مایکروسافت لغو ساخت آن را می سازد مجازی

ساتیا نادلا مدیر اجرایی مایکروسافت Corp., مکث در طول یک بلومبرگ رویداد در روز افتتاحیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در روز سه شنبه, ژان. 21, 2020.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

مایکروسافت روز پنجشنبه گفت که سالانه خود ساخت توسعه دهنده کنفرانس در سیاتل مجموعه ای از اجرا ممکن است 19-21 برگزار خواهد شد حاضر به جای در فرد یک سخنگوی مایکروسافت گفت: CNBC در ایمیل. تغییر ساخته شده بود به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده

ساخت یکی از مایکروسافت بزرگترین رویدادهای که در آن شرکت اعلام تکنولوژی جدید در سراسر مختلف خطوط تولید. مایکروسافت برگزار شد ساخت برای اولین بار در سال 2011. قبل از آن این شرکت به ارمغان آورد با هم هزاران نفر از مردم برای حرفه ای خود را در کنفرانس توسعه و مخلوط حوادث. حدود 6000 نفر از مردم انتظار می رود به حضور سال گذشته ساخت رویداد.

“ایمنی در جامعه ما اولویت دارد. در نور از بهداشت و درمان توصیه های ایمنی برای واشنگتن ما را تحویل ما سالانه مایکروسافت ساخت رویداد برای توسعه دهندگان به عنوان یک دیجیتال, رویداد, به جای یک فرد در رویداد” یک سخنگوی مایکروسافت گفت: CNBC. “ما مشتاقانه منتظر به گرد هم آوردن جامعه ما از توسعه دهندگان در این قالب مجازی برای یادگیری اتصال و کد با هم. در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر به آمده است.”

ایالت واشنگتن که در آن کنفرانس برگزار شده است برای چند سال گذشته بوده است و آمار به خصوص این بیماری با 31 مرگ و میر بیشتر از همه از ژاپن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. بیش از 125,000 موارد شده اند وارد شده در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

مایکروسافت زودتر تصمیم گرفتند برای برگزاری دو کوچکتر حوادث آنلاین به جای فرد: MVP اجلاس برای دستچین غیر کارکنان و WSLConf برای بحث در مورد گرافیک ویندوز برای لینوکس فن آوری است. Facebook و گوگل نیز به تازگی تصمیم به نگه داشتن در فرد توسعه دهنده وقایع این سال است.

وجود هشدارهای ساخت ممکن است بازسازی شود.

در مارس 2, مایکروسافت در به روز رسانی آن ساخت وب سایت با یک پیام نشان می دهد که در آن اقامت داشت در بالای اطلاعات سلامت اما تا به حال تصمیم به انصراف از این رویداد.

“در جهانی نگرانی های بهداشتی با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) مایکروسافت در حال نظارت بر بهداشت عمومی راهنمایی در رابطه با فرد رویدادها” پیام گفت. “در این زمان جهانی بهداشت مقامات صادر نشده ارشاد برای جلوگیری از سفر به این محل. ما به دنبال دقت در تقویم رویداد و همچنین حضور ما در صنعت حوادث در ماه های آینده. ما در حال اتخاذ تصمیم به آرامی اما سلامت و رفاه کارکنان و همکاران و مشتریان و مهمانان دیگر باقی می ماند نهایی ما در اولویت است.”

در تاریخ 11 مارس همان روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر, واشنگتن, وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی. جی Inslee ممنوع تجمعات بیش از 250 نفر در سه شهرستان که یکی از آنها شامل سیاتل.

The Verge گزارش شده در اخبار قبلی.

تماشا کنید: مایکروسافت شگفتی توسط سرمایه گذاران هشدار آن را از دست ندهید ارشاد در میان شیوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>