بحران در نفت همچنان به عنوان قیمتها 5%; ما آتی نفت شیب کمتر از $11

قیمت نفت همچنان به سقوط روز چهارشنبه با انرژی شرکت کنندگان در بازار به طور فزاینده ای نگران یک ساختمان عرضه و تقاضا و عدم ذخیره سازی در دسترس.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $18.28 در هر بشکه صبح روز چهارشنبه پایین تر از 5 درصد است. آن را به حال غوطه ور در زیر $16 زودتر جلسه قبل از دوره نقاهت برخی از کسانی که در ضرر و زیان است.

در ضمن ژوئن قرارداد برای آمریکا وست تگزاس اینترمدیت ریختن همه از آن زودتر به سود تجارت فقط زیر 11 دلار در هر بشکه در حدود 5 ٪ پایین تر است. جولای قرارداد برای WTI آخرین معامله در $19.48 در هر بشکه رسید.

در زمانی که coronavirus بحران همچنان به سرکوب تقاضای جهانی جهان است که مماس با نفت و به سرعت در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است.

هر مگنوس Nysveen ارشد شریک و سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی هشدار داد که وضعیت در بازار نفت که قرار بود به بدتر.

“جهان در حال اجرا است از محل برای ذخیره نفت” Nysveen گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز چهارشنبه افزود که ذخیره سازی به عنوان “یک نوع بافر.”

“زمانی که عرضه و تقاضا تعادل مثبت است یا منفی و سپس شما می توانید ایجاد و یا قرعه کشی از ذخیره سازی,” او گفت:. “اما زمانی که ذخیره سازی می شود سپس وجود دارد هیچ بافر برای این عدم تعادل قوی است که ما شاهد آن هستیم.”

نفت فلات قاره سیستم عامل دیده می شود در آوریل 20, 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. قیمت نفت معامله شده در قلمرو منفی برای اولین بار به عنوان گسترش coronavirus (COVID-19) اثرات تقاضا است.

مایکل Heiman | گتی ایماژ

Pictet مدیریت ثروت را Jean-Pierre Durante توافق با Nysveen ارزیابی از این وضعیت گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که “جهان سرشار نفت” با وجود تصمیم اخیر سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن شناخته شده است در مجموع به عنوان اوپک+ — برای کاهش عرضه نفت.

“جهان ظرفیت ذخیره سازی خواهد شد به سرعت در حال رسیدن به نقطه اشباع” گفت: Durante که سر از تحقیقات کاربردی در Pictet مدیریت ثروت.

Coronavirus بحران

تقاضای جهانی برای نفت کاهش یافته است به طور چشمگیری با اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان به طور موثر منجمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از مستندات اعمال شده توسط مقامات تقلا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

چهار شنبه حرکت در نفت به دنبال اخیر تیز کاهش در این بخش است. این قرارداد ممکن برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت که منقضی شده شنبه سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ قبل از چنگ این راه را به قلمرو مثبت.

در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد فرو بیش از 40 درصد در روز سه شنبه در حالی که معیار بین المللی نفت برنت کاهش یافته و از سطح بالای 24 دلار در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>