ذوب برف درایوهای نوردیک, قدرت, قیمت, پایین, بازدید درآمد در انرژیهای تجدید پذیر تولید

یکی از بزرگترین در اروپا ژنراتور انرژی های تجدید پذیر Statkraft روز جمعه گفت که شمال اروپا قیمت برق بوده است “فشار از پایین” در سه ماهه دوم با توجه به سطح بالای برف ذوب می شود.

اعلام نتایج آن برای دوره شرکت ذکر شده “مهم هیدرولوژیکی مازاد با توجه به بالا برف مخازن” به عنوان قرار دادن فشار بر قیمت ها.

علاوه بر این مسائل با کاهش ظرفیت در بخش انتقال و شبکه مختل کرده تلاش برای صادرات مازاد برق آبی. این به نوبه خود تولید تنگناها و تحت فشار قرار دادن قیمت های این شرکت اعلام کرد.

Statkraft است که متعلق به کشور نروژ گفت: متوسط نوردیک سیستم – یا محک – قیمت 5.6 یورو به ازای هر مگاوات ساعت در سه ماهه دوم یک قطره از 84 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

نسل در مقابل رشد 3.6 terawatt-ساعت (TWh) به 15.9 TWh تحت فشار قرار دادند تا شمال اروپا و آبی.

“بالا برف ذوب شده فوق العاده کم نوردیک قیمت برق در بهار و تابستان که منجر به ضعیف سه ماهه دوم نتیجه” مسیحی Rynning-Tønnesen, Statkraft مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:. “Statkraft حفظ موقعیت مالی قوی و همچنان به توسعه پروژه های انرژی تجدیدپذیر در سراسر بازارهای ما.”

این شرکت گزارش سود خالص از 491 میلیون کرون نروژی در دوم سه ماه از سال را از 2.1 میلیارد کرون بیش از مدت مشابه گذشته سال است.

مانند بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان Statkraft شده توسط نهفته بیماری همه گیر کوروناویروس. پروژه های ساخت و ساز در شیلی و هند و انگلستان بوده است “به طور موقت متوقف شد” اما به recommence “مطابق با ملی مربوطه دستورالعمل در Covid-19.”

در ماه مه آژانس بین المللی انرژی گفت: تجدیدپذیر تاسیسات راه اندازی شد به سقوط این سال با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر.

آژانس بین المللی انرژی تجدید پذیر در بازار به روز رسانی گزارش پیش بینی شده است که 167 گیگاوات از ظرفیت تجدید پذیر خواهد بود افزود: در سال 2020 یک 13 درصد کاهش نسبت به سال 2019. آن را به کاهش در نرخ رشد در 20 سال.

در آن گزارش آژانس بین المللی انرژی گفت که رها کردن بازتاب “تاخیر در فعالیت های ساخت و ساز با توجه به زنجیره تامین اختلال مستند اقدامات و اجتماعی-فاصله دستورالعمل” و همچنین آنچه که از آن به عنوان “در حال ظهور چالش های مالی.”

در حالی که جدید اضافه شده به رها کردن این سال به طور کلی در سراسر جهان تجدید پذیر ظرفیت است که هنوز به افزایش 6 درصد به آژانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>