Man United افسانه و فاجعه مونیخ قهرمان درگذشت 87

سابق منچستر یونایتد دروازه بان هری گرگ بود که مورد ستایش قرار داد یک قهرمان شجاعانه برای نجات هم تیمی ها و دیگر مسافران در فاجعه هوایی مونیخ درگذشت در سن 87.

به اولدترافورد افسانه که همچنین ستاره دار برای ایرلند شمالی در سال 1958 جام جهانی گذشت “مسالمت آمیز در بیمارستان احاطه شده توسط خانواده دوست داشتنی”.

هری گرگ بنیاد یک موسسه خیریه به نام او اعلام کرد: “آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما اطلاع از مرگ Manchester United و ایرلند شمالی افسانه هری گرگ, OBE.”

Gregg poses with then United boss Sir Alex Ferguson ahead of a 2012 testimonial match in his honour
تصویر: گرگ به شمار سپس با ایالات رئیس, سر الکس فرگوسن پیش از سال 2012 مسابقه گواهی نامه به افتخار او

بیانیه خود افزود: “گرگ خانواده می خواهم برای تشکر از کارکنان پزشکی در جاده بیمارستان به صورت فوق العاده خود تعهد به هری خود را بیش از گذشته چند هفته. به هر کس که به نام و بازدید و یا ارسال شده به خوبی خواسته های ما با تشکر از شما برای عشق و احترام نشان داده شده است به هری و خانواده است.

“جزئیات تشییع جنازه او تنظیم صادر خواهد شد در چند روز آینده. ما می پرسند که حریم خصوصی خانواده محترم در این زمان دشوار است.

“هرگز به فراموشی سپرده شود!”

Gregg at a service commemorating the 60th anniversary of the air disaster
تصویر: گرگ در یک سرویس بزرگداشت سالگرد 60 از فاجعه هوایی

گرگ شد در هیئت مدیره BEA پرواز 609 هنگامی که آن را سقوط در مونیخ در بعدازظهر 6 فوریه 1958.

بیشتر از انگلستان

هشت نفر از ایران یاد Busby Babes, نام پس از آن مدیر Matt Busby, در درگذشت تراژدی همراه با 15 نفر دیگر این مرگ و میر می تواند بالاتر بوده است.

گرگ شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان برای تلاش های خود را در نجات مردم از خرابه از جمله هم تیمی های بابی چارلتون و دنیس Viollet به علاوه 20 ماهه نوزاد و او را به شدت مجروح مادر – که باردار بود.

او تنها پیوست ایران دو ماه قبل از امضای Doncaster Rovers برای آنچه پس از یک جهان-رکورد هزینه برای یک دروازه بان £23,000.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>