مگ ویتمن می گوید Quibi رسیده 1.7 میلیون دانلود در هفته اول

Quibi مگ ویتمن مدیر عامل صحبت می کند در طول یک Quibi سخنرانی در سال 2020 CES در لاس وگاس, نوادا, ژانویه 8 سال 2020 است.

استیو Marcus | ایسنا

تلفن همراه جدید, جریان, خدمات Quibi دیدم 1.7 میلیون دانلود در هفته اول مگ ویتمن مدیر عامل شرکت گفت: در CNBC “Squawk در خیابان” دوشنبه.

خدمات راه اندازی در وسط Covid-19 pandemic دوشنبه گذشته خواستار به سوال که آیا مصرف کنندگان خواهد اتخاذ موبایل جریان پلت فرم در حالی که cooped در صفحه اصلی با صفحه نمایش تلویزیون. Quibi که مخفف “سریع نیش” در ابتدا پیش بینی به عنوان یک برنامه کاربران را به تماشای در حالی که چیزی خارج از خانه مانند انتظار در خط برای قهوه و یا رفت و آمد تجارب چند مصرف کنندگان با داشتن این روز است.

“به نظر می رسد مردم باید در بین لحظات در خانه” ویتمن گفت. “ما در واقع نمی فکر می کنم ما صدمه دیده است.”

اما ویتمن گفت: هفته اول محبوبیت پیشی گرفته در حالی که علامت یو پی اس هنوز هم در عرض 90 روز دوره آزمایشی رایگان. در یک علامت اولیه از نامزدی ویتمن گفت: 80 درصد از افرادی که آغاز شده نشان می دهد تماشای آن را از طریق قسمت اول.

هنوز تصویب کوچک است نسبت به راه اندازی مانند دیزنی جریان خدمات دیزنی+ که اعلام کرد روز بعد از راه اندازی آن است که آن را به حال بیش از 10 میلیون مشترک است. بر خلاف دیزنی Quibi با نام تجاری جدید است و نسبتا ناشناخته معنی آن را با تکیه بر تبلیغات و مشهور در آن نشان می دهد برای ایجاد یک نام برای خود.

با بسیاری از مشتریان بالقوه برای Quibi کار از خانه را به ماندن در خانه سفارشات و برگشت متحده ویتمن گفت: این شرکت در حال شتاب گرفتن برنامه های خود را برای فعال کردن این برنامه به بازیگران به تلویزیون. در حالی که این ویژگی نبود برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از راه اندازی ویتمن گفت که همیشه در کارت برای بعد.

Quibi فروخته است تبلیغات آن تخته سنگ برای اولین بار در سال ویتمن گفت: هل دادن خاموش اضطراب شرکت های دیگر ممکن است احساس در مورد تبلیغات چشم انداز در میان رکود اقتصادی.

پس از 90 روز محاکمه کاربرانی که می خواهید به چوب با Quibi می توانید با پرداخت 4.99 $در هر ماه برای این آگهی نسخه پشتیبانی یا $7.99 در هر ماه برای بدون تبلیغات است. حتی با محکم کردن کیف پول ویتمن گفت که او معتقد است که وجود یک مکان منحصر به فرد برای Quibi در کنار تلویزیون مبتنی بر جریان اشتراک کنندگان در حال حاضر خود را.

“آنها سه موارد استفاده مختلف,” او گفت: “با اشاره به تلویزیون, جریان, خدمات, خدمات موسیقی, موسیقی و Quibi.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: ویدئوی بازی جریان است موجی که میلیون ها نفر در حال cooped در داخل خانه های خود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>