Media mogul Barry Diller انفجار Expedia فرهنگ سازمانی: ‘آن همه زندگی و هیچ کار’

Barry Diller صحبت می کند در طول CNBC بعدی 25 جشن و سرور در نیویورک در نوامبر. 6, 2014.

David A. Grogan | CNBC

Expedia رئیس Barry Diller به گفته تحلیلگران او را مصمم به تنظیم مجدد سفر شرکت “تمام زندگی و هیچ کار” فرهنگ سازمانی پس از او در زمان بیش از این شرکت پس از اجرایی shakeup در ماه دسامبر گذشته.

در Expedia در سه ماهه چهارم درآمد تماس پنجشنبه Diller در مقایسه Expedia به تعادل کار و زندگی را به همکار سیاتل بر اساس تکنولوژی شرکت آمازون که او گفت: مخالف بود. در مقایسه Expedia تبدیل شده است “اسکلروتيکی و پف” به عنوان شرکت فاقد تمرکز و جهت Diller گفت.

“آمازون بود همه کار و زندگی و در Expedia آن همه زندگی و هیچ کار” Diller گفت. “است که محکم کارکنان ما. اما برای چندین سال ما واقعا از دست داد وضوح و نظم و انضباط. بنابراین ما در حال تغییر یک معامله بزرگ است.”

نظرات پس از Expedia گزارش نتایج جستجو برای سه ماهه چهارم. شرکت ضرب و شتم در پایین خط و هوا دو رقمی تنظیم EBITDA رشد برای سال 2020 است. Expedia نیز گفت: این هدف 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار از اجرا-هزینه نرخ پس انداز در سراسر کسب و کار خود را.

سهام Expedia صعود 10.5 درصد در روز جمعه.

Diller و معاون رئیس پیتر کرن در زمان در طول روز به عملیات روز در Expedia پس از مدیر عامل سابق علامت Okerstrom و CFO آلن Pickerill پایین پا در ماه دسامبر. در آن زمان Diller گفت: رهبری تغییرات ناشی از اختلاف نظر بر سر استراتژی بین مدیریت ارشد و هیئت مدیره.

در تماس Diller گفت: این شرکت قصد ندارد برای انجام یک جستجو برای یک مدیر عامل جدید. Diller اضافه شده است که در حال حرکت رو به جلو او در نظر دارد برای کاهش “فعالیت های بی فایده که نیست, هسته ای” به کسب و کار.

که شامل واحد ساده مانند شرکت خانه اجاره پلت فرم Vrbo که Diller به عنوان یک “دسته های متفاوت کسب و کار مارک های سراسر جهان” و reprioritizing Expedia هوا کسب و کار.

“ما در حال توقف انجام کارهای گنگ و شروع به انجام آنچه که ما فکر می کنم چیزهای خوب” Diller گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>