مایکروسافت برای راه اندازی آن cloud gaming خدمات عمومی در ماه سپتامبر

مایکروسافت پروژه xCloud خواهد اجازه دهید مردم در جریان بازی برای دستگاه های تلفن همراه بیش از حد.

مایکروسافت

مایکروسافت راه اندازی خواهد شد بازی خود را در جریان خدمات پروژه xCloud علنا در ماه سپتامبر مارک بیشتر فشار برای شرکت به cloud gaming.

Phil Spencer از مایکروسافت ایکس باکس واحد روز پنجشنبه گفت که xCloud می تواند راه اندازی به صورت رایگان به مشتریان خود ایکس باکس بازی پاس خدمات اشتراک است که به بازیکنان دسترسی به یک انتخاب از فروشگاه بازی.

“ما در حال آوردن ایکس باکس بازی پاس و پروژه xCloud هم بدون هیچ هزینه اضافی برای بازی های ایکس باکس تصویب نهایی اعضای” اسپنسر گفت: در یک پست وبلاگ. “با cloud gaming در بازی با تصویب نهایی شما خواهد بود قادر به بازی بیش از 100 بازی های ایکس باکس تصویب عناوین را بر روی تلفن خود و یا قرص خود را.”

آن را به طور موثر تجاری راه اندازی برای xCloud خدمات که اجازه می دهد تا پارسه به هاپ به یک بازی با استفاده از تلفن خود و یا قرص خود را در حالی که بازی اجرا بر روی سرور از راه دور. شما در حال حاضر به ثبت نام برای دریافت, دعوت به یک “پیش نمایش” نسخه ای از خدمات را به بازی.

“یکپارچه سازی ارائه به ایکس باکس بازی تصویب نهایی به طور کامل commercialises فن آوری و به مردم با استفاده از آن توانایی بازی با تقریبا 100 میلیون Xbox Live جامعه از کاربران در سراسر کنسول کامپیوتر و موبایل” گفت: بعضا هاردینگ-رول مدیر پژوهش از بازی در تجزیه و تحلیل شرکت آمپر تجزیه و تحلیل.

“این واقعیت از ویژگی های رایگان است به این معنی که استفاده از این فن آوری است به احتمال زیاد به طور گسترده در سراسر این پایه مشترک و به بسیاری از طعم اولین بار از این توزیع تکنولوژی مزایا و محدودیت های آن.”

این خبر همچنین می آید پیش از راه اندازی از آینده مایکروسافت ایکس باکس سری X کنسول خواهد بود که جانشین ایکس باکس یکی از. این شرکت در حال حاضر مبارزه با سونی برای متقاعد کردن علاقهمندان به خرید این دستگاه بیش از آن ژاپنی رقیب آینده پلی استیشن 5 دستگاه.

رقابت در نوپای ابر بازی فضایی تشدید کرده است با شرکت از گوگل به Nvidia راه اندازی مربوطه خود را جریان سیستم عامل است.

گوگل وارد بازار با آن Stadia بازی, جریان, خدمات, اما محصول مواجه شد با بررسی مخلوط. در ضمن کارت گرافیک Nvidia GeForce پلت فرم اجرا شده است به برخی از مشکلات با توسعه دهندگان با اکتیویژن بلیزارد کشیدن تمام بازی های خود از این سرویس در ماه فوریه است.

سونی همچنین دارای یک بازی سرویس اشتراک, به نام پلی استیشن در حال حاضر که به بازیکن اجازه می دهد دسترسی چند بازی های پلی استیشن در سراسر پلی استیشن 4 و PC. نینتندو از سوی دیگر در حالی که هنوز درگیر cloud gaming شده بالا برده و تمرکز خود را بر بازی های موبایل با آن سوئیچ کنسول و گوشی های هوشمند مبتنی بر عناوین مانند “ماریو Kart تور.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>