ماساچوست اعلام وضعیت اضطراری به عنوان coronavirus موارد بیش از دو برابر یک شبه با 51 عفونت های جدید

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود در مترو پلت فرم در 9 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Jeenah ماه | گتی ایماژ

ماساچوست’ فرماندار چارلی بیکر اعلام اورژانس پس از دولت coronavirus موارد بیش از دو برابر یک شبه صعودی با 51 مورد جدید.

“امروز وجود دارد 51 جدید presumptive موارد مثبت COVID-19 آوردن تعداد کل تایید یا presumptive موارد مثبت در کشورهای مشترک المنافع به 92” گفت: Marylou Sudders از ماساچوست’ بهداشت و خدمات انسانی.

Sudders گفت: 70 از کل موارد همه ناشی از یک جلسه از مدیران ارشد در Biogen Inc. در منطقه بوستون در اواخر ماه گذشته. Presumptive موارد مثبت تایید شده است توسط دولت و یا آزمایشگاه های محلی اما نه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اعلام شرایط اضطراری به دولت انعطاف پذیری بیشتر برای پاسخ به در حال تحول شیوع بیکر گفت.

“ما اعتقاد داریم این مهم است شروع به گرفتن بیشتر اقدام تهاجمی در حال حاضر برای کاهش گسترش بر اساس اطلاعات ما در دسترس است. هیچ سوالی وجود دارد که تلاش برای کاهش گسترش این ویروس خواهد بود تخريبي. ما انتظار داریم که این اختلال به ادامه برای آینده قابل پیش بینی و درک آن باعث ناراحتی برای بسیاری از” بیکر در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

بیکر افزود که دولت وزارت بهداشت را ارائه راهنمایی به محلی superintendents در مورد چگونگی رسیدگی به مواردی که می رسند در مدارس از جمله تعطیلی.

پیش از آن در روز, دانشگاه هاروارد گفت: دانش آموزان خود را که آن را نگه دارید تمام کلاس های آنلاین باقی مانده از ترم بهار و آموزش دانش آموزان به تخلیه پردیس توسط یکشنبه.

ماساچوست دانشگاه هاروارد که در آن واقع شده است, تا به حال یک مورد تایید شده از COVID-19 و 40 presumptive موارد که از صبح روز سه شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی. وجود دارد در حال حاضر 249 مردم تحت نظارت و یا تحت قرنطینه در دولت است.

تصمیم می آید را به عنوان COVID-19 فرا گرفته و در سراسر ایالات متحده آلوده حداقل 805 در آمریکا و کشتن حداقل 28 عنوان از بعد از ظهر سه شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>