تایلند نیروهای امنیتی را پوشش پشت یک آمبولانس که آنها در تعقیب یک تیرانداز در یک مرکز خرید پس از تیراندازی و کشتار در مقابل ترمینال 21 در Nakhon Ratchasima, تایلند فوریه 9 سال 2020 است.

Athit Perawongmetha | ایسنا

تایلندی نیروهای امنیتی روز یکشنبه به ضرب گلوله کشته و یک سرباز سرکش که در رفت و داد و بیداد در یک مرکز خرید در شمال شرقی شهرستان, پایان یک شبه محاصره و پس از یک سری از حملات که در سمت چپ حداقل 20 نفر کشته شدند.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul تایید سرباز شده بود کشته در ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما.

“با تشکر از شما پلیس و ارتش برای پایان دادن به این وضعیت است. تیرانداز به ضرب گلوله کشته!!!” عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در یک پست در Facebook. پلیس و ارتش نیز گفت: او کشته شده بود.

پلیس شناسایی مشکوک تیرانداز به عنوان 32 ساله سرباز Jakrapanth Thomma.

قتل آغاز شد و در حدود 3 p. m. (0800 به وقت تهران) در روز شنبه زمانی که سرباز افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و سپس به بازار ارسال پیام در Facebook به عنوان او رفت.

تایلندی رسانه ها گفت: مشکوک تیرانداز تا به حال مشغول به کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما است که حدود 250 متر (155 مایل) از بانکوک پایتخت.

قبل از حمله Jakrapanth تا به حال ارسال شده در Facebook حساب که او را برای انتقام — اما او نگفت برای چه.

استانی سلامت رسمی در یک کنفرانس خبری گفت که در مجموع 20 نفر کشته و 42 زخمی تجدید نظر در پایین زودتر رقم از 21 مرده داده شده توسط مقامات دیگر است.

‘به نظر می رسد او رفت و دیوانه’

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit و گفتگو کرد.

یک شبه سربازان و پلیس با هجوم به بازار و همراهی صدها نفر از مردم به دام افتاده به ایمنی.

“این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله … ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت” گفت: Suvanarat

Jirattanasakul, 27, صدای لرزان و پس از او پدید آمده است. بازار شلوغ بود با خریداران در یک آخر هفته طولانی برای بودایی Makha Bucha تعطیلات.

فیلم دوربین مدار بسته از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de