مک کانل کارتی انتخاب کنید تکرار برای کمیته برای نظارت بر صندوق نجات

(L-R) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به عنوان خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-CA) و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش دادن در طول یک مراسم برای H. R. 748 به اهمیت قانون در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

ارین Schaff | گتی ایماژ, استخر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی اعلام کرد روز جمعه خود را بر میدارد به نشستن بر روی پنج فرد هیئت نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق کمک مالی در نظر گرفته شده برای کمک به بیمار کسب و کار آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

مک کانل گفت که او انتخاب کرده است از سوی دیگر ، پت Toomey R-Pa. برای نقطه در حالی که مک کارتی برداشت Rep. تپه فرانسوی, R-ارک.

صندوق اجرا شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin را با فدرال رزرو برای استقرار 4 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه به قانون امضا شده در ماه گذشته مک کانل مک کارتی مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر را انتخاب نماینده هیئت نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق. پلوسی و مک کانل را انتخاب کمیته صندلی در مشورت با مک کارتی و شومر.

“سناتور Toomey یکی از بیشترین اعضای سنای آمریکا” مک کانل در بیانیه ای گفت.

“او یک رهبر در اقتصاد و امور مالی و یک عضو کلیدی امور مالی و بانکداری و بودجه کمیته. کمیسیون بهره مند خواهد شد تا حد زیادی از تجربه و تخصص خود را.”

Toomey که نشان دهنده نوسان ایالتی پنسیلوانیا است قطعا pro-شهرت کسب و کار که در گذشته رفته در برابر دولت. او به مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزینی توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی پس از دموکرات ها امن تغییرات طراحی شده برای افزایش دستمزد و ارام کردن گروه های کارگری. او همچنین رای به پایان مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری جهت کمک مالی به مرز دیوار.

در طول مذاکرات بیش مراقبت عمل او مبارزه سخت علیه به هواپیمایی کمک های مالی برای حمایت از حقوق و دستمزد به جای وام های کم بهره و یک سخنگوی قبلا گفته CNBC. او در نهایت از دست داد که نبرد میان سنگین فشار از حزب دموکرات و اتحادیه های کارگری.

تپه عین حال نشسته در خانه کمیته خدمات مالی. قبل از اجرا خود را در کنگره او یک بانکدار تجاری و سرمایه گذاری مدیر.

Toomey و تپه پیوستن به شومر را انتخاب کنید, بهارات Ramamurti یک دیرین دستیار سناتور. الیزابت وارن. Pelosi هنوز برای انتخاب یک نماینده.

این کمیته یکی از سه شاخک کنگره به منظور نظارت بر تریلیون دلار دولت را اعزام به مبارزه با این بیماری همه گیر. به 500 میلیارد دلار از صندوق یک بازرس کل برداشت با تهمت و مورد تایید جمهوری خواه به رهبری سنا در حالی که کل 2.2 تریلیون دلار بسته خواهد شد که یک هیئت بازرسان عمومی

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در برابر دو نفر از کسانی که شاخک های. رئیس جمهور اظهار داشت: در امضای سند که او معتقد است بازرس کل 500 میلیارد دلار از صندوق نیاز به اجازه خود را قبل از اطلاع رسانی کنگره اگر خزانه بلوک درخواست برای اطلاعات. او همچنین حذف سرب ناظر نظارت بر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته تنها چند روز پس از رسمی گلن خوب منصوب شد به نقش.

Ramamurti نوشت: به فدرال رزرو در اوایل این هفته فشار برای تعدادی از افشاگریهای از جمله اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های دریافت کمک و محدودیت هایی که توسط آنها باید مطابق.

مک کانل نیز روز جمعه گفت که سناتور. مایک Crapo R-آیداهو صندلی مجلس سنا کمیته امور بانکی منجر خواهد شد و هماهنگی آمریکا و نظارت مراقبت عمل می کنند.

— CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>