Meghan احساس ‘محافظت نشده’ توسط خانواده سلطنتی در حالی که او باردار بود, اسناد دادگاه نشان

دوشس ساسکس احساس “محافظت نشده” توسط خانواده سلطنتی در حالی که او باردار بود, جدید, اسناد دادگاه نشان می دهد.

Meghan, 38 ادعا می کند که “نهاد” سلطنت قادر به محافظت از او پس از او “موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات” در مطبوعات در حالی که حامله بود با پسرش که باعث شد او را “فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان”.

ادعاهای ساخته شده در مقالات جدید ارائه شده توسط دوشس تیم حقوقی در جریان پرونده ایمیل در روز یکشنبه و صاحبان آن در ارتباط روزنامه محدود (ANL).

دوشس است تحت پیگرد ANLکه همچنین صاحب MailOnline و ایمیل روزانه بیش از یک پست در روز یکشنبه مقاله ای که تکثیر بخش از یادداشت دست نویس او فرستاده به او پدر جدا توماس Markle, 75 در ماه اوت سال 2018 است.

وکلا برای دوشس ادعا داستان نقض حریم خصوصی.

Harry flashed a smile as he arrived with his wife, Meghan for their final outing as senior royals
تصویر: هری و مگان در حال تصویر در لندن قبل از ترک آنها به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در اوایل این سال

در این سند ادعا می کند Meghan احساس “ممنوع” از دفاع از خودش در برابر “دروغ” در مورد او منتشر شده توسط پست در روز یکشنبه قبل از او و شاهزاده هری تصمیم گرفت به گام را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی و حرکت به لس آنجلس.

آن می افزاید: “به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود, محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.”

بیشتر از دوشس ساسکس

در ارتباط روزنامه ادعا می کند آن را تنها شامل نامه به خاطر آن قبلا اشاره شده توسط Meghan دوستان در مصاحبه ای با مجله مردم در ایالات متحده است.

دوشس شناسایی پنج تن از دوستان که به مردم مصاحبه اما اشاره به آنها تنها به عنوان دوستان A, B, C, D و E و رد او مجاز آنها را به انجام آن.

در مقاله منتشر شده در فوریه سال گذشته آنها صحبت کردن در برابر قلدری او گفت که او مواجه است.

آنها می تواند به نام به شهادت اگر پرونده به دادگاه می رود اما هیچ تاریخ پیشنهاد شده است به صورت بالقوه شنوایی.

Meghan reads to Archie as he turns one. Pic: Sussex Royal
تصویر: 38 ساله ادعا می کند او احساس ‘عروسی’ در حالی که او حامله با پسرش مورچه. عکس: Sussex سلطنتی

این اسناد همچنین فاش Meghan آمار در ادعای این مقاله در جهت منافع عمومی – از آنجا که مالیات دهندگان کمک به پرداخت هزینه برای عروسی خود را.

او ادعا می کند عروسی تولید £1bn در درآمد گردشگری که بسیار مهم تر از پول صرف “صرفا بر روی امنیت و کنترل جمعیت” در درخواست از پلیس.

38 ساله نیز اشاره می کند که دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی “انجام کار پرداخت می شود” را به عنوان royals – و آنها را رنج می برند نیست همان درمان است.

در ماه مه یک قاضی دادگاه بیرون زده از دوشس ادعا می کننداز جمله اتهامات ایمیل در روز یکشنبه ناشر عمل “صداقت” توسط تنها از جمله بخش های خاصی از پدرش نامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *