Meghan بازدید در ‘مسمومیت’ از توجه رسانه ها او مواجه

دوشس ساسکس این کشور را “مسمومیت” برخی از رسانه ها توجه که او گفت: با استفاده از “شهوت پرست” داستان به جای آن از راستگويان است.

Meghan زودتر راه اندازی یک نبرد قانونی بیش از مقالات منتشر شده در MailOnline و ایمیل در روز یکشنبه ادعا آنها نقض حریم خصوصی آنها پس از انتشار بخش هایی از نامه های نوشته شده به پدر جدا.

در سخنرانی خود در یک رویداد مجازی, سازمان های غیر انتفاعی newsroom The 19th او گفت: “چیزهای زیادی وجود دارد سمیت در خارج وجود دارد در آنچه که با اشاره به من و همسرم در مورد آن صحبت اغلب این اقتصاد توجه شده است.

“این چیزی است که monetisable در حال حاضر زمانی که شما به دنبال در فضای دیجیتال و رسانه ها.

“بنابراین اگر شما در حال تلاش برای گرفتن توجه کسی را و نگه داشتن آن شما در حال رفتن برای چیزی شهوت پرست در مقابل چیزی راستگو.”

دوشس گفت: رسیدن به یک محل که در آن داستان ها گفت: “از طریق یک دلسوز یا همدلانه لنز” را “کمک به اتصال مردم به عنوان یک جامعه”.

او افزود: “شما می خواهید به اعتماد در روزنامه نگاری و شما می خواهید به اعتماد به آنچه شما در حال خواندن این امید که آن را به واقعیت است.

بیشتر از دوشس ساسکس

“ما آنقدر متاسفانه راحت با این ایده که ما فقط گرفتن تمام این مسائل و این می شود سر و صدا به عنوان مخالف به حقیقت و دقیق روزنامه نگاری است.”

مگان نیز گفت: آن را “ویرانگر” برای بازگشت به آمریکا با شوهرش شاهزاده هری و “امور” آن را در.

xx
تصویر: مگان و هری را نقل مکان کرد به ما

زن و شوهر نقل مکان کرد و از کانادا به آمریکا در اوایل سال جاری و گفت: به خریداری £11m خانه در کالیفرنیا مشهور کانون سانتا باربارا.

صحبت کردن در مورد بازگشت به کشور خود, مگان گفت: “این خیلی غم انگیز برای دیدن جایی که کشور ما در آن لحظه.

“و اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای است که من می خواهم بگویم که در این هفته بودند که اتفاق می افتد پس از قتل جورج فلوید در تظاهرات مسالمت آمیز شما شاهد شد در صدای بودند که بیرون آمدن از این راه است که مردم در واقع داشتن نقش آنها و تصدیق خود نقشی که آنها بازی یا فعالانه یا منفعلانه در تبعیض از افراد دیگر به طور خاص از جامعه است.

meghan markle
تصویر: دوشس می گوید: او است که به دنبال به جلو به قادر بودن به استفاده از صدای او

“آن منتقل شده از غم و اندوه به یک احساس مطلق الهام چرا که من می توانید ببینید که جزر و مد تبدیل شده است.”

او گفت: او در حال حاضر به دنبال به جلو به “با استفاده از صدای من در راه من شده اند قادر به اواخر”.

مگان و هری اعلام کرد در اوایل سال جاری که آنها می تواند فاصله خود را از زندگی سلطنتی و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

آنها دیگر کار اعضای سلطنت و دیگر شناخته شده به عنوان والاحضرت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>