مرکل می گوید: “چیزهایی که باقی می ماند برای یک مدت زمان بسیار طولانی’ به عنوان همه گیر نشده است

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گزارش رسانه ها در مورد اقدامات دولت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس در 9 آوریل سال 2020 در صدارت در برلین.

Markus شرایبر | استخر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: تا پایان coronavirus همه گیر است هنوز در چشم و که ما را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

صحبت به آلمان در مجلس فدرال در روز پنج شنبه مرکل گفت: “ما در مرحله نهایی از این بیماری همه گیر اما هنوز در آغاز راه است.”

“ما موفق به کسب زمان” مرکل گفت: با توجه به رویترز ترجمه و اضافه کرد که این استفاده شده بود برای تقویت آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی.

آلمان با احتیاط شروع به بلند کردن آن مستند محدودیت در شروع هفته با خرده فروشان کوچکتر از 800 متر مربع مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان بهداشت و اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند نگهداری می شود. بزرگتر خودرو, نمایندگی دوچرخه فروشگاه ها و مغازه ها کتاب اند نیز مجاز به باز کردن درهای خود را.

مرکل دیدگاه در پنجشنبه منعکس بسیار احتیاط در دولت و تمایل به بلند مستند به آرامی. اقتصاد آلمان است که انتظار می رود قرارداد 7 درصد در سال 2020 با توجه به پول بین المللی صندوق آوریل چشم انداز قبل از بازگشت به گسترش 5.2 درصد در سال 2021.

“چیزهایی که باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی” مرکل همچنین گفت: نمایندگان مجلس پنج شنبه.

آلمان بیش از 150.000 موارد گزارش شده از coronavirus با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز اما دیده می شود به مراتب پایین تر مرگ و میر در حال حاضر در 5,315 در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی است. تعداد موارد در میان افراد جوان گسترده, تست, تماس, ردیابی و به تازگی مدرن سیستم مراقبت های بهداشتی در حال گزارش عوامل پشت نسبتا کم تعداد مرگ و میر.

آلمان مرگ و میر داده است که به مراتب پایین تر از ایتالیا است تعداد مرگ و میر بیش از 25,000 یا اسپانیا است که گزارش 21,717 مرگ و میر.

Coronavirus همه گیر در اروپا به ارمغان آورده پیر تنش به جلو که آن را به پول. کشورهای جنوب اروپا سخت تر ضربه توسط ویروس به خصوص ایتالیا و اسپانیا نامیده اند برای منطقه یورو به موضوع مشترک بدهی برای کمک به بهبود اقتصاد از تاثیر ویروس. اما غنی تر کشورهای آلمان و هلند شده اند و تمایلی.

مرکل گفت: آلمان باید آماده به پرداخت بیشتر به بودجه اتحادیه اروپا ، “ما رایزنی های امروز برنده هنوز نمی توان در مورد استخوانی پایین جزئیات و یا تصمیم گیری در این حد اما یک چیز است که در حال حاضر روشن است: در روح همبستگی ما باید آماده — بیش از یک دوره محدود از زمان را بسیار متفاوت معنی بسیار بالاتر کمک به بودجه اتحادیه اروپا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>