قیمت نفت بسیج برای پنج روز متوالی در این هفته در میان خوش بینی سرمایه گذاران بیش آرامش بخش از coronavirus مستندات در ایالات متحده و در سراسر جهان اما چند انرژی تحلیلگران استدلال می کنند آن را بیش از حد به زودی برای انجام دور.

کالا که دیدم یک قرارداد آتی رفتن منفی برای اولین بار در ماه گذشته بیش بدترین تقاضا تخریب در تاریخ خود شاهد زندگی جدید را به عنوان معامله گران بر این باورند که تقاضا از طریق پشت سر ما.

اما تحلیلگران تاکید کرد که کمبود فضا برای ذخیره سازی نفت خام در سطح جهان باقی مانده است یک مشکل عظیم و نگه داشتن یک سقف در قیمت نفت برای آینده نزدیک — به ویژه برای ایالات متحده معیار وست تگزاس اینترمدیت.

“جبهه-ماه نفت وست تگزاس اینترمدیت ادامه خواهد داد به فرار تا زمانی که ذخیره سازی مشکل حل شود و معامله گران با اعتماد به نفس هستند که اگر موقعیت خود را منقضی می شود آنها را قادر به ذخیره نفت در یک قیمت معقول” نیکلاس Cawley بازار, اقتصاددان در Dailyfx.com نوشت: در یادداشت روز شنبه.

“با جهانی فعالیت های اقتصادی بعید است برای انتخاب کنید تا در آینده قابل پیش بینی تقاضا برای نفت باقی خواهد ماند و کم و زمان تعادل برابر بیش از حد عرضه خواهد شد در ادامه به کلاه هر گونه تجمع در نفت وست تگزاس اینترمدیت.”

هوایی هواپیماهای بدون سرنشین از نفت خام در تاسیسات ذخیره سازی در آوریل 23, 2020 در کوشینگ اوکلاهما.

تام پنینگتون | گتی ایماژ

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله شد در $31.66 در هر بشکه در روز پنج شنبه از ساعت 8:30 a. m. ET تا 6.5%, در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت معامله تا 9.5% در $26.28 در هر بشکه رسید. هر دو قرارداد هنوز هم بسیار در اصلاح حالت کاهش بیش از 50 درصد در سال به تاریخ.

تولید در ماه گذشته است در نهایت شروع به پاسخ به کاهش تقاضا با گسترده capex کاهش تولید و بسته-ins کمک به قیمت های اخیر بهبود است. تولید نفت در آمریکا کاهش یافته بود 1 میلیون بشکه در اواسط ماه مارس از آن رکورد از 13.1 میلیون بشکه فقط یک ماه قبل از.

هنوز “فیزیکی برآمدگی نمی خواهید به از بین رفتن فقط رتبهدهی نشده است” سیتی تحلیلگران نوشت: روز شنبه برجسته که خام ایالات متحده موجودی رشد 6.3 میلیون بشکه این هفته است.

و موجودی نفت خام در کوشینگ کشور کلید ذخیره سازی نفت و تحویل hub ثبت نام خود را نهم مستقیم, هفتگی, افزایش, افزایش بالاتر از 65 میلیون بشکه نفت است.

“تا آنجا که 83 درصد از این ظرفیت ذخیره سازی استفاده می شود در مهم ترین و آمریکا هاب” PVM روغن همکاران نوشت: در یادداشت روز شنبه. “رایگان ظرفیت صرف 13 میلیون bbls.”

بیشتر نوسانات جلوتر

با وجود اصرار احتیاط برای مدت نزدیک به بسیاری از سرمایه گذاران صعودی مورد دراز مدت تصویر.

“این نادر در COVID-19-چراغ تقاضا evisceration بود در ماه آوریل در -26.1 میلیون b/d (بشکه در روز) با توجه به مدل” احسان Khoman رئیس منا تحقیقات و استراتژی در MUFG بانک نوشت: در یادداشت روز شنبه. او در توصیف “د-هماهنگ بازیابی در حال حاضر در جریان است به عنوان مستند اقدامات شروع به سهولت به رهبری توسط یک بازسازی اقتصاد چین و convalescing حمل و نقل تقاضا در بازارهای توسعه یافته است.”

بازار نیز خواهد شد کمک های تاریخی توافق با اوپک و عمده آن نفت تولید متحدان شناخته شده به عنوان اوپک+ — ماه گذشته به قطع یک ترکیب 9.7 میلیون بشکه از تولید به عنوان از آوریل 1.

هنوز Khoman هشدار میدهد: “بازار نفت نفت باقی می ماند و هنگامی که حسابداری برای بسته فهم و داوطلبانه اوپک+ کاهش برگه تا 6.9 m b/d از نفت مازاد تولید می شود ممکن است.”

موجودی است که به معنی برآمدگی وجود دارد می تواند تاخیر در تجمع قیمت در مقایسه با سهام بازارهای Khoman گفت. “در فوری از چند هفته ما هنوز هم قابل انتظار نوسان بیشتری خوشه به حرکت نزولی به جلو-ماه قیمت نفت با توجه به قابل ملاحظه عرضه بیش از حد است که هنوز پاک می شود.”

Rystad انرژی در ضمن هوا در روز پنج شنبه یک مقدار بزرگتر مازاد در حدود 13 میلیون بشکه برای ماه مه و انتظار عرضه بیش از حد به حمل بیش از “به خوبی به ماه ژوئن است.”

“تولید بسته-فراز افزایش یافته است … اما هنوز هم آنها هنوز به اندازه کافی برای اطمینان از ظرفیت ذخیره سازی کافی قبل از تعادل ریباند” Rystad سر نفت در بازارهای Bjornar Tonhaugen نوشت.

Coronavirus عدم قطعیت وزن آن در پیش بینی

Rystad می بیند “آهسته بهبود بازار که از ماه ژوئن به عنوان تقاضا خواهد شد در واقع دیدن یک افزایش و بسیاری از در حال حاضر بلا استفاده تولید نفت را پیدا خواهد کرد بیشتر خریداران مشتاق.”

“اما در ماه ژوئن چند هفته دور هنوز” Tonhaugen هشدار داد “و تا آن زمان قیمت ها به کاهش بیشتر در مارس قبل از بازیابی.”

گلدمن ساکس نیز می بیند بیشتر نوسانات در این مدت فوری با “بیشتر خوشه به حرکت نزولی” در آینده سه تا چهار هفته.

هر ادامه تظاهرات نیز بستگی به سرعت در کدام کشورها بازگشایی اقتصاد خود و اینکه آیا آنها شیوع بیماری های جدید از کروناویروس که می تواند معکوس هر شل شدن مستندات.

MUFG می بیند بهبود کمی زودتر از انتظار عرضه و تقاضا برای رسیدن به یک “تعادل” در اواخر ماه مه تا اوایل ماه ژوئن است. آن را پیش بینی کرد روند صعودی خطرات به قیمت نفت خام برنت پیش بینی از قیمت به 32 دلار در هر بشکه و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در 28 دلار در هر بشکه تا پایان سه ماهه دوم.

به دنبال 2021 پیش بینی تر صعودی. گلدمن می بیند برنت “عادی” به 60 دلار در هر بشکه در نیمه دوم سال 2021.

و به خصوص یکی از خوش بینانه سرمایه گذاران حتی به نام بازگشت به سه رقم برای نفت برنت چیزی دیده نمی شود پس از 2014: مصر میلیاردر Naguib Sawiris گفت CNBC در روز چهارشنبه “من در واقع معتقدم که 18 ماه از شرکت نفت را 100 دلار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de