منچستر عرصه بمب افکن تصویر ثانیه قبل از انفجار

دوربین مدار بسته تصویر نمایش منچستر عرصه بمب افکن فقط ثانیه قبل از وقوع انفجار نشان داده شده است در دادگاه از برادر خود.

این دانه دار عکس نشان می دهد که سلمان عابدی راه رفتن مورب در سراسر شهرستان در مارس 2017, حمل بمب خود را مملو از Karrimor کوله پشتی.

او خواهد منفجر کردن مواد منفجره خود را فقط 19 ثانیه بعد از تصویر گرفته شد و یک دقیقه بعد از Ariana Grande به پایان رسید کنسرت او.

در روز سه شنبه, قدیمی بیلی شنیده چگونه 369 نفر بوده است در سالن انتظار در زمان این حمله که به کشته شدن 22 نفر.

He was hunched by the weight of his backpack at Manchester's Victoria Station
تصویر: سلمان عابدی بود قوز با وزن کوله پشتی خود در منچستر را در ایستگاه ویکتوریا

اکثریت قریب به اتفاق از صدمات – هر دو کشنده و غیر کشنده – باعث شد گلوله از بیش از 2000 مهره های فلزی به وزن 30 کیلوگرم که بعد از بهبود ،

شهادت ارائه شده به داوران توصیف تاثیر گلوله در برخی از قربانیان از جمله میشل بوسه که بدن نشد تا دو ساعت پس از بمباران چرا که او پرتاب شده بود تا مجموعه ای از پله ها.

پدر Meghan Hurley باقی مانده با دختر خود را تا 1am به عنوان امدادگران به دنبال او را نجات دهد.

بیشتر از انگلستان

عابدی برادر هاشم است که در حال حاضر در دادگاه برای 22 فقره قتل شده متهم به کمک به خواهر و برادر خود را به سلاح.

به منظور کراوات هاشم به صورت قدیمی بیلی گرفته شده از طریق final حرکات سلمان قبل از حمله.

در شب بمب گذاری در مارس 2017, Salman کشف شد آزادسازی آبی چمدان او استفاده می شود به حمل و نقل ساخت بمب تجهیزات در سراسر شهر قبل از بازگشت به تخت خود را به او را جمع آوری کوله پشتی.

Abedi took a lift up to the foyer of the arena
تصویر: سلمان عابدی در زمان بلند کردن به سالن انتظار آرنا

او سپس شروع به سفر خود را به سوی میدان جنگ با تاکسی و تراموا به منچستر ویکتوریا ایستگاه – همه در حالی که ظاهر می شود به خم شدن از وزن خود را به عقب.

ابتلا به یک آسانسور از بالا به سالن انتظار او ناپدید شد و یک ساعت قبل از بازگشت در 10.30 ساعت و انفجار مواد منفجره خود را یک دقیقه بعد.

پلیس بعد از شناسایی مهاجم از تجزیه و تحلیل DNA و اثر انگشت مقایسه شد که در فایل های پلیس پس از بازداشت به ظن پلیس زن در سال 2012.

آنها همچنین انجام چک های دندانپزشکی خود را ثبت و مقایسه آن با یک X-ray نشان دادن یک صفحه فلزی که داخل دست راست خود را در اوایل سال.

با توجه به سم شناسی تجزیه و تحلیل از 22 سال نداشت الکل از مواد کنترل شده در سیستم خود را قبل از مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>