کوین اسکات مایکروسافت افسر ارشد فناوری.

مایکروسافت

آن را آسان به تصور هوش مصنوعی روشن کردن زندگی در شهر بزرگ. خود رانندگی تاکسی هواپیماهای بدون سرنشین و مواد غذایی-تولید ماشین آلات می تواند ارائه انواع امکانات برای ساکنان شهرستان مانند کوتاه تر رفت و آمد و سریع تر بسته بندی و تحویل غذا.

اما فن لازم نیست زمان زیادی صرف به صحبت کردن در مورد چگونه هوش مصنوعی می تواند کمک به شهرهای کوچک.

کوین اسکات مایکروسافت افسر ارشد فناوری است یک استثنا. اسکات رشد در Gladys ویرجینیا یک جامعه کشاورزی در کمپبل کانتی. جمعیت شهرستان از 54,885 کاهش 252 از قبل از سال, با توجه به U. s. اداره آمار تخمین می زند. او در مورد این بخش از جهان در یک کتاب جدید شرکت نوشته شده با گرگ شاو “Reprogramming رویای آمریکایی است.”

اسکات که در حال کار با یک نوع از هوش مصنوعی به نام یادگیری ماشین از سال 2003 و کمک سرب مایکروسافت 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سال گذشته در OpenAI معتقد است که هوش مصنوعی می تواند کمک به مردم در Gladys و دیگر شهرهای کوچک. در حالی که برخی از نگرانی در مورد کار ضرر و زیان ناشی از تصویب هوش مصنوعی در محل کار او امیدوار است که روستایی کارآفرینان می توانید AI به ساخت کسب و کار است که می تواند به حل مشکلات محلی و حتی بهبود خلق شغل است.

“اگر کار شما این است که در مورد انجام یک یا تعداد کمی از بسیار کارهای تکراری اگر آن وظایف انجام می شود کمتر expensively با اتوماسیون و کارفرمای شما نمی توانید پیدا کردن یک راه به اهرم نبوغ و صنعت برای کسب و کار خود را بهتر و سپس yes مراقب AI. اما این که بسیاری از ifs” اسکات و شاو در نوشتن این کتاب.

“به مراتب بیشتر احتمال دارد مسیر را برای آینده قابل پیش بینی اگر AI افزایش بهره وری انسان با انجام gruntiest از خر خر کردن کار و آزاد کردن انسان ها به انجام کارهای آنها بسیار بهتر انجام دهد.”

این کتاب می رسد در زمانی که بیشتر مردم هم آن را بخوانید. در ایالات متحده و خارج از کشور مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus از جمله در کمپبل کانتی است که 10 مورد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. بیکاری افزایش یافته و در ویرجینیا در ماه مارس هر چند شهرستان در سطح داده ها هنوز در دسترس نیست.

با همه گیر قبل از هر چیز در ذهن اسکات بحث و گفتگو با CNBC برخی از راه هایی که هوش مصنوعی می تواند در مفید آمده است برای مردم روستایی در آینده شیوع:

هوشمند تحویل وسایل نقلیه. خودروهای مانند یکی از دره سیلیکون راه اندازی Nuro که تا فضای کمتر از اتومبیل می تواند تحویل کالا به مردم با خیال راحت و بدون تماس انسان.

“من فکر می کنم در مورد مادر بزرگ من 90 سال زندگی در یک بسیار کم جمعیت بخش مرکزی ویرجینیا” اسکات گفت: در طی یک مصاحبه در مایکروسافت تیم نرم افزار ارتباطات در روز سه شنبه. “او به اندازه کافی خوش شانس به در فقط واقعا سلامتی خوب است. او زندگی می کند به طور مستقل در همان خانه مادر من مطرح شد و روز در حال آمدن است که او را قادر به درایو را انتخاب کنید تا نسخه.” دقیق تحویل وسایل نقلیه می تواند طول مقدار از زمان او می تواند به طور مستقل زندگی می کنند, او گفت:.

