مایکروسافت پشت شروع تا به دنبال به چالش کشیدن گوگل در edtech بازار

این کانو PC ساخته شده توسط مستقر در لندن راه اندازی کانو در همکاری با مایکروسافت است.

کانو

مایکروسافت شرط بندی است که یک انگلیسی, محاسبات راه اندازی را می توانید در گوگل در تکنولوژی آموزشی صنعت است که رونق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

لندن-دفتر مرکزی کانو است که با تمرکز بر آموزش کودکان چگونه به کد مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار در سرمایه گذاری از مایکروسافت با فن آوری های غول پیکر در نظر گرفتن سهم اقلیت. این شرکت مطرح در مجموع حدود 45.5 میلیون نفر تا به امروز از سرمایه گذاران از جمله مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff.

این معامله اعلام کرد: به منظور گسترش می یابد در یک موجود با همکاری مایکروسافت در کانو را روشن و نارنجی ویندوز-صفحه کامپیوتر. آن را نیز می بیند کانو پیوستن به صفوف از این بازیکنان مانند Lenovo و Dell در به دست آوردن تولید کننده تجهیزات اصلی صدور مجوز از مایکروسافت.

این بدان معناست که کانو در حال حاضر قادر به کشتی خود رایانه های شخصی با ویندوز 10 Pro — premium نسخه از سیستم عامل مایکروسافت به مدارس و نیز با تشکیل یک شرکت-فروش قرارداد با مایکروسافت.

کانو دریافت کرده مناقصه از دولت ژاپن به فروش 3 میلیون دستگاه در کشور است و در مذاکرات برای فروش هزار دستگاه در امارات متحده عربی. شرکت کامپیوتر قیمت در $و 299 ارزان تر از مایکروسافت Surface رفتن hybrid PC و در تاریخ همتراز با برخی از گوگل ارزان تر Chromebook کامپیوتر.

رشد تقاضا برای ‘edtech’

این می آید به عنوان تقاضا برای تکنولوژی آموزشی و یا “edtech” است رسید در میان Covid-19 شیوع. مستندات در سراسر جهان باعث تعطیلی مدارس در سراسر کشور در 190 کشور در اوج این بیماری همه گیر در اواسط ماه آوریل تأثیر 90 درصد از جهان را در دانش آموزان است.

در ضمن جهانی بازار PC به تازگی به بازگشت به رشد پس از درد و رنج خود را با بدترین کاهش در فروش از سال 2013. به گفته گارتنر در سراسر جهان کامپیوتر محموله رشد 2.8 درصد در سه ماهه دوم به عنوان تقاضا برای لپ تاپ ها و تبلت ها افزایش یافته و فروشندگان بازیافت از coronavirus مربوط به زنجیره تامین اختلالات.

کانو آغاز شده در سال 2013 به عنوان یک سرمایه گذاری با هدف آموزش کودکان و نوجوانان چگونه به ساخت رایانه های خود و کد. آن را به دست آورد کشش فروش آسان-برای-ساخت کامپیوتر کیت بر اساس جمع و جور Raspberry Pi تخته مدار که با منبع باز سیستم عامل لینوکس.

در حالی که آن را نه بازنشسته تمشک Pi کیت در دسترس نباشد مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Alex کلاین CNBC گفت که این شرکت با افزایش سرمایه گذاری به کامپیوتر ساخته شده است در همکاری با مایکروسافت است.

کلاین گفت: لینوکس و رایانه های مبتنی بر ایجاد یک “دسترسی سد” برای برخی از کاربران اما تاکید کرد شرکت او فراموش نکرده که “پانک راک روح” آن را در آغوش گرفت در روزهای اولیه خود را از وجود.

رقابت با گوگل

بخش بزرگی از این معامله کلاین گفت: کمک به شرکت خود را در رقابت با گوگل در چند میلیارد دلار آموزشی محاسبات بازار است.

گوگل Chromebook را به سرعت تبدیل بالا-فروش کامپیوتر در ایالات متحده مدارس در طول سال. در سال 2018 آنها ساخته شده تا 60 درصد از تمام لپ تاپ ها و تبلت ها در K-12 کلاس درس تا از فقط 5% در سال 2012 با توجه به داده ها از شرکت مشاوره Futuresource. مایکروسافت اختصاص 22 درصد از بازار در سال 2018 در حالی که اپل trailed در 18٪.

“ما نباید قرار دادن Chromebooks در دست بچه ها” کلاین گفت: با اشاره به هشدار از بین المللی غیر انتفاعی Electronic Frontier Foundation که دستگاه را قادر به جاسوسی بر روی دانش آموزان است. “آنها در حال ابتلا به داده های خود را تمام وقت.”

به نوبه خود گوگل گفته است که متعهد به حفظ دانشجويان حفظ حریم خصوصی می کند و با استفاده از داده های خود را برای مقاصد تبلیغاتی.

صحبت در مورد کانو را عمیق تر روابط با مایکروسافت کلاین گفت که او “الهام” با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا تعهد به منبع باز فن آوری است. در سال های اخیر فن آوری های غول پیکر را خریداری کرده است پلت فرم توسعه نرم افزار GitHub و ساخته شده و لبه آن مرورگر مبتنی بر کد منبع از گوگل باز-منبع کروم پروژه.

و همچنین رایانه های شخصی کانو نیز به فروش می رساند motion-sensing کیت برنامه نویسی مبتنی بر AT&T متعلق به هشداردهندگان وارنر’ “هری پاتر” حق رای دادن و دیزنی مجموعه “جنگ ستارگان”. پس از مونتاژ این دستگاه اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد کد و تعامل با کانو نرم افزار.

اما کانو هنوز به نوبه خود سود. آن متصلب زیان £11 میلیون در 12 ماه مارس سال 2018 است. راه اندازی نیز گذاشته حدود 15 کارکنان در اواخر سال گذشته هر چند کلاین می گوید آن را ندارد تا به حال به هر افزونگی یا furloughs در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>