منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا ممنوعیت برداشته

منچستر سیتی در دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا برداشته شده است.

بدن حاکم یوفا صادر اروپایی ممنوعیت در ماه فوریه به اتهام “جدی” نقض باشگاه صدور مجوز و مالی fair play مقررات.

در بیانیه این باشگاه گفت: “در حالی که منچستر سیتی و مشاورین حقوقی هستند و در عین حال به نقد و بررسی کامل حکم توسط دادگاه داوری ورزش (CAS) این باشگاه استقبال پیامدهای امروز حاکم به عنوان یک اعتبار باشگاه و موقعیت و بدن از شواهد وجود دارد که آن را قادر به در حال حاضر.”

اگر چه باشگاه و محرومیت از رقابت های اروپایی برداشته شده است, آن را هنوز هم مجبور به پرداخت €10 m (£8.9 m) خوب – را از اولیه €30 m (£26.9 m) مجازات است.

Manchester City players Raheem Sterling and Bernardo Silva
تصویر: منچستر سیتی بازیکنان Raheem Sterling و برناردو سیلوا

آسمان شمال انگلستان خبرنگار تام Parmenter گفت: حاکم است “مهم پیروزی” برای منچستر سیتی.

این بدان معنی است که باشگاه خواهد شد بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا و پس از آن مسجل بالا چهار پایان در لیگ برتر با چهار پیروزی برایتون.

یوفا باز یک تحقیق به شهرستان در سال 2019 زیر اتهامات باشگاه ابوظبی صاحبان بیش از حد حمایت درآمد و با رعایت بازی جوانمردانه مالی مورد نیاز است.

بیشتر از منچستر سیتی

شهر بارها هرگونه تخلف و اخراج پروب به عنوان “ناقص” و “مخاطره اندازد”.

این باشگاه بعد از دادگاه تجدید نظر به دادگاه داوری ورزش در امید هنوز قادر به شرکت در رقابت.

CAS یافت که شهر به حال مبدل حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری به عنوان حمایت اما گفت که آنها تا به حال موفق به همکاری با محققان.

در واکنش به تصمیم دادگاه یوفا گفت: آن را “متعهد” به اصول بازی جوانمردانه مالی که بدان معنی است که باشگاه تنها به صرف آنچه کسب کردند.

آن اضافه شده است: “یوفا اشاره می کند که CAS پانل یافت که وجود دارد کافی شواهد قطعی به حمایت همه CFCB را نتیجه گیری در این مورد خاص و که بسیاری از اتهام نقض شد زمان-محروم با توجه به پنج سال زمان پیش بینی شده در یوفا و مقررات است.”

این باشگاه هنوز تحت بررسی توسط لیگ برتر است که به دنبال به همان اتهامات و همچنین ادعا می کند بیش از شهرستان های استخدامی از بازیکنان آکادمی و شخص ثالث مالکیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>