مایک بلومبرگ ایجاد یک ‘ارتش’ از نخبگان و رهبران کسب و کار به عنوان جانشین برای مبارزات انتخاباتی خود

ده ها تن از نخبگان و رهبران کسب و کار باید پیوست مایک بلومبرگ را “ارتش” از عناصر عملیاتی در تلاش برای کمک به او برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

رهبران را امضا کرده اند بر روی یک گروه به نام کمیته مایک که سازمان تماس بگیرید شرکت کنندگان به طور علنی تایید بلومبرگ کمپین فشار شبکه خود را به رای دادن برای او ظاهر می شود در حوادث و به طور بالقوه حضور در جلسات با بلومبرگ خود را با توجه به افراد با دانش مستقیم از این موضوع.

چند تن از مردم در قائم مقام برنامه شناخته شده اند بلومبرگ برای سال. سابق مورگان استنلی مدیر جان مک برای مثال در بلومبرگ Philanthropies هیئت مدیره. بلومبرگ یک بار به نام سابق امریکن اکسپرس مدیر عامل شرکت کن Chenault یکی دیگر از اعضای این برنامه یک “دوست” در سال 2013 مصاحبه با مجله نیویورک. CNBC به دست آورد یک لیست بخشی از عملیاتی از این افراد که کاهش یافته است به نام, با توجه به تصمیمات داشتن ساخته شده است در خصوصی.

پس از بلومبرگ که خالص ارزش حدود 60 میلیارد دلار است که خود بودجه خود را, کمپین حمایت از این رهبران کسب و کار می تواند پول را از هیئت مدیره برای دیگر نامزدهای دموکرات. برخی از این حامیان اهدا به رقیب مبارزات مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg است.

“من به طور کامل متعهد به مایک” ماک گفت CNBC. ماک شد در یک لیست مهمان برای یک رویداد جمع آوری کمک های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روز پنج شنبه اما او اشاره کرد او نه به جمع آوری به دلیل حمایت خود را از بلومبرگ.

توسعه می آید به عنوان بلومبرگ موج در نظر سنجی در حالی که یک بار مقابل دونده بایدن غرق می شود. پس از بلومبرگ شروع به پریدن کرد به مسابقه اولیه در ماه نوامبر او شروع به پریدن کرد از مکان هفتم به سوم با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط است.

در ضمن بایدن کاهش یافته است به دوم پشت سن. برنی ساندرز. بایدن قرار داده شده چهارم در آیووا قفقاز و پنجم در نیوهمپشایر اولیه. او است که به دنبال به دوباره بجای اول برگشتن با تعیین برنده در نوادا و کارولینای جنوبی که به نگه داشتن خود را نامزد مسابقات در اواخر این ماه. مهر خود را نمی خواهد در هر دولت و رای گیری تا سوپر سهشنبه, مارس 3, زمانی که نماینده غنی متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا خود را نگه دارید مقدماتی.

دیگران در ایسنا قائم مقام گروه عبارتند از سوزان راکفلر, خوابگاه loews مدیر عامل جیمز تیش شرط بندی موسس شیلا جانسون و آریل سرمایه گذاری شرکت مدیر عامل ملودی هابسون است که به “جنگ ستارگان” جورج لوکاس خالق.

جان راجرز از سوی دیگر مدیر عامل شرکت آریل نیز بخشی از سازمان و علنا اذعان کرد که او در حمایت از بلومبرگ پس از او قبلا مورد حمایت سناتور. کامالا هریس که خارج از مسابقه در ماه دسامبر. راجرز گزارش با حضور در ایسنا تجمع در شیکاگو در اوایل فوریه به عنوان میلیاردر سابق شهردار نیویورک افتتاح ستاد انتخاباتی در سراسر کشور. بث Dozoretz سابق کمپین دستیار هیلاری کلینتون که او نیز یک بار سرمایه گذاری صندلی کمیته ملی حزب دموکرات نیز بخشی از این برنامه است.

عضو کمیته گیلبرت گارسیا یک شریک مدیریت در تگزاس مبتنی بر دارایی مدیریت شرکت گفت که او برای اولین بار به می دانم که بلومبرگ در 2015 نیویورک مراسم اهدای جایزه که در آن او بلومبرگ و دیگر رهبران کسب و کار مفتخر شد کار خود را کمک به افراد جوان توسعه حرفه ای در وال استریت. گارسیا در مصاحبه ای توضیح داد که کمیته معادل بلومبرگ است “نیروهای زمینی” که “در حال رفتن به خارج وجود دارد, در, روز به روز ترانشه برای او.”

“من شده است گوش دادن به تماس های من بحث برای بسیاری از کارکنان ارشد و در پایان روز زمانی که او در دالاس من تماس بگیرید اطلاعات تماس من به رفتن نشان می دهد. هنگامی که او در حال رفتن به Houston, من بگویید من تماس به,” او گفت:. “این کمیته اساسا ارتش خود را و همه آنها درجه یک بازیکن است.”

گارسیا افزود او معتقد است بلومبرگ بهترین شانس به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تمام دیگر دموکراتیک اولیه مدعی است.

یک سخنگوی بلومبرگ مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. دیگر رهبران کسب و کار ذکر شده در این داستان یا بازگشت نیست یک درخواست برای نظر و یا نمی تواند رسید.

کمیته مایک توسعه نیز می آید به عنوان بلومبرگ قفسه تاییدیه از رهبران در سراسر کشور است.

این حمایت شامل حمایت از رهبران سیاه و سفید مانند مظنونان حمله به دانشگاه و لوسی می کنند گرجستان, Gregory Meeks نیویورک و استیسی Plaskett از جزایر ویرجین به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید چند شهرداران. بلومبرگ دریافت کرده است افزایش نظارت برای نقش خود در اجرای بحث برانگیز سیاست شناخته شده به عنوان توقف و frisk. آن را اجازه اداره پلیس نیویورک به طور تصادفی متوقف کردن جستجو و frisk مردم است. مردم سیاه پوست و لاتین در جوامع بیشتر شد به طور معمول هدف قرار دادند. بلومبرگ عذرخواهی برای این سیاست قبل از او اعلام کرد ریاست جمهوری خود را اجرا کنید.

ایسنا یک گروه از جمع آوری کمک مشاوران که او به تازگی به استخدام و دیگر کمپین دستیاران شده اند جلسه با جامعه و رهبران کسب و کار به آنها را متقاعد کند که سابق شهردار نیویورک بهترین شانس در برنده دموکراتیک اولیه و استدلال آنها باید به این گروه بپیوندید.

این جلسات به نظر می رسد به یک موفقیت شده. Chenault بود در ماه دسامبر با جمع آوری برخی از نیویورک ثروتمندترین دموکراتیک اهدا کنندگان. عصر ایران, نام شرکت کنندگان به حمایت از مبارزات انتخاباتی خود آنها را بدون نوشتن یک بررسی و شروع به دادن به DNC که شده به شدت outraised توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>