مک دونالد است که کشیدن آن به بعد منوی صبحانه آن را به عنوان محدودیت گزینه های در میان همه گیر

یک مرد مراحل از یک مک دونالد رستوران با ثبت نام اعلام و از خدمات تنها در هالیوود کالیفرنیا در مارس 16, 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد بسیاری از کالیفرنیا به وقفه.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مک دونالد است که کشیدن آن به بعد منوی صبحانه به ساده کردن عملیات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گونه عملیات رستوران است.

“برای ساده کردن عملیات در آشپزخانه ما و برای ما خدمه و اطمینان از بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان ما در حال کار با ما franchisees و رستوران های محلی به تمرکز بر خدمت به محبوب ترین ما انتخاب و آغاز خواهد شد به طور موقت حذف برخی آیتم ها از منوی بیش از چند هفته آینده” بیل گرت معاون ارشد رئیس جمهور از مک دونالد آمریکا عملیات در بیانیه ای گفت.

“ما خواهد شد به طور منظم ارزیابی وضعیت و نگاه به حرکت به عقب به ما به طور منظم منو به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

راه اندازی همه روزه صبحانه منو در اکتبر 2015 به کمک سوخت مک دونالد برگرد. در سال گذشته زنجیره ای مواد غذایی سریع شروع اجازه می دهد ایالات متحده franchisees به عدد کاهش خود را در تمام طول روز صبحانه ارائه شده به منظور سرعت بخشیدن به خدمات بار.

مک دونالد گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده روز چهارشنبه که این ویروس می تواند یک “ماده” تاثیر بر روی کسب و کار خود را. در ایالات متحده “قابل ملاحظه ای” مکان عامل تنها با drive-thru, takeout و یا گزینه های تحویل این پرونده گفت. برخی از نقاط ممکن است ساعت محدود.

بازارهای دیگر از جمله فرانسه و انگلستان و ایتالیا و اسپانیا بسته اند تمام رستوران ها.

این شرکت نیز به حالت تعلیق در بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه و دادن اجاره و هزینه خدمات deferrals به برخی از franchisees.

مک دونالد سهام بسته تا کمی چهارشنبه در $162.98. سهام که ارزش بازار از $125.6 میلیارد دلار است که کاهش بیش از 17 درصد از زمان آغاز سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>