Meghan تلاش می کند برای جلوگیری ایمیل در روز یکشنبه از نامگذاری پنج نفر از دوستان خود را به عنوان ‘clickbait’ در دادگاه نبرد

دوشس ساسکس است اعمال می شود به دادگاه عالی برای جلوگیری از ایمیل و پست در روز یکشنبه از افشای نام پنج تن از دوستان خود را در حال انجام طرح دعوی در دادگاه در برابر مقالات’ ناشر به گفته یک منبع نزدیک به مگان.

“این نام در حال حاضر ارائه شده به قاضی و به پست الکترونیکی خود را برای دفاع, محرمانه توسط دوشس به عنوان بخشی از روند دادگاه” این منبع گفت.

“این پست را تهدید به انتشار هیچ ربطی به مورد است و تنها در حال انجام است به طوری پست می توانید هدف پنج گناه زنان از طریق صفحات آن روزنامه ها و وب سایت خود را.”

این منبع افزود: “این یک تلاش برای ارعاب دوشس و دوستان او در حال انجام طرح دعوی در دادگاه در برابر خود روزنامه را غیر قانونی رفتار کنند.”

دوشس است تحت پیگرد ANL که همچنین صاحب MailOnline و ایمیل روزانه بیش از یک پست در روز یکشنبه مقاله ای که تکثیر بخش از یادداشت دست نویس او فرستاده به او پدر جدا توماس Markle, 75 در ماه اوت سال 2018 است.

وکلا برای دوشس ادعا داستان نقض حریم خصوصی.

در ارتباط روزنامه ادعا می کند آن را تنها شامل نامه به خاطر آن قبلا اشاره شده توسط Meghan دوستان در مصاحبه ای با مجله مردم در ایالات متحده است.

بیشتر از انگلستان

دوشس شناسایی پنج تن از دوستان که به مردم مصاحبه اما اشاره به آنها تنها به عنوان دوستان A, B, C, D و E و رد او مجاز آنها را به انجام آن.

در مقاله منتشر شده در فوریه سال گذشته آنها صحبت کردن در برابر قلدری او گفت که او مواجه است.

آنها می تواند به نام به شهادت اگر پرونده به دادگاه می رود اما هیچ تاریخ پیشنهاد شده است به صورت بالقوه شنوایی.

به عنوان بخشی از امروز دادگاه تشکیل پرونده دوشس ساسکس ارائه شده شاهد بیانیه ای که در آن او را متهم به ایمیل در روز یکشنبه از “بازی رسانه بازی با زندگی واقعی”.

در آن او گفت: “در ارتباط روزنامه صاحب روزانه ایمیل و پست الکترونیکی در روز یکشنبه تهدید به انتشار اسامی پنج زن و پنج خصوصی شهروندان – که انتخاب خود را به صحبت می کنند به صورت ناشناس با ما خروجی رسانه ها بیش از یک سال پیش برای دفاع از من از رفتار قلدری بریتانیا تلخیص رسانه ها.

“این پنج زن در حال و نه در دادگاه و نه هستم I. ناشر ایمیل در روز یکشنبه است در دادگاه. این ناشر که عمل غیرقانونی و تلاش برای فرار از پاسخگویی برای ایجاد یک سیرک و منحرف کردن اذهان از نقطه ای از این مورد – که ایمیل در روز یکشنبه غیرقانونی منتشر شده من نامه خصوصی.

“هر یک از این زنان است که یک شهروند خصوصی جوان, مادر,,, و هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی. هر دو ایمیل در روز یکشنبه و سیستم دادگاه باید نام خود را بر محرمانه, برنامه, اما برای ایمیل در روز یکشنبه به افشای آنها در حوزه عمومی بدون هیچ دلیل دیگر از clickbait و تجاری به دست آوردن باطل است و تهدید به خود عاطفی و سلامت روانی.

“پست در روز یکشنبه پخش رسانه ای بازی با زندگی واقعی.

“من با احترام درخواست دادگاه برای درمان این ماده قانونی با حساسیت آن را سزاوار و برای جلوگیری از ناشر ایمیل در روز یکشنبه از شکستن سابقه و سوء استفاده از روند قانونی با شناسایی این افراد ناشناس – یک امتیاز است که این روزنامه ها در واقعیت تکیه می کنند برای محافظت از خود و منابع بی نام.”

آسمان, اخبار, است تماس, ایمیل گروهی به یک نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>