مک دونالد به حالت تعلیق در آن 15 میلیارد دلار بیع متقابل برنامه چند هفته پیش

مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski روز جمعه گفت که این شرکت به حالت تعلیق در بیع متقابل برنامه چند هفته پیش.

“واقعا برای ما فقط می خواستم به حفظ حداکثر انعطاف پذیری که ما رفت و به این بحران می شود و به عنوان زیرک که ما نیاز به” Kempczinski گفت CNBC کارل Quintanilla در “بسته شدن بل.”

در 2019, این مواد غذایی سریع غول صرف 5 میلیارد دلار repurchasing 25 میلیون سهم با توجه به آن سالانه نظارتی تشکیل پرونده. در ماه دسامبر شرکت هیئت مدیره مجاز به خرید مجدد از 15 میلیارد دلار در سهام برجسته با تاریخ انقضا ندارد.

Buybacks آمده اند تحت بررسی به عنوان صنایع درخواست برای کمک های مالی از دولت برای آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او نمی خواهد در مخالفت با ممنوعیت آینده buybacks اگر شرکت دریافت کمک از دولت فدرال است.

Kempczinski گفت که مک دونالد را ندارد هر گونه تغییر در آن سه ماهه سود نقدی از $1.25 خواستار آن یک “اولویت است.”

“ما بهترین ترازنامه در صنعت” او گفت:.

تنها 50 از 14,000 مک دونالد آمریکا مکان بسته اند با توجه به همه گیر. قابل ملاحظه ای در تمام رستوران ها بسته شده اند خود را به اتاق ناهار خوری در خدمت مشتریان تنها از طریق درایو از طریق, takeout و گزینه های تحویل.

تقریبا 95% از رستوران های مک دونالد در ایالات متحده توسط عمل داده نشود. Kempczinski گفت که franchisees در حال کار با وام دهندگان وام به بازسازی و تامین کنندگان در حال گسترش شرایط پرداخت. این شرکت ارائه شده است deferrals در هزینه خدمات و اجاره در برخی از موقعیت ها ، مک دونالد franchisees پرداخت اجاره به شرکت بر اساس یک درصد از فروش خود را.

“ما اجاره نیز پایین می رود به عنوان هر گونه فروش پایین” Kempczsinki گفت.

سهام مک دونالد بسته کمتر از 1% در $148.49 در روز جمعه. سهام این شرکت که ارزش بازار از $116 میلیارد دلار کاهش یافته است نزدیک به 24% تا کنون در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>