تجمع جمعی ممنوع می باشد در زیر برنامه هایی برای مبارزه با انگلستان coronavirus گسترش

دولت بریتانیا در حال برنامه ریزی برای معرفی قوانین اضطراری در هفته آینده به ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تا کنون وزرای باید در برابر این حرکت حتی اگر برخی از رویدادهای ورزشی مهم از جمله ماراتن لندن و تمام مسابقات لیگ برتر در حال حاضر به تعویق افتاده است.

و ایرلند است و به همه مدارس و مهد کودک ها و سایر فضاهای عمومی مانند موزه ها در حالی که اسکاتلند را ممنوع کرده است گردهمایی بیش از 500 نفر.

یازده نفر کشته شده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و تعداد تایید عفونت رسیده 798 – افزایش 208 بیش از 24 ساعت گذشته.

preview image
COVID-19: علمی مشاوره

یک کلمبوس منبع گفت: دولت پیش نویس قوانین اضطراری برای جلوگیری از تجمع جرم و جبران بپردازند.

این منبع گفت: “وزرا در حال کار با مشاور ارشد علمی و افسر ارشد پزشکی در طرح ما برای متوقف کردن انواع مختلف رویداد عمومی از جمله تجمع جمعی از هفته آینده آغاز خواهند.

“ما همچنین صحبت کردن به کسب و کار و نهادهای دیگر در مورد زمان حرکت به سمت بسیار گسترده تر کار از خانه است.”

بیشتر از Covid-19

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

ایرلندی معاون نخست وزیر سیمون Coveney انتقاد دولت بریتانیا در این هفته اجازه Cheltenham Festival به جلو بروید.

ده ها هزار نفر از مسابقه اسب طرفداران حضور Prestbury پارک برای نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد با وجود جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

preview image
COVID-19: ایرلند پاسخ

این وایت منبع گفت: دولت در برخورد با کروناویروس شده است: “نگران” این اولین بار است که مراسم بزرگ قرار داده و در خدمات عمومی از جمله بیمه خدمات درمانی و پلیس.

این منبع افزود: “ما باید پیش نویس قوانین اضطراری به دولت قدرت به آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس از جمله قدرت برای جلوگیری از تجمع جرم و جبران بپردازند. ما را منتشر خواهد کرد و این قانون هفته آینده.”

PM : ‘خانواده را از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان’

نخست وزیر بوریس جانسون معرفی اقدامات جدید در روز پنج شنبه به عنوان دولت coronavirus پاسخ به تشدید فاز دوم – حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است.

هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا در حال حاضر به خود منزوی کردن و ماندن در خانه به مدت هفت روز و مدارس هستند که خواست به انصراف از برنامه ریزی سفرهای خارج از کشور.

انگلستان مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel گفت: دولت به دنبال این نیست که “سرکوب” این بیماری به طور کامل اما برای کمک به ایجاد یک “گله ایمنی در انگلستان” در حالی که حفاظت از آسیب پذیرترین از آن است.

او گفت: آسمان, اخبار حدود 60 درصد از جمعیت بریتانیا را نیاز به تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در جهت جامعه به چنین ایمنی.

preview image
چه گله ایمنی ؟

آقا پاتریک گفت: برخی از اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و از جمله خود جدا برای هفت روز اگر علائم توسعه بودند “در واقع کاملا افراطی است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>