد برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ در بیانیه ای گفت. “امروز من می روم مسابقه به همین دلیل: برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به دلیل آن برای من روشن است که ماندن در را دستیابی به این هدف دشوار است.”

پس از کمپین خروج بلومبرگ تایید رقیب و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. “من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن” او در بیانیه ای گفت:.

“من شناخته شده جو برای یک زمان بسیار طولانی است. من می دانم که او نجابت صداقت و تعهد خود را به مسائلی که بسیار مهم است برای کشور ما – از جمله تفنگ ایمنی, بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و شغل خوب.”

بلومبرگ حمایت بایدن یک افزایش عمده برای معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی. بایدن تلاش خواهد شد یک آسانسور از بلومبرگ گسترده کارکنان حوزه ها و تبلیغات که قبلا رزرو در آینده اولیه متحده است. بایدن را مشاهده کنید کمک از بلومبرگ خود شرکت فناوری Hawkfish. کمپین قبلا گفته NBC News که آنها را حفظ خواهد کرد عملیات خود را رفتن حتی اگر بلومبرگ بود مجبور به رها کردن مسابقه.

بلومبرگ را شرم آور پایان شنبه شب نخستین بار او در انتخابات. او ادامه داد: در مسابقه نامزدی خود را گرفته اند ممکن است دور از آرا بایدن یک شخص متوسط که رقابت برای نامزدی با سن. برنی ساندرز ورمونت. با خروج او وجود دارد در حال حاضر تنها چهار نامزد در مسابقه از جمله بایدن ساندرز سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی است.

میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار صرف بیش از 500 میلیون دلار در کمپین تبلیغاتی اما از 14 ایالت و یک سرزمین در خطر در مارس 3, سه شنبه او فقط قادر به گرفتن American Samoa.

بلومبرگ شروع به پریدن کرد به مبارزات انتخاباتی برای نامزدی حزب دموکرات در ماه نوامبر هفته بعد از اذیت کردن یک پتانسیل پیشنهاد. پیش از آن در سال 2019 بلومبرگ به حال به طور کامل رد کرد امکان اجرا برای رئيس جمهور.

او در اواخر ورود او را مجبور به دور زدن اولیه رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نوادا به تمرکز بر نماینده غنی از سه شنبه. استراتژی نمی پرداخت.

عصر ایران راه اندازی شد پیشنهاد خود را با 31 میلیون دلار TV ad حمله رعد اسا شکستن رئیس جمهور سابق باراک اوباما رکورد هزینه های کمپین از 24 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در یک هفته. او به پایان رسید تا هزینه های صدها میلیون نفر از خود را به دلار در مبارزات انتخاباتی خود.

مترقی نامزدهای وارن و ساندرز که تحت فشار قرار دادند برای یک مالیات بر ثروت در میلیونرها و میلیاردرهای به صندوق برنامه هایی مانند مدیکر برای همه, متهم به میانه از تلاش برای خرید نامزدی.

بلومبرگ خالص ارزش با توجه به فوربس حدود 60 میلیارد دلار.

عمده هزینه تبلیغات به او کمک کرد تا به دست آورد کشش در نظر سنجی های ملی قرار دادن او را در مقام سوم در یک نقطه در پشت ساندرز و بایدن.

اما او در زمان یک دقیقه در بحث مرحله در ماه فوریه زمانی که او مورد حمله قرار گرفت توسط وارن برای خود ادعا جنسیتی رفتار در محل کار. بلومبرگ به حال برای واجد شرایط نیست قبل از بحث چرا که او قبول نکرد دهنده سهم و پس از برآورده نمی مورد نیاز آستانه. کمیته ملی حزب دموکرات تغییر قوانین در اواخر ماه ژانویه هموار کردن راه برای مشارکت خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز ساخته شده است یک عادت از تمسخر بلومبرگ است سال 2020 پیشنهاد دوبله او “مینی مایک” یک نام مورد استفاده می شود که او به طعنه زدن رقیب بالقوه خود به عنوان سوپر شنبه نتایج نورد در.

“بزرگترین بازنده امشب تا کنون است مینی Mike Bloomberg,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “او ‘سیاسی’ مشاوران او را برای سوار شدن. $700 میلیون شسته پایین تخلیه و او هیچ چیز برای آن اما نام مستعار مینی مایک و نابودی کامل از شهرت خود را. راه رفتن مایک!”

پس از ترک دفتر شهردار در سال 2013 یک بار جمهوریخواه سابق و مستقل دارای دو برابر کردن علل عزیز به سمت چپ. ضد خشونت اسلحه گروه Everytown for Gun Safety, مبارزه, قدرتمند, National Rifle Association, کمک به بسیاری از دموکرات ها برنده انتخابات در دولت ملی و سطوح در طول سال 2018 midterms و در اخیر مسابقات. وی همچنین راه اندازی فراتر از کربن یک کمپین هماهنگ برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

اما او قادر به ترجمه این اقدامات به رای.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>