مایکروسافت, رای گیری, نرم افزار گرفتن اولین آزمایش خود را در ویسکانسین شهر

یک فرد رای با استفاده از یک ماشین است که تساوی در مایکروسافت ElectionGuard نرم افزار در فولتن ویسکانسین در فوریه 18 سال 2020 است.

مایکروسافت

مردم در ویسکانسین شهر نیویورک برای اولین بار سعی کنید از نرم افزار مایکروسافت طراحی شده که برای تایید رای هستند که به درستی محسوب می شود. در روز سه شنبه Fulton ساکنان با استفاده از این فن آوری در حالی که انتخاب خواهد کرد که پیوستن به هیئت مدیره مدرسه محلی و برگزاری یک کرسی در ویسکانسین دولت دیوان عالی کشور است.

مایکروسافت ElectionGuard نرم افزار می توانید تعداد آرا به صورت الکترونیکی در حالی که ارائه جداگانه وسیله ای برای رای دهندگان به تایید می کنند که رای آنها گنجانده شده در برگه تام برت مایکروسافت شرکت معاون رئیس جمهور برای مشتریان از امنیت و اعتماد ” میگوید.

رای خود را رمزگذاری شده با استفاده از روش توسعه یافته توسط مایکروسافت پژوهش به طوری که هیچ کس می توانید ببینید که چگونه یک فرد رای دادند و برت توضیح داد: در یک جلسه رسانه در دفتر مرکزی شرکت در ردموند واشنگتن است. پس از یک فرد رای یک چاپگر بعدی به رای گیری دستگاه تولید یک قطعه کاغذ که رای دهندگان می توانید به مطمئن شوید که رای ثبت شد به درستی و سپس رها به صندوق های رای. این مقاله همچنین نشان می دهد آنلاین محل که رای دهندگان می تواند در بعد نگاه به مطمئن شوید که آنها رای شمارش شد اگر چه این وب سایت را نشان نمی دهد که آنها رای دادند برای او گفت.

این ElectionGuard تکنولوژی نخواهد بود مسئول شمارش آرا در ویسکانسین اولیه انتخابات ، انتخابات ریاست جمهوری افغانستان هنوز هم تعداد مقاله آرا اولیه, یک ویسکانسین سخنگوی کمیسیون انتخابات گفت CNBC در روز سه شنبه. این فن آوری است که ممکن است برای یک حوزه قضایی به تکیه بر این نرم افزار دیجیتال شمارش و پس از آن سقوط به برگه کاغذ برای تایید اما سیستم های مایکروسافت تکنولوژی است که مردم در حال استفاده از Fulton در روز سه شنبه شده اند گواهی شده با وزارت امور خارجه, سخنگوی گفت.

مایکروسافت گفت ElectionGuard نمی تواند مواد به شرکت کسب و کار پس از آن به رایگان استفاده کنید و که این شرکت قصد ندارد از ورود رای گیری-بازار سخت افزار. آن را به سادگی به معنای کمک به بازگرداندن ایمان مردم در رای گیری شرکت گفت.

اگر آن را با این نسخهها کار, آن می تواند مایکروسافت نگاه مانند آن را برای کمک به فرایند دموکراتیک است. خواهد بود که در مقایسه با شرکت هایی مانند Facebook و توییتر که خود را دیده اند فن آوری مورد استفاده برای سیاسی هدف در راه آنها می گویند که آنها هرگز در نظر گرفته شده.

به عنوان اولین گام مایکروسافت مشغول به کار با دولت و شهرستان و شهر های انتخاباتی و غیر انتفاعی در رای گیری شرکت ماشین VotingWorks برای قراردادن ElectionGuard به رای گیری دستگاه های است که مردم در حال استفاده از Fulton که دارای جمعیت 3,257.

یک ماشین رای گیری است که با استفاده از Microsoft ElectionGuard نرم افزار.

مایکروسافت

این آزمون کوچک بازار است که به معنای به سادگی به مایکروسافت بازخورد. این شرکت گفت که می خواهد برای دیدن اگر رای دهندگان مانند تجربه و مطمئن شوید که همه چیز کار می کند به عنوان آن را باید.

دولت تصمیم Fulton چون شمارش آراء وجود دارد نمی خواهد بیش از حد دشوار است اما نیز وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی بزرگ و حجم نمونه برای دیدن آنچه که مردم فکر می کنم از تکنولوژی ویسکانسین انتخابات سخنگوی گفت.

مایکروسافت مشتاق به این فن آوری به طور گسترده ای به تصویب رسید اگر نه در زمان 2020 انتخابات ریاست جمهوری و سپس شاید در زمان انتخابات میان دوره ای در 2022, Burt گفت.

“پاسخ از هر سه اصل فروشندگان [رای گیری دستگاه] دهکدهای مثبت بوده است و ما در حال کار با همه آنها” برت گفت.

مایکروسافت حتی دریافت بهره در ElectionGuard از خارج از ایالات متحده از جمله از یک توسعه دهنده در اروپا کسی که علاقه مند به تکنولوژی برای شهرستان انتخابات برت گفت.

“ما ممکن است دیدن این تکنولوژی ثبت شده در سراسر کشور و یا بسیار بزرگ انتخابات در خارج از ایالات متحده و حتی قبل از آن گنجانیده شده در داخل ایالات متحده,” او گفت:.

تماشا کنید: مایکروسافت: سه midterm نامزدهای هدف حملات فیشینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>