مایکل Avenatti منتشر شده از نیویورک زندان بیش از coronavirus نگرانی

افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti پیاده روی در خارج از نیویورک خانه دادگاه پس از شنیدن در یک مورد که در آن او متهم به سرقت 300.000 دلار از یک مشتری سابق بزرگسالان-بازیگر فیلم Stormy Daniels در جولای 23, 2019 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti بود که به جرم تلاش برای گرفتن بیش از 20 میلیون دلار از نایک بود به طور موقت آزاد شده از یک زندان فدرال در شهر نیویورک به دلیل نگرانی بیش از coronavirus مقامات میگویند.

Avenatti به گزارش بازگشت به زندان در 90 روز ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Selna اظهار داشت: در سفارش خود را.

سابق وکیل برای ستاره پورنو Stormy Daniels داشت گناه در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک. با توجه به مدارک دادگاه Avenatti و خالی conspirator تهدید به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به تباهی ورزشی غول شهرت مگر اینکه این شرکت موافقت به پرداخت او و مشتری خود را میلیون ها دلار.

در یک تماس ضبط شده به دست آمده توسط FBI Avenatti شنیده شد فشار به شرکت به پرداخت پول است. دادستان گفت که او می خواست نایک به پرداخت مشتری خود را 1.5 میلیون دلار و به او و شرکت او conspirator $15 میلیون به 25 میلیون دلار برای انجام “تحقیقات داخلی” برای این شرکت است. در زمان طرح Avenatti بود و گفته میشود بیش از 11 میلیون دلار در بدهی.

او التماس کرد گناه نیست و وکیل او گفت Avenatti بود به سادگی به دنبال صادقانه مذاکره با نام تجاری به نمایندگی از مشتری خود را.

Avenatti نیز مشکلات قانونی در کالیفرنیا به اتهام فریب مشتریان و absconding با پرداخت به آنها که او قادر بود برای به دست آوردن.

او همچنین چهره جداگانه مورد فدرال در نیویورک به اتهام سرقت تقریبا 300.000 دلار از دانیلز. پول بدهکار بود به او از یک کتاب معامله است. Avenatti التماس کرد گناه نیست به اتهام.

قبل از Avenatti مجاز به ترک شهری مرکز تادیبی قاضی Selna گفت: او را به قرنطینه برای 14 روز و ارسال به سلامت غربالگری برای اطمینان از او ندارد coronavirus.

او خواهد شد به خانه حبس در خانه یکی از دوستان در لس آنجلس. 1 میلیون دلار اوراق قرضه نوشته شده بود به امن خود را آزاد کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>