مایکروسافت قطع این بازی ساز جریان درآمد به طوری که او ساخته شده خود را جایگزین

Sam Kaufmann, مدیر عامل شرکت Random Salad Games

Random Salad Games

Sam Kaufmann است تا حدودی از دیجیتال جزیره است. شرکت خود Random Salad Games, بزرگترین ad-پشتیبانی از توسعه دهنده نرم افزار در ویندوز مایکروسافت است که به عنوان یک چاره اندیشی موقت در بازار تلفن همراه در حال حاضر توسط اپل و گوگل است.

آن را هنوز هم یک کسب و کار خوب برای Kaufmann. او می گوید: درآمد سالانه در هفت چهره به اندازه کافی به پرداخت تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان. Random Salad محبوب ترین عنوان “ساده بازی یک نفره.” این شرکت حدود 20 دیگر بازی های گاه به گاه از جمله “ساده فال,” “قلب لوکس” و “تاس پادشاه” بازی بیشتر توسط افرادی که در محل کار خسته شده بر روی رایانه های شخصی خود و یا شاید در خانه قطعه سازی در اطراف خود به سطح قرص.

بنابراین زمانی که مایکروسافت اعلام کرد در یک پست وبلاگ در ماه گذشته بود که خاموش کردن آن سرویس است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان کسب درآمد از طریق تبلیغات هیچ کس بیشتر در معرض خطر از Kaufmann. او تا به حال یک حس مبتنی بر عملکرد و کیفیت تبلیغات که چنین حرکت بود در آینده بوده و آماده شدن برای آن را برای ماه می باشد.

نه تنها اجازه او نه ساله کسب و کار پژمرده دور کافمن آغاز ساخت خود را از کیت توسعه نرم افزار (SDK) است که می تواند ضربه بزنید به همان نوع از برنامه ریزی تبلیغ شبکه های مایکروسافت تا به حال شده است با استفاده از. از آن به او اجازه دهید نگه داشتن بازی های خود را پر پول-ساخت بنر تبلیغات. او خواستار این محصول Pubfinity و در حالی که آن را در حال حاضر فقط در حال استفاده برای Random Salad, بازی او قصد دارد به زودی آن را رول به توسعه دهندگان دیگر.

“من نیاز فوری به پول در اوردن خود من برنامه های” گفت: Kaufmann که مستقر در فیلادلفیا. “هدف نهایی این است که به موقعیت Pubfinity به عنوان یک جایگزین برای مایکروسافت SDK رفتن دور.”

مایکروسافت در ماه مارس به یک تریلیون دلار بازار کلاه و مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا تحول شرکت به یک ابر نیروگاه نه هر استراتژیک تلاش می کرد. مایکروسافت راه پشت آمازون و گوگل در صدای, طراحی, محاسبات, برای مثال, و تلاش کرده است به قطع به Salesforce عظیم سرب در مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار با وجود صرف 27 میلیارد دلار در LinkedIn در سال 2016.

اما بدون شکست بوده است به عنوان خودنمایی به عنوان تلفن همراه که در آن مایکروسافت به حال grand برنامه برای گوشی های هوشمند و سیستم عامل به عنوان بخشی از ویندوز 10 انتشار در 2015. در راه اندازی آن رویداد ویندوز 10 برای دستگاه های در اکتبر آن سال نادلا گفت: مخاطبان در نیویورک که “ما در حال ساخت مولد ترین گوشی در این سیاره است.” Panos Panay که در آن زمان معاون رئيس جمهور از دستگاه های گروهی توصیف “قدرت قرار دادن ویندوز در جیب شما.”

فرصت را از دست داد

برای توسعه دهندگان مانند کافمن که زندگی و نفس کشیدن, ویندوز, این به نظر می رسد این فرصت را برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر با تلفن همراه خود پسند نرم افزار. Random Salad است برخی از عناوین در اندیشه اما حتی نمی سعی کنید به رقابت در وسیع در iOS بازار که در آن میلیون ها نفر از توسعه دهندگان دوک آن را برای محبوبیت. کافمن تعداد در مایکروسافت به صورت قابل ملاحظه ای از درآمد شرکت خود را.

اما با وجود سرمایه گذاری سنگین و بازاریابی, فشار, مایکروسافت هرگز نمی تواند crack اپل-گوگل duopoly. در ژانویه 2019 این شرکت گفت: این امر و دیگر پشتیبانی از ویندوز موبایل و توصیه مشتریان به سوئیچ به یک آیفون یا دستگاه Android.

Panos Panay مایکروسافت ارشد محصول افسر نگه می دارد تا به سطح جدید اواز یا موسیقی دو نفری.

