مکزیک می اندازد اوپک تاریخی تولید نفت قطع به شک پیش از G-20 جلسه

آرم سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در مقر.

عمر مارکز | LightRocket | گتی ایماژ

تولید کننده نفت در گروه اوپک و متحدان آن موفق به جامع امن برای مقابله با نگاهی تاریخی و مقدار نفت خام در بازار در روز پنج شنبه پس از مکزیک خودداری کردند در پیشنهاد کاهش تولید.

انرژی داد از برخی از جهان قوی ترین تولید کنندگان نفت گاهی اوقات به عنوان اوپک+ پیشنهاد آمریکا برای کاهش 10 میلیون بشکه در روز پس از یک ماراتن تصویری دیدار که کشیده به شب.

این قرارداد توافق شد در تمام اوپک و غیر اوپک تولید کنندگان شرکت کننده در این کنفرانس به غیر از مکزیک است. این بدان معنی است که کاهش آن به میزان حدود 10 درصد از عرضه جهانی نخواهد گرفت مگر اینکه گسترده تر داد همچنین دریافت رضایت خود را.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت 9.29% یا $2.33 به حل و فصل در $22.76 در هر بشکه در روز پنج شنبه شب. قبلا در این جلسه قرارداد شده بود تا بیش از 12 درصد تجارت در جلسه بالا از $28.36. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت تضعیف 4.14% به حل و فصل در $31.48, پس از قبل ضربه بالا از $36.40.

هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی در بازار خرس خاک پایین 53% و 63% بود پس از صعود به اوج ژانویه. بازارهای نفت بسته شده در روز جمعه.

برای مطمئن شود, پیشنهاد کاهش به مراتب بزرگتر از هر گونه معامله اوپک+ تا کنون توافق قبل از, اما بسیاری نگران هستند و آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای سرپا نگه داشتن قیمت با بازار در حال حاضر مماس با نفت خام به عنوان coronavirus بحران نابسامانی تقاضای جهانی.

وزیران انرژی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ تشکیل خواهد شد برای خود فوق العاده ای تصویری دیدار روز جمعه است. مکزیک پرت به رکورد تولید کاهش پیشنهاد شده توسط اوپک+ در روز پنج شنبه خواهد بود در حال حاضر در این جلسه.

آنچه پیشنهاد شده است?

رهبری اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه این گروه مشخص شده یک برش از 10 میلیون بشکه در روز از مارس 1 برای یک دوره اولیه از دو ماه منتهی به 30 ژوئن.

برای پس از آن شش ماه اوپک+ در بیانیه ای گفت که از 1 جولای از طریق به دسامبر سال 2020 کل تنظیم توافق را به مقدار یک برش از 8 میلیون بشکه در روز است.

پس از آن برای یک دوره 16 ماه از طریق به مارس 30, 2022, کاهش را به مقدار 6 میلیون بشکه در روز است.

پس روز پنجشنبه جلسه اضطراری مکزیک وزیر انرژی Rocio Nahle گفت: در یک صدای جیر جیر که این کشور مایل به قطع تولید 100,000 بشکه در روز برای دو ماه آینده. اوپک+ برخاستیم و خواست یک برش از 400 ، 000 بشکه در روز به گزارش رویترز،.

مهمتر از رکورد اندازه پتانسیل قطع نمی شد و مشروط به کشورهای خارج از اوپک+ مهار تولید است که برخی پیشنهاد کرده بود ممکن است یک شرط برای عربستان سعودی و روسیه به مقیاس تولید.

اوپک+ خواسته است تا تولید کنندگان عمده از جمله ایالات متحده برای ورود به تولید بیشتر کاهش در تلاش برای کمک به صنعت مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“Covid-19 غیب وحش به نظر می رسد که تأثیر همه چیز را در مسیر” اوپک دبیر کل محمد Barkindo گفت: در این نشست است. “برای بازار نفت آن را به طور کامل به پایان رسید و بازار عرضه و تقاضا اصول ما پس از آخرین ملاقات در مارس 6,” او اضافه شده است.

‘خیلی دیر و خیلی کوچک’

در اوایل این هفته G-20 در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در بیانیه ای که روز جمعه جلسه برگزار خواهد شد “برای تقویت گفتگو و همکاری برای اطمینان از ثبات بازار انرژی و فعال تر اقتصاد جهانی است.”

عربستان سعودی در اوپک بالفعل رهبر دارای چرخش G-20 در انتخابات ریاست جمهوری این سال است.

“در زمان رای از سهام ساخت و سازی را کامل خواهد شد در برخی از نقطه در اردیبهشت و تولید نفت خام نیاز به محدود توسط 15-20 میلیون بشکه در روز” کریس Midgley جهانی سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts گفت CNBC از طریق ایمیل.

“در حال حاضر پیشنهاد 10 میلیون بشکه در روز ممکن است بیش از حد کم و خیلی دیر به آن را محدود تاثیر در آوریل تولید و تنها در صورتی پایدار از ممکن است برای تعادل از سال ممکن است ما جلوگیری از ضربه tank tops,” او اضافه شده است.

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>