مارتین قانون: اقدامات جدید برای نگه داشتن مکانهای امن از حملات تروریستی

جدید مبارزه با تروریسم قوانین معرفی خواهد شد برای اطمینان از مکانهای عمومی و فضاهای امن تر از حمله است.

قوانین پیروی از یک کمپین اجرا شده توسط Indeks موری که پسر مارتین Hettبود در میان 22 نفر کشته در سال 2017 منچستر عرصه بمباران.

خانم موری تحت فشار قرار دادند برای فرودگاه-سبک های امنیتی چک به صورت اجباری در مهم ورزشی و مکانهای تفریحی. هیچ قانون در حال حاضر وجود دارد به طوری امنیتی باقی مانده است تصمیم فردی اپراتورهای.

قانون جدید برای مشورت در بهار نیاز به محل اپراتورها در نظر گرفتن خطر یک حمله تروریستی را “متناسب و معقول اقدامات برای آماده سازی و محافظت از چنین حمله ای”, با توجه به دفتر خانه.

این می تواند شامل افزایش امنیت فیزیکی, آموزش, incident response برنامه ها و تمرینات برای کارکنان در مورد آنچه به انجام در طول یک حمله.

Figen Murray speaks about the loss of her son
تصویر: Indeks موری مارتین و استقبال قوانین جدید

خانم موری گفت: مشاوره است “شروع ساخت همه ما که کمی امن تر”.

“مکانهای عمومی در حال حاضر انواع و اقسام تعهدات از پیشگیری از آتش سوزی به ایمنی و بهداشت – اما تا به حال شده است وجود دارد هیچ وظیفه برای محافظت از مشتریان خود را.

بیشتر از منچستر بمب گذاری

“مارتین قانون تغییر خواهد کرد که. بسیاری از ما در حال حاضر فکر چنین قانونی وجود داشته و این یک حس مشترک گام خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی در آینده است.”

امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت: “حملات مخرب در سال 2017, و اخیرا در Fishmongers’ سالن و Streatham هستند استارک یادآوری از زمان تهدید مواجه هستیم.

“ما در توافق کامل با فعالان مانند Indeks موری بر اهمیت مکانهای عمومی و فضاهای داشتن موثر و متناسب حفاظتی امنیتی و آمادگی اقدامات برای نگه داشتن مردم امن است.”

LOS ANGELES, CA - JUNE 02: (EDITORIAL USE ONLY. NO COMMERCIAL USE) Ariana Grande performs onstage during the 2018 iHeartRadio Wango Tango by AT&T at Banc of California Stadium on June 2, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Rich Polk/Getty Images for iHeartMedia )
تصویر: Ariana Grande شده بود انجام در منچستر عرصه هنگامی که آن را مورد حمله قرار گرفت در سال 2017

اخبار استقبال شده است توسط گروه مسئول امنیتی در اسکله قناری مالی منطقه در لندن است.

مت Maer مدیر امنیت و انعطاف پذیری در اسکله قناری گفت: “این قانون دارای پتانسیل برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در امنیت عمومی و بهبود وضعیت مردم به عنوان آنها در مورد زندگی روزانه خود را.”

شهرهای بزرگ و آینده برنامه ریزی شهری در حال حاضر اقتباس شده برای افزایش و تغییر تروریسم تهدید.

موانع خط اصلی پل در لندن برای متوقف کردن اتومبیل نصب و پیاده رو به هدف پیاده.

سنگ نرده ساخته شده است همراه کلمبوس در وستمینستر به انجام همان تابع البته با احتیاط بیشتر و در همراهی با ساختمان های اطراف.

Tributes to Manchester Arena bomb victims
تصویر: 22 قربانیان به یاد با رویدادهای مختلف در منچستر

جدید ورزشی استادیوم ضد ترور اقدامات ساخته شده است در برای کمک به جریان جمعیت زیادی. آهن توپ در آرسنال را در ورزشگاه امارات مانند بخشی از معماری اما آنها همچنین توقف خودرو بمب از گرفتن بیش از حد نزدیک است.

رها کردن مناطق در فرودگاه های بزرگ در حال حاضر بسیار بیشتر از ساختمان ترمینال برای ایجاد یک بزرگتر انفجار منطقه باید یک بمب منفجر شود.

پس از سال 2017 پل لندن حمله تروما بسته شده اند و استراتژیک واقع در دفاتر خصوصی دور مایل مربع در منطقه مالی و کارگران آموزش دیده در میدان جنگ کمک های اولیه.

شهر لندن پلیس می توانید محل بسته از اتاق کنترل مرکزی همراه با اطلاعات تماس برای کاربران است.

“از نظر پوشش ما رو بیش از 200 نفر از این بسته در داخل و اطراف مایل مربع در حال حاضر” بازرس کریس هی گفت اخبار آسمان.

“پس همه آنها را ثبت و جزئیات تماس از تمام محل که در آن آنها برگزار می شود ثبت شده در نقشه برداری ما سیستم در اتاق کنترل.

“بنابراین در صورت حمله ما کنترل اپراتورها باید با یک نگاه به نزدیکترین بسته در دسترس است و ارسال آن به یک قرار ملاقات گذاشتن نقطه ای که آن را بی خطر است و یا از افسر امنیتی در این قضیه به ترک آن را در یک مکان امن.”

غیر مسلح و پلیس در حال حاضر در حال آموزش پیشرفته کمک های اولیه بیش از حد.

پروفسور ریچارد لیون از پرومته گروه پزشکی در پشت این طرح گفت: “پاسخ اضطراری دسترسی به چیزهایی مانند گیتس, haemostatic پانسمان و قفسه سینه, مهر و موم است که می تواند به جلوگیری از خونریزی می تواند به جلوگیری از آسیب مهم اتفاق می افتد و بدتر مانند سقوط ریه ها به عنوان مثال و فقط شروع به صرفه جویی در زندگی در آن بسیار مهم چند دقیقه پس از این حمله رخ می دهد و قبل از خدمات اورژانس پرسنل در صحنه می رسند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>