از آنجا Kaufmann شروع به گرفتن به این معنا است که مایکروسافت در حال از دست دادن اشتها خود را برای کمک به ad-پشتیبانی از بازی های دیگر در سراسر دستگاه های ویندوز. وجود دارد spammy تبلیغات و کلاه سیاه و سفید بازیگران بودند با استفاده از توانایی خود را برای نفوذ به سیستم و ارزان باک. کافمن گفت: مشخص شد که مایکروسافت که نیست مصرف زیاد اگر هر گونه درآمد حاصل از تبلیغات بازدید از این تلاش را به عنوان بیشتر از یک بدون هیچ زحمتی از آن ارزش داشت.

در آن پست وبلاگ در Jan. 31 مایکروسافت گفت: آن را تعطیل کسب درآمد پلت فرم شروع ژوئن 1 و پرداخت خواهد شد توسعه دهنده درآمد در یک برنامه منظم تا پس از آن.

یک سخنگوی مایکروسافت کاهش یافته و به یک مدیر اجرایی در دسترس برای مصاحبه. در یک ایمیل فرستاده بیانیه این شرکت گفت: “ما همیشه به دنبال راه هایی برای تحول در کسب و کار برای مدت طولانی و این یک مورد که در آن ما شاهد یک فرصت اجازه دهید به همکاران و بازار گام و ارائه پشتیبانی بهتر برای بازی و برنامه Ad solutions.”

در تلاش برای پر کردن خلاء Kaufmann تا به حال به تغییر مسیر تمرکز خود تیم توسعه به سمت بازار بود که کاملا جدید برای او: ad-tech. او ماه را صرف صحبت کردن به, تبلیغ, تحقیق در مورد بهترین شیوه ها و تلاش برای کشف کردن آنچه که مایکروسافت درست و چه چیزی اشتباه رفت. او همچنین تا به حال به رقابت با اروپا و به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR), حریم قانونی که رفت به اثر در سال 2018 به مصرف کنندگان بیشتر کنترل دیجیتال خود را داده است.

“این یک تعهد بزرگ برای من” Kaufmann گفت.

Pubfinity باز است برای کسب و کار خود را برای دیگر برنامه های کافمن گفت: اما او تنها برنامه ای برای کار با چند کیفیت بالا و توسعه دهندگان تا زمانی که این شبکه آماده است برای اجرای گسترده تر. کافمن گفت: در مدل کسب و کار است و کار می کند اما طراحی خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که محصولات می تواند به عنوان بسیاری از توسعه دهندگان به عنوان امکان پذیر است.

یک شریک بالقوه است Fons Sonnemans یک توسعه دهنده مستقر در هلند. شرکت خود را انعکاس آن صرف تقریبا یک دهه ایجاد مبتنی بر ویندوز ها از جمله “سودوکو رایگان” و “قلب Pro.” Sonnemans گفت که او شنیده ام از Pubfinity به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مایکروسافت جایگزین مانند Vungle در مورد استفاده از شبکه های خود را برای برنامه های خود را.

“من سعی خواهد کرد یک چند با من بازی کنید و ببینید کدام یک بهتر کار میکند و پس از آن حرکت بازی به یکی از بهترین” Sonnemans توضیح داد. او گفت: آن را آسان به ترکیب تبلیغ جدید ابزار بازی های, اما از نظر این که آیا او قادر خواهد بود را به عنوان مقدار پول با آنها را به عنوان او در گذشته “اثبات خواهد شد در خوردن پودینگ,” او گفت:.

بازی های آنلاین هستند یک کسب و کار جانبی برای Sonnemans که کار اصلی در توسعه نرم افزار آموزشی. اما او گفت که برنامه های خود را ارائه درآمد قابل توجهی به خصوص در طول زمان از سال زمانی که آموزش های خود را کسب و کار کند.

“این نه تنها درآمد اما من نیاز دارم که درآمد” Sonnemans گفت.

اگر کافمن می تواند به نوبه خود Pubfinity به یک جایگزین جذاب برای ویندوز توسعه دهندگان Random Salad می ایستد به نفع چون تبلیغ کنندگان و کاربران خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به فرار. کافمن گفت: او را هدف قرار ژوئن خاموش کردن تاریخ برای ساخت Pubfinity بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

“ما باید بسیار دقیق فرایند بررسی,” او گفت:. “ما می خواهیم آن را به بهبود و آن را به یک محل که در آن توسعه دهندگان می توانید پول را اما نه کیفیت قربانی خود را عرضه می کنند.”

تماشا کنید: جف وینر به عنوان مدیر عامل شرکت LinkedIn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>