بازار برخورد کند ‘مطلق پایین’ در عین حال می گوید: به عنوان Mobius

بازار احتمالا باید برخورد کند “مطلق پایین” در عین حال گفت: جانباز بازارهای نوظهور سرمایه گذار به عنوان Mobius که خواست سرمایه گذاران به نگه داشتن پول نقد در دست فرصت خرید.

“من فکر نمی کنم ما در مطلق پایین و در عین حال به دلیل پیامدهای این خاموش شدن باور نکردنی,” Mobius the موسس شریک Mobius شرکای سرمایه گفت. او اضافه کرد که “همه چیز خیلی بد” از منظر شرکت درآمد.

درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن سهشنبه با جی پی مورگان چیس ولز فارگو و Johnson & Johnson گزارش شماره. اولین دسته ای از نتایج را به سرمایه گذاران یک حس چگونه ویرانگر ضربه به شرکت های بزرگ می تواند از این بیماری همه گیر.

تحلیلگران انتظار دارند شاخص S&P 500 رشد درآمد به کاهش 10.2 درصد در سه ماهه اول سال بیش از سال با توجه به Refinitiv.

بازار, در ضمن, شده فرار در ماه گذشته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر در ایالات متحده به شدت افزایش مییابد. پس از S&P 500 به بالا تمام وقت در فوریه 19, آن را تقریبا 19%.

سوال در سرمایه گذاران ذهن بوده است که آیا بازارهای رسیده اند پایین. اما Mobius خواست مردم را به نگه داشتن پول بیشتر در دست در مورد یکی دیگر از پایین رخ می دهد.

“اگرچه برخی از فرصت ها برای خرید به من می گویند آن را احتمالا یک ایده خوب برای نگه داشتن برخی از پودر خشک برای یکی دیگر از رکود اقتصادی است. ما ممکن است یک کف,” او گفت:.

Mobius همچنین پیشنهاد کرد که ناشی از طولانی خاموش شدن خواهد بود “باور نکردنی” نامیده می شود و برای اقتصاد به باز کردن دوباره “در برخی از راه.”

بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار می تحت مستند و یا اقامت-صفحه اصلی اقدامات به دلیل شیوع و مقامات در حال بحث زمانی که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت.

اما باشگاه گفت: “من فکر می کنم ما باید برای باز کردن دوباره در برخی از راه, چرا که در غیر این صورت وثیقه آسیب رفتن به باور نکردنی خواهد بود. شما فکر می کنم در مورد افرادی که زندگی می کنند روز به روز … شما رو به اقتصاد دوباره رفتن.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او می خواست اقتصاد به “باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” اما نمی خواهد انجام این کار “تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی این گزارش پیش بینی شده است که انتقال و اقامت در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله پس از فقط 30 روز می تواند منجر به عفونت سنبله در این تابستان.

— CNBC یون Li استفانی Landsman و نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>