بازار تار و مار نیست ما را وادار به کاهش نرخ — اما این به آن اشاره شد تغذیه را مستار می گوید

کلیولند فدرال رزرو جمهور Loretta مستار

گتی ایماژ

ایالات متحده فدرال رزرو اضطراری 50 اساس نقطه کاهش نرخ در روز سه شنبه بود و نه رانده هفته گذشته بازار کاپیتولاسیون اما آن را به حساب گرفته کلیولند فدرال رزرو جمهور Loretta مستار گفت CNBC.

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box اروپا” روز چهارشنبه مستار نشان داد که او در حمایت از برش بر اساس تازه قطعیت بیش از این چشم انداز میان مدت برای اقتصاد ایالات متحده است.

“خطرات که در اطراف چشم انداز رفته بود تا به طور قابل توجهی. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد این دوره از ویروس و آنچه که تاثیر آن را خواهید داشت. ما در حال حاضر دیده می شود اثرات در نظر سفر و گردشگری, ما در حال رفتن به دیدن یک کاهش در فعالیت برای اولین نیمی از سال است. این بود که واقعا در پاسخ به اقتصاد و چشم انداز و خطرات در اطراف چشم انداز” مستار گفت.

با این حال او اذعان کرد که بازار را تار و مار کرده بود piqued است منافع سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا. “شما قطعا باید توجه داشته باشید که بازار در حال انجام است. شما پاسخ نمی دهند به نوسانات بازار نفسه اما اگر سرمایه گذاران جلو و عقب به همان اندازه به عنوان آنها نشان می دهد که آنها نیز تحت تاثیر تمایلات کسب و کار و همچنین ضریب اطمینان مصرف کننده. وجود دارد یک سیگنالینگ در بازار است که در مورد reevaluation از چشم انداز در بخشی از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان و کسب و کار.”

ایالات متحده فدرال رزرو در کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد در روز سه شنبه در یک اقدام اضطراری برای مبارزه با اقتصادی انتظار می رود خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس جرقه آشفته جلسه دیدم که 10 سال عملکرد شیب کمتر از 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ است.

دیگر بانک های مرکزی باید برنامه ریزی جلسات در هفته های آینده می تواند به دنبال تغذیه سرب از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن است.

با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی حداقل 91,700 جهانی موارد تایید شده اند با حداقل 3,100 مرگ و میر.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>