Met Office برای دریافت £1.2 میلیارد ابر رایانه برای بهتر پیش بینی آب و هوایی شدید

یک ابر رایانه است که می تواند پیش بینی آب و هوا و آب و هوا 18 برابر سریع تر از تکنولوژی فعلی تنظیم شده است به توسعه می شود.

فن آوری های جدید تامین مالی توسط a £1.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری از دولت انتظار می رود که قدرتمند ترین سیستم های مورد استفاده برای پیش بینی در جهان خواهد شد و مدیریت این ملاقات ،

پیش بینی قادر به پیش بینی طوفان Ciara و دنیس شش روز در پیشبرد اما تکنولوژی جدید خواهد بود حتی قوی تر.

ابر رایانه ها استفاده می شود برای پیش بینی آب و هوا در سراسر جهان الگوها و نوع شرایط است که دیده می شود هر دو جاری شدن سیل در هند و مخرب bushfires در استرالیا در ماه های اخیر.

آن نیز کمک خواهد کرد که راهنمای سیاست های دولت در هدف قرار دادن هدف خود را خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

Woman rescued in Wales as Storm Dennis causes major flooding around the UK.
طوفان دنیس ویران کردن در سراسر انگلستان

استاد پنه لوپه Endersby, مدیر اجرایی, انگلستان, آب و هوا و سرویس و توصیف آن به عنوان “بزرگ رای اعتماد در جهان ما-پیشرو آب و هوا و آب و هوا از مرکز”.

“این ابر رایانه ها ما را قادر به انجام دقیق تر و به موقع تر موضعی بیشتر متناسب با پیش بینی های آب و هوا و آب و هوا به طوری که مردم می تواند به تصمیم گیری بهتر در برابر آب و هوایی شدید و یا تغییر آب و هوا که چگونه برای زنده ماندن و رشد” او گفت:.

بیشتر از آب و هوا

An employee cleans a nail salon hit by floods in Pontypridd
تصویر: این فن آوری می تواند کمک به مردم برای آماده سازی بهتر برای آب و هوایی شدید

اما کلارا زرگر از آب و هوا ائتلاف بریتانیا بزرگترین گروه اختصاص داده شده به عمل در برابر گرمایش جهانی می گوید که در حالی که سرمایه گذاری در این تکنولوژی مهم است “آنچه را فقط به عنوان مهم است این است که ما سرمایه گذاری در راه حل های برای تغییر آب و هوا است که جلوگیری از این مشکل بدتر”.

“ما نیاز به سرمایه گذاری در راه حل های که د carbonise اقتصاد ما… از د carbonising ما سیستم حمل و نقل خانه ما حصول اطمینان از وجود یک نقش مناسب برای انرژی های تجدید پذیر در سراسر کشور,” او گفت:.

“وجود دارد سرمایه گذاری است که نیاز به همه این بخش ها نیز هست.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ابر رایانه ها نیز کمک خواهد کرد که دولت تعیین بهترین مکان برای مقابله با سیل.

دانستن آب و هوایی شدید در حال آمدن است به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به معنی شانس بیشتری برای آماده بودن.

اما اریک Brotherton از Ribchester در لنکشایر معتقد است پول بهتر خواهد بود در حال حاضر صرف کمک به افرادی مانند او که بارها و بارها از چپ به محافظت از خانه خود را از آب سیل.

“£1.2 میلیارد دلار در یک کامپیوتر ؟ ” او گفت:. “نه… این رو به مردم برای اولین بار پس کامپیوتر در نظر من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>