فروش در بازار پس از تغذیه یکشنبه کاهش نرخ است ” کاملا قابل فهم,’ Scaramucci می گوید

آنتونی Scaramucci

Anjali Sundaram | CNBC

آن را “کاملا قابل درک” چرا آمریکا آتی سهام روز پس از فدرال رزرو در آخرین حرکت برای مقابله اقتصادی آمار از شیوع کروناویروس گفت: Anthony Scaramucci صندوق سرمایه گذار است که به طور خلاصه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید ارتباطات رئیس.

“به همین دلیل بازار فروش در حال حاضر ما یک تن از اطلاعات در مورد ویروس اما بسیار مقدار کمی از درک” Scaramucci بنیانگذار و همکاری شریک مدیریت از Skybridge سرمایه گفت: CNBC “سرمایه اتصال” در روز دوشنبه.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر (است) ما در حال شروع به قیمت کاهش درآمد را برای سال 2020 و امکان در حال حاضر از رکود,” او اضافه شده است.

سهام بازار آتی سرعت ضربه خود را “محدود کردن”, سطح, سقوط 5% پس از تغذیه اعلام. در حالی که بانک مرکزی ایالات متحده اقدامات می تواند کاهش عملکرد بازارهای سرمایه گذاران گفته اند که آنها می خواهم برای دیدن coronavirus موارد اوج و سقوط در ایالات متحده قبل از آن امن بود به ریسک و خرید سهام دوباره.

گسترش یک بیماری کروناویروس — به طور رسمی به نام COVID-19 — آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان که حداقل 1,678 نفر در ایالات متحده با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

فدرال ریزرو حرکت در روز یکشنبه که شامل کاهش نرخ بهره به صفر شد با هدف مقابله با برخی از شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده.

هنوز Scaramucci گفت: وجود بیش از 90% شانس که اقتصاد ایالات متحده می تواند قرارداد بین 4% و 6% در سه ماهه دوم این سال است. آن را نیز “بسیار محتمل” همان اتفاق می افتد می تواند در سه ماهه سوم او اضافه شده است.

“همین دلیل است که شما در حال دیدن یک سیل از سهام در حال حاضر,” او گفت:.

Scaramucci نظر می آیند به عنوان مقامات در سراسر ایالات متحده اعلام خاموش شدن ناگهانی از میله های کاباره ها و رستوران ها در تلاش برای کاهش شیوع را گسترش. در یکشنبه شب هر دو شهر نیویورک و لس آنجلس اعلام کرد, مکانهای تفریحی و رستوران ها محدود خواهد شد به بایگانی اطلاعات و تحویل.

اگر اقتصاد آمریکا در واقع وارد یک رکود اقتصادی است که آسیب تهمت انتخابات شانس گفت: سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات بود که از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور در سال 2017 پس از کمتر از دو هفته ،

“من فکر می کنم آن augurs برای یک انتخابات شکست برای رئیس جمهور تهمت به خصوص اگر ما یک رکود است. شما به طور معمول نمی توانید دو دوره رئیس جمهور اگر شما در یک رکود اقتصادی در سال انتخابات” گفت: Scaramucci که بوده است مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هیچ کس را دیدم این اومده ولی برای کسانی که حقایق و که احتمالا می زند و او را در خارج از جعبه در سال 2020,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>