ملاقات پلیس انتقاد برای اجازه دادن کف زدن, جمعیت, به دست انداختن مستند قوانین

شهری افسران پلیس را مورد انتقاد قرار گرفته است برای اجازه دادن به مردم برای نقض اجتماعی فاصله قوانین بر روی پل وست مینستر در طول هفته دور از کف زدن برای کارگران خط مقدم.

فیلم از پنج شنبه شب نشان داد صدها نفر از مردم از جمله اعضای خدمات اضطراری جمع آوری نزدیک به هم در 8ساعت برای کف زدن برای سرپرستان ملی حرکت به تشخیص بیمه خدمات درمانی کارکنان و کلیدی دیگر کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فیلم نشان می دهد ماشین پلیس با چراغ چشمک زن و مردم پوشش پل در نزدیکی پارلمان.

برخی از بینندگان ابراز شوک که به مردم اجازه داده می شود در چنین نزدیکی با توجه به دستورالعمل پلیس به صورت مستند و پذیرفته دلایل ترک خانه.

ملاقات کمیسر پلیس Cressida, کیر, نیز حاضر شد اما به نظر می رسد به بیش از 2 متر از سایر افراد است.

کاربر توییتر Mohammed Rafi, یک دکتر در سنت توماس است که در طرف مقابل از روی رودخانه تیمز و در جایی که بوریس جانسون برای درمان coronavirus گفت که او “درمانده عدم اجتماعی فاصله”.

The week before police appeared to be keeping their distance
تصویر: هفته قبل از پلیس ظاهر می شود نگه داشتن فاصله خود

ایلین پاترسون نوشت: “من صادقانه نمی توانید سر من در اطراف این. من احساس بد در مورد بیرون رفتن برای یک لحظهای آرام در اطراف خیابان های آرام هر چند روز – در همین حال پلیس به نظر می رسد حمایت شکوفه جشنواره #westminsterbridge!”

بیشتر از Covid-19

پلیس متروپولیتن به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در آن حساب توییتر نشان دادن مردم کف زدن در چلسی و وست بیمارستان دوباره در نزدیکی.

یک کاربر نظر بود: “من اجتماعی فاصله صدق نمی کند در روز پنج شنبه شب.”

افسران سراسر کشور شده اند گروه های پراکنده در سواحل و یا در پارک و توقف مردم از نشستن بر روی نیمکت و یا از رفتن غیر ضروری درایوهای.

بیش از 3200 جریمه خارج صادر شد توسط پلیس در انگلستان بین 27 مارس تا 13 آوریل به کسانی که مسخره قوانین است.

پس از انتقاد پلیس متروپولیتن منتشر شد بیانیه که گفت: “ماموران همراه با دیگر خدمات اورژانس کارگران گرد هم آمدند شب گذشته بر روی پل وست مینستر برای جشن کار تمام کلید کارگران است.

“تعداد زیادی از اعضای عمومی نیز جمع آوری شده برای بیان قدردانی خود را.

“در حالی که بسیاری از مردم به رعایت اجتماعی فاصله ارشاد به نظر می رسد که برخی نداشت.

“ما به طور منظم به یاد افسران ما از اهمیت اجتماعی فاصله که در آن عملی خواهد شد و در ادامه انجام این کار است.”

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “ما از همه میخواهیم که طول می کشد مسئولیت و پایبند به اجتماعی فاصله تا ما با خیال راحت می توانید نشان دادن قدردانی برای کسانی که مبارزه با کروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر