مایکروسافت نخواهد انتشار آن در سطح Neo dual-صفحه نمایش کامپیوتر بعد از این سال

ساتیا نادلا مدیر اجرایی مایکروسافت در حال سخنرانی در مایکروسافت راه اندازی رویداد را به شما معرفی جدید مایکروسافت Surface لپ تاپ و ویندوز 10 ثانیه سیستم عامل, آوریل 2 سال 2017 در شهر نیویورک است.

گتی ایماژ

مایکروسافت نمی تواند از بیرون آمدن با آن سطح Neo dual-نمایش کامپیوتر در زمان برای فصل تعطیلات به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

چند تا از برنامه های این شرکت برای سال 2020 تغییر کرده به عنوان coronavirus پدید آمده و گسترش در سراسر جهان است. در علاوه بر این به کشیدن بخشی از آن مالی هدایت مایکروسافت را لغو کرده است حوادث و قرار دادن اختیاری و غیر امنیتی به روز رسانی ویندوز را در خود نگه دارد. ضمن اینکه تیم های ارتباطی برنامه رسید در محبوبیت است.

مایکروسافت بوده و گسترش آن در سطح سخت افزار خط از سال 2012. این شرکت اعلام کرد که نئو در ماه اکتبر در کنار دو صفحه نمایش دو گوشی در حال اجرا آندروید. سطح محصولات نمایندگی 4.5 درصد از مایکروسافت درآمد کل در سال 2019 سال مالی.

سطح Neo اجرا می شود ویندوز 10 نسخه ویژه ای از ویندوز 10 است که می تواند اجرای برنامه های کاربردی در سراسر بیش از یک صفحه نمایش. در حال حاضر مایکروسافت متوقف شد توسعه ویندوز 10X است و با تمرکز بر گرفتن آن به خوبی در حال کار بر روی یک صفحه نمایش تک گفت: این فرد آشنا با این بحث. ZDNet گزارش های خبری گفته می شود.

تماشا کنید: تماشای CNBC کامل مصاحبه با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>