بازار سر به بدترین فصل درآمد در 12 سال در میان نگرانی های ویروس کاهش بازیابی

معامله گران با ماسک کار در اولین روز از فرد در تجارت پس از بسته شدن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در طبقه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده, مه 26 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

بدترین فصل درآمد در سال در حال آغاز است و این امکان وجود دارد که بازار سهام می تواند شانه تیز سود کاهش تا زمانی که شرکت دیدن برخی از نشانه هایی از بهبود آینده.

درآمد انتظار می رود به سقوط 44% بدترین عملکرد سه ماهه پس از رکود بزرگ هنگامی که S&P 500 سود کاهش 67 درصد در سه ماهه چهارم سال 2008 با توجه به Refinitiv I/B/E/S داده ها. همچنین انتظار می رود به بدترین چهارم از بحران همه گیر آشکار میزان درآمد و آسیب به اقتصاد سقوط بیش از 30 درصد.

عمده مالی جی پی مورگان بانک مرکزی آمریکا گلدمن ساکس و ولز فارگو در میان شرکت های مالی گزارش. پپسی شروع می شود این هفته با گزارش خود در روز شنبه و جانسون و جانسون ابوت آزمایشگاه و Netflix نیز گزارش.

بخش مالی است که انتظار می رود برای دیدن بیش از 52 درصد کاهش در سود با توجه به Refinitiv.

“شرکت های ایالات متحده در مورد به ما نگاه خود را به بدترین سه ماهه پس از بحران بزرگ مالی گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. “اما از آنجا که بسیاری از شرکت ها نمی دادن درآمد پیش بینی های سرمایه گذاران را ندارد حرکت بر اساس درآمد به تنهایی. آنها همچنین می خواهید به دنبال در روند پس از سه ماهه به پایان رسید. افزایش coronavirus موارد, مدیریت, چشم انداز و عملکرد قیمت می تواند همه outsized تاثیر و که می تواند منجر به outsized بازار حرکت می کند.”

سهام تبدیل شده در یک مخلوط عملکرد در هفته گذشته واکنش در برابر به افزایش خطرات برای اقتصاد به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در برخی از کشورها. داو eked از یک هفته به دست آوردن در حالی که S&P 500 و Nasdaq هستند تا 1.3 درصد و 3.5 درصد بود.

در هفته پیش رو وجود دارد برخی از مهم گزارش های اقتصادی از جمله شاخص تورم در سه شنبه و خرده فروشی پنج شنبه. ماه گذشته خرده فروشی تعجب 17.7 درصد است اما این ماه اقتصاددانان در حال تماشای از نزدیک به دیدن اگر واژگونی برخی از دهانه ها و تاخیر در دیگر تأثیر هزینه های مصرف کننده.

اما این درآمد است که می تواند یک محک برای بازار.

“من فکر می کنم آن را واقعا پایین می آید به درآمد نیست چه تعداد در حال رفتن به. مردم اهمیتی نمی دهند در مورد اعداد. آنها می خواهند به شنیدن آنچه که شرکت ها باید بگوییم” گفت: پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley Adivsory ، “شرکت های فن آوری در حال رفتن به مهم ترین درآمد. شرکت هایی مانند نیمه هادی ها است که به اتومبیل و کامپیوتر و تلفن های همراه. آنها آنهایی که می گویند ما چشم انداز بزرگ است و بنابراین ما سهام شایسته بود در اوج تمام وقت.”

شرکت فن آوری درآمد هستند و تنها انتظار می رود به سقوط 8 درصد. بدترین بخش به شمار می رود انرژی با کاهش 154% پس از مصرف اختیاری رود به پایین با 114 درصد به Refinitiv.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: پپسی

11:30 صبح در نیویورک جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو در رویداد با بانک مرکزی انگلیس

ساعت 2 بعد از ظهر بودجه فدرال

شنبه

درآمد: JPMorgan, Wells Fargo, سیتی گروپ, Fedex, دلتا

6:00 صبح NFIB کسب و کار کوچک نظرسنجی

8:30 صبح CPI

1:30 p. m. رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد

2:00 p. m. تغذیه فرماندار Lael Brainard

جمعه

درآمد: Goldman Sachs ایالات بهداشت و درمان ما Bancorp, PNC, بانک نیویورک ملون Infosys الکوا

8:30 صبح Empire State نظرسنجی

8:30 صبح قیمت واردات

9:15 صبح به تولید صنعتی

11:45 a. m. بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک Harker

2:00 p.m فدرال ریزرو بژ کتاب

پنج شنبه

درآمد: بانک مرکزی امریکا, مورگان استنلی, Netflix, اعتماد, مالی جانسون و جانسون Abbott Laboratories, PPG Industries, تایوان نیمه هادی, domino’s Pizza

8:30 صبح مدعیان

8:30 صبح خرده فروشی

8:30 صبح بانک فدرال فیلادلفیا بررسی

8:30 صبح رهبران کسب و کار بررسی

10:00 a. m. موجودی کسب و کار

10:00 a. m. NAHB نظرسنجی

11:10 صبح فدرال نیویورک ویلیامز

12:30 صبح شیکاگو چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو

4:00 p. m. تیک دیتا

جمعه

درآمد: BlackRock, متحد, مالی, مناطق, مالی, مالی شهروندان کانزاس, شهرستان, جنوب, LM اریکسون

8:30 صبح شروع ساخت مسکن

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>