مایکروسافت می گوید در منطقه خلیج و Puget Sound کارکنان به محل کار از خانه در صورت امکان به عنوان coronavirus گسترش

ساتیا نادلا مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت صحبت می کند در طول یک بلومبرگ رویداد در روز افتتاحیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در روز سه شنبه, ژان. 21, 2020.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

مایکروسافت در حال تشویق کارکنان در دو حوزه آمار coronavirus به کار از خانه اگر آنها می تواند برای چند هفته آینده. قوانین جدید بر منطقه Puget صدا در واشنگتن که شامل مایکروسافت ستاد و منطقه خلیج کالیفرنیا.

چند شرکت های فن آوری شده اند قرار دادن مقررات در محل برای نگه داشتن کار رفتن در حالی که تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به کروناویروس که وجود دارد حداقل 93,000 موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این COVID-19 ویروس شناسایی شد در ووهان چین با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“سازگار با پادشاه شهرستان هدایت ما توصیه همه کارکنان که در یک کار است که می توان از خانه انجام مى دهد تا از طریق 25 مارس” مایکروسافت معاون اجرایی رئیس جمهور Kurt DelBene نوشت: در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه. “با در نظر گرفتن این اقدامات اطمینان از ایمنی خود را و همچنین ایجاد محیط امن تر برای کسانی است که نیاز به در محل. لطفا اجازه دهید خود را مدیر می دانم که شما کار از خانه به طوری که تمام تیم ما باقی می ماند به خوبی هماهنگ شده است.”

جدید جهت امر از طریق 25 مارس DelBene نوشت.

کارکنان که نیاز به در سایت مانند کسانی که کارکنان فروشگاه های خرده فروشی و مراکز داده باید به طور معمول کار می کنند به جز کسانی که بیش از 60 باردار و یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و یا وضعیت سلامت نوشت DelBene که ذکر اطلاعات از واشنگتن پادشاه کانتی که در آن مایکروسافت مستقر است. چنین افرادی باید با مشورت با مدیران و افراد بیمار نباید در آمده او نوشت. طولانی مدت در تعامل با دیگران در نزدیکی باید محدود او نوشت.

مایکروسافت نشان می دهد که مردم به تعویق انداختن سفر به آن Puget صدا و منطقه خلیج دانشگاه مگر اینکه آنها ضروری است و تمام سفر کسب و کار است که ضروری است در مناطق coronavirus مؤثر است باید لغو DelBene نوشت.

بیش از یک سوم از مایکروسافت 151,163 کار کارکنان در منطقه Puget صدا به عنوان Dec. 31 با توجه به وب سایت این شرکت.

در اوایل این هفته مایکروسافت اعلام کرد لغو کنفرانس: در حال برنامه ریزی برای برگزاری در Puget Sound در اواخر این ماه. Facebook و Google لغو شده توسعه دهنده کنفرانس که قبلا برنامه ریزی شده. و آمازون و گوگل به دنبال جلوگیری از برخی کارکنان سفر. روز چهارشنبه کنفرانس ویدئویی شرکت نرم افزار زوم کرد گفت: کارکنان به عنوان آن سان فرانسیسکو ستاد به کار از خانه. روز دوشنبه در سن فرانسیسکو-بر اساس توییتر توصیه می شود کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند.

پادشاه کانتی و سان فرانسیسکو باید هر دو اعلام وضعیت اضطراری است.

تماشا کنید: مدرسه superintendents در coronavirus احتیاطی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>