تر, مدرن, دیجیتال, مراقبت های بهداشتی. بدون ردیف بالا تحقیقات بیمارستان در منطقه Gladys ساکنان ندارد و دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا اگر آنها پایین آمدن با بیماری های جدی است. سیستم هایی که بر روی تعداد هوش مصنوعی برای تشخیص بیماران و مراجعه آنان به متخصصان می تواند کمک به پر کردن شکاف اسکات گفت. پیش بینی مدل همراه با بیومتریک سنجش می تواند کمک به تشخیص زودرس بیماری ها و هوش مصنوعی می تواند نقش مهمی در ارائه خدمات پزشکی از راه دور, او گفت:.

بهتر فعل و انفعالات. شهر های کوچک مردم همیشه باید با سرعت بالا اتصال به اینترنت. این چیزی است که مایکروسافت تلاش کرده است به آدرس پس از سال 2017 با آن Airband تلاش و این شرکت مشغول به کار با همکاران به اتصال به ویرجینیا شارلوت و Halifax, شهرستان, دروغ است که به طور مستقیم و جنوب شرقی و جنوب کمپبل کانتی بود. مردم با اتصالات آهسته در خانه ممکن است معمولا اجرا به مشکل زمانی که آنها سعی می کنید برای دیدار با مردم بیش از تصویری-تماس نرم افزار است که تبدیل شدن به محبوب تر در coronavirus سن.

تیم که یکی از گزینه های مختلف برای تماس های تصویری تساوی در یک نوع از هوش مصنوعی شناخته شده به عنوان تقویت یادگیری که شامل آموزش سیستم های بهتر از طریق تکرار آزمون و خطا برای بهینه سازی کیفیت تماس. “آن را حتی می توانید با پر کردن در برخی از موارد زمانی که وجود دارد کوچک قطره در جریان صوتی را به دلیل عدم اتصال به شبکه” اسکات گفت. “این ابزار دیجیتال چیزهایی هستند که در یک جهان که در آن ما در حال برخورد با Covid بحران آنها فقط نیاز به آنها را بیشتر از همیشه من فکر می کنم به برخی از بیشتر حس تداوم در زندگی خود را.”

UBI در مقابل با استفاده از هوش مصنوعی به هزینه های پایین تر

یک ایده این است که مردم باید شناور هنگامی که صحبت کردن در مورد ظهور هوش مصنوعی اساسی جهانی درآمد — ایده دولت ارسال پول مردم برای کمک به پرداخت برای هزینه زندگی به دلیل از دست رفته فرصت های اقتصادی. آن را به یک موج تازه توجه با یک بار 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ پیشنهاد که هر شهروند ایالات متحده می تواند دریافت 1000 $در هر ماه. اسکات نیست دقیقا بزرگترین طرفداران این ایده. او در این کتاب و شاو آن را “یک ابزار بلانت.”

او گفت: در یک ایمیل که امداد چک های دولت ایالات متحده است دست در هفته های اخیر یک چیز خوب است.

“یکی از چیزهایی که من امیدوار هستم برای این است که ما را انتخاب کنید برای رفتن یک گام بیشتر و سرمایه گذاری در استفاده از فن آوری به هزینه های امرار معاش — مواد غذایی, بهداشت و درمان ، مسکن ، آموزش و پرورش و غیره — بسیار کمتر از آنها در حال حاضر به طوری که کسانی که امداد چک را بیشتر برای هر کسی که به آنها نیاز دارد,” او نوشت.

اسکات پیشنهاد کرد که حداقل در Gladys ویروس ممکن است منجر نمی شود بسیاری از کسب و کار ،

“گلادیس بسیار بسیار کوچک شهر” اسکات گفت. “آن را نمی کند حتی یک چراغ ترمز در ایالات متحده 501, که بزرگ است مسیر است که اجرا می شود از طریق شهر. بنابراین من فکر می کنم بسیاری از کسب و کار است که وجود دارد واجد شرایط به عنوان ضروری فقط به خاطر اینکه آن را به یک فروشگاه و یک خانواده دلار به فروش می رساند محدود مواد غذایی. وجود ندارد حتی یک فروشگاه مواد غذایی در این شهر است.”

مردم زندگی اجتماعی خارج از ماشین چین دهنده, هر چند, او گفت:. آنها نمی توانند به فعالیت های کلیسای او گفت:, و برنامه های خیریه که به طور معمول کمک به نیازمندان شده اند را در خود نگه دارد.

تماشا کنید: کاخ سفید هل 5G اجرای روستایی دسترسی به اینترنت پهن باند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im