(L-R) جولیا چان, Jonny Beauchamp, Lucy Hale, و Ashleigh موری از “کتی کین” صحبت می کنند و روی صحنه در طول CW شبکه 2019 Upfronts در شهر نیویورک مرکز در 16 ماه مه سال 2019 در شهر نیویورک است.

کوین Mazur | سرگرمی گتی ایماژ

شبکه AMC است که آخرین شرکت رسانه ای برای تغییر برنامه های خود را برای آن زمستان در صف مقابل رویداد به عنوان شرکت انتخاب کردن برای به تعویق انداختن حرکت رویدادهای آنلاین و یا لغو در مجموع در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

رسانه های شرکت های میزبان در صف مقابل ارائه هر بهار به بحث در مورد برنامه نویسی و تبلیغ ارائه شده به تبلیغ اغلب میزبانی زرق و برق دار, ستاره نکردم رویدادها و پس از احزاب است. شرکت های فن آوری مانند توییتر و یوتیوب مشابه سخنرانیها به نام NewFronts. اما به عنوان ویروس گسترش در شهر نیویورک و در سراسر ایالات متحده upfronts می تواند بسیار متفاوت امر این سال است.

شبکه AMC در بیانیه ای گفت: دوشنبه آن را لغو آن در صف مقابل ارائه برای برنامه ریزی مارس 18 به نفع فرد از گفتگو با آن تبلیغات مشتریان.

پیشتر در روز دوشنبه, A+E گفت: این امر می تواند میزبانی خود را برای اولین بار “مجازی در صف مقابل” پس در ابتدا گفت: این امر میزبان یک رویداد زنده در 25 مارس.

“سلامت ایمنی و رفاه مشتریان و همکاران و صنعت ما اولویت ما است,” A+E Networks’ گروه رئیس جمهور پل Buccieri گفت: در شرح پدیدآور. “A+E Networks است که با تکیه به فرهنگ ما از انعطاف پذیری – یکی از کسب و کار اجباری به کار در جهان امروز و قطعا یک ضرورت تأکید در حال حاضر ما محیط زیست است.”

هفته گذشته رادیو فردا گفت که لغو آن در صف مقابل در اصل برنامه ریزی شده برای آوریل 24, Ad سن گزارش شده است. سی ان ان رویداد در رفت و به عنوان برنامه ریزی شده هفته گذشته.

ازادی حرکت و جنبش و رویداد برنامه ریزی شده بود را به جای پنج شنبه, اما این شرکت گفت: CNBC آن به تعویق انداختن این رویداد “به عنوان ایمنی و سلامت کارکنان, مشتریان, همکاران و مطبوعات حضور دارد از اهمیت زیادی برخوردار است.”

دیگر شرکت های رسانه ای شدند و هنوز هم وزن بعد خود را ارائه و یا برنامه ریزی برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده اما کسانی که اصلا رخ می دهد تا آوریل و مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de