Man United fans, حمله باشگاه, رئیس, اد وودوارد را با عود

منچستر یونایتد را محکوم کرده اند یک “بی جا attack” معاون اجرایی رئیس اد وودوارد پس از طرفداران فیلم برداری شد پرتاب شراره در خانه اش است.

برخی از اولدترافورد وفادار نا امید شده توسط این باشگاه عملکرد خوبی در لیگ برتر در این فصل شده اند و کارگردانی خشم خود را نسبت به آقای وودوارد اجرا می شود که باشگاه روز به روز.

خشم پخته بیش از سه شنبه شب هنگامی که یک گروه از ارقام ابلق دیده می شد در رسانه های اجتماعی فیلم chucking قرمز شراره بیش از دروازه خانه خود در چشایر.

تصویر: این ویدیو زیر نویس: ‘اد وودوارد gonna die’
تصویر: مرد ایران را محکوم کرده اند حمله

رنگ قرمز نیز گزارش شده است اسپری در خانه اش است.

این باشگاه در بیانیه ای گفت: “باشگاه فوتبال منچستر یونایتد امشب آگاه شده از این حادثه در خارج از خانه یکی از کارکنان ما.

“ما می دانیم که فوتبال جهان را متحد پشت سر ما به عنوان ما با Greater Manchester پلیس برای شناسایی عاملان این بی جا حمله کند.

“کسی را به جرم یک جرم جنایی یا یافت خاطی در این اموال ممنوع خواهد شد برای زندگی توسط باشگاه و ممکن است به صورت پیگرد قانونی.

بیشتر از منچستر یونایتد

“طرفداران ابراز نظر یک چیز است صدمه جنایی و قصد به خطر انداختن زندگی دیگری است.

“به سادگی وجود دارد هیچ بهانه ای برای این کار است.”

There was a large group seen at the house on Tuesday evening
تصویر: وجود دارد یک گروه بزرگی دیده می شود در خانه در شب سه شنبه
The police are investigating after the incident
تصویر: پلیس در حال تحقیق پس از حادثه

نه آقای وودوارد همسرش یا دو فرزند جوان خود را در حال حاضر در اموال در طول زمان این حمله است.

Cheshire Police گفت: آنها اطلاع در مورد یک حادثه جنایی آسیب در حدود ساعت 10.45 در روز سه شنبه.

“خوشبختانه کسی آسیب ندیده و افسران را برقراری ارتباط با مقامات امنیتی طی روزهای آینده به ایجاد تمام شرایط اطراف این حادثه و شناسایی کسانی که” آنها در بیانیه ای گفت.

آقای وودوارد و ایالات آمریکایی صاحبان گلیزر خانواده شده است موضوع به طور فزاینده متخاصم فن تظاهرات در طول فصل.

در طول بارسلونا 6-0 جام حذفی برنده بیش از Tranmere در تعطیلات آخر هفته برخی از هواداران شنیده می شد شعار در مورد قتل معاون اجرایی رئیس که پیش از آن در روز سه شنبه به نظر میرسد که نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به تامین £68m معامله به ثبت نام در پرتغالی هافبک برونو فرناندز از اسپورتینگ لیسبون.