دیدار با گایا X — اروپا در پاسخ به این قدرت ایالات متحده و چین ابر غول

پیتر Altmaier (CDU) فدرال و وزیر اقتصاد و انرژی صحبت می کند در مجازی گایا-X-انجمن متخصص فدرال وزارت اقتصاد است.

تصویر داد

دو تا از بزرگترین اقتصادهای اتحادیه اروپا امیدواریم که آنها یک پاسخ به سلطه لذت می برد توسط آمریکا و شرکت های چینی در محاسبات ابری صنعت: Gaia X

آمازون و مایکروسافت, گوگل و Alibaba چهار بازیکن اصلی در سطح جهانی وقتی که می آید به خدمات ابر. اما سیاستگذاران اروپایی رشد کرده اند نگران وابستگی خود را به تعداد کمی از عمده شرکت های فن آوری که نیست ،

شده است که در این مورد خاص پس از ایالات متحده تصویب یک قانون در سال 2018 که موجب شد شرکت های ایالات متحده به دست داده به مقامات آمریکایی حتی اگر دومی است هرجایی در جهان است. آلمان و فرانسه از نگرانی هایی است که داده ها از شهروندان اروپایی در معرض خطر است.

“گایا X دو برابر رویکرد به یک مشکل ما در اروپا و یک مشکل که هر شرکت در چهره جهان در حال حاضر,” مارکو-الکساندر Breit از نیروی کار هوش مصنوعی در آلمان و وزارت اقتصاد گفت: CNBC “فراتر از دره” پادکست.

“ما ترکیب خدمات زیربنایی مانند ذخیره سازی داده ها پردازش داده ها در اروپا است اما باز برای مشارکت حتی برای شرکت هایی هستند که از مبدا به عنوان طولانی به عنوان آنها چوب به ما قوانین و پایبند به استانداردهای ما” گفت: Breit که سر گایا X پروژه در آلمان است.

آن است که در مورد تحقق است که تکیه بیش از حد شاید خارجی بازیکنان که آیا آنها آمریکایی یا چینی و یا از هر جای دیگری است نه در اقتصاد جدید…

Dexter Thillien

ارشد صنعت تحلیلگر Fitch راه حل

فرانسه و آلمان پروژه به دنیا آمد و در سال 2018 با هدف ارائه یک زیرساخت امن برای داده در حالی که به طور همزمان اجازه می دهد شرکت های به حرکت داده ها در سراسر مرز. آن اصل فراگیر است که برای فعال کردن کشورهای اروپایی برای تبدیل شدن به دیجیتالی مستقل — یک مفهوم است که به دست آورده کشش در سال های اخیر و می تواند ثابت کند به چالش کشیدن به صورت سنتی با تکنولوژی غول.

آن را “اولین گام به سوی گسترده تر جاه طلبی” گفت: Dexter Thillien ارشد صنعت تحلیلگر در Fitch راه حل.

“این است که در مورد تحقق است که تکیه بیش از حد شاید خارجی بازیکنان که آیا آنها آمریکایی یا چینی و یا از هر جای دیگری است نه در اقتصاد جدید که در آن داده است برای رفتن به بیشتر مهم است و شما نیاز به یک اروپایی دیگر,” او اضافه شده است.

بیش از 300 سازمان ها در سراسر جهان درگیر با این پروژه تا کنون از جمله پرتقال و Deutsche Telekom و SAP. هدف این است که برای راه اندازی زیرساخت در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

گایا X خواهد مثلا به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توانایی تبادل داده ها و الگوریتم ها در یک راه امن با دیگر بیمارستان ها در مجاورت خود را. که می تواند در نوبه خود کمک اضطراری پیوند و دیگر شرایط تهدید کننده حیات.

این طرح برای تبدیل شدن به جذاب تر از بازیکنان بزرگ اگر آن را می خواهد به موفقیت Thillien گفت.

“این آسان نخواهد بود برای آن محصول برای پیدا کردن محل خود را,” او گفت: با استناد به بودجه و مسایل فنی.

بودجه سالانه برای گایا X 1.5 میلیون یورو ($1.7 میلیون).

با اینحال, Breit گفت که او معتقد است کسانی که به ظاهر منابع مالی محدود “مهم نیست.”

“X چارچوب و X نهاد تنها این مسئولیت را به اکوسیستم کار به مذاکره با استانداردهای به مذاکره قوانین و ارائه استاندارد IPs به عنوان مثال به این نرم افزار اجرا,” او گفت:, و اضافه کرد که عمده پیشرفت در هوش مصنوعی باقی خواهد ماند یک وظیفه برای شرکت های فن آوری خود را.

IP یا پروتکل اینترنت اشاره به مجموعه ای از قوانین است که تسهیل حرکت داده ها در سراسر شبکه. وجود دارد متفاوت IP استاندارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>