ملاقات رئیس عذر خواهی به اسپرینتر بیانکا ویلیامز پس از متوقف کردن و جستجو

Metropolitan Police Commissioner Cressida دیک عذر خواهی کرد به Bianca ویلیامز پس از بریتانیای کبیر قهرمان دو سرعت و شریک زندگی خود بودند دست به دستبند در طول توقف و جستجو.

کدبانو Cressida پارلمان گفت که دو افسر گفته بود به ویلیامز و ریکاردو دوس سانتوس در سه شنبه شب گفت متاسفم برای “پریشانی” ناشی از حادثه.

کمیساریای نیز تکرار که عذرخواهی.

Bianca Williams and her partner Ricardo dos Santos
تصویر: بیانکا ویلیامز با او شریک ریکاردو دوس سانتوس می گوید: او ‘دل’ حادثه

ویلیامز ادعا افسران نژادی برفلد او در طی این حادثه در روز شنبه در Maida Vale, west لندن که دیدم جفت جدا بودن از آنها سه-ماه-پیر پسر در ترافیک متوقف شود.

او گفت: آسمان اخبار این حادثه را ترک کرده بود او را “واقعا می ترسم” و ساخته شده او احساس “مانند ما تفاله از کفش خود را”.

این ملاقات پس از آن بررسی فیلم از این حادثه گرفته شده از دوربین های متعدد اما گفت: هیچ سوء رفتار قرار گرفته بود.

اما پس از “قابل توجه منافع عمومی” در زمینه نیروی مراجعه خود به پلیس ناظر است.

بیشتر از Metropolitan Police

صحبت به امور انتخاب کمیته Dame Cressida گفت: “من افسر ارشد گویند من متاسفم و به من می گویند که بیش از حد, و اگر وجود دارد عبرت از آن ما خواهد آنها را یاد بگیرند.

“من به دنبال جوراب توری, جوراب به عنوان یک موضوع خاص است. من فکر می کنم این ملاقات آمده است یک راه به من می گویند به افراد دیگر, اگر شما می خواهید برای تماس با ما institutionally نژادپرستانه پس از آن که یک موضوع برای شما است. این یک label من پیدا کردن مفید است.”

Pic: @ChristieLinford
توقف و جستجوی لحظه ای برای اسپرینتر

معلوم نیست که آیا این افسران که برای بازدید از زن و شوهر عذر خواهی کرد در فرد و یا اگر کمیساریای تماس ویلیامز قبل از ظاهر او در این کمیته ،

دستیار کمیسر هلن توپ که او نیز صحبت کرد در این جلسه گفت: تصویری Williams فیلم برداری از این حادثه ناشی از ملاقات “نگرانی”.

او افزود: او به رسمیت شناخته شده “اضطراب” برخی از جوامع ممکن است احساس کنید در هنگام تماشای ویدئو از متوقف کردن و جستجو.

پس از آن آورده شده است به ملاقات توجه فیلم از بدن فرسوده دوربین های دیجیتال و از ماشین پلیس را dash cam نیز ارزیابی توسط نیروی.

Great Britain's Asha Philip (left), Imani Lansiquot, Bianca Williams (second right), and Dina Asher-Smith (right) celebrate winning the gold medal in the women's 4x100m relay final during day six of the 2018 European Athletics Championships at the Olympic Stadium, Berlin
تصویر: بیانکا ویلیامز (دوم از راست) با همکار انگلیسی sprinters در سال 2018 مسابقات قهرمانی دو و میدانی اروپا

Ms توپ گفت: “در رابطه با آن حادثه خاص ما به بررسی آنچه اتفاق افتاده است قبل از توقف و دلیل این که چرا خودرو متوقف شد و من فکر می کنم شکایت کار که IOPC انجام خواهد شد را نشان می دهد خوب زمینه را برای ماموران برای متوقف کردن خودرو.

“آنها نمی دانند که در آن وسیله نقلیه در آن زمان است که آنها را متوقف و آن را. پس از آن که آنها در برخورد با آنچه در مقابل آنها.”

اسکاتلندیارد قبلا گفته هیچ چیزی پیدا نشد در طول جستجو و بازداشت شد اما ماموران متوقف شده بود این خودرو پس از آن دیده شد رانده می شود به طرز مشکوکی و در طرف اشتباه از جاده ها است.

ویلیامز را رد کرده است این گفته بود “هرگز” در طرف اشتباه از جاده ها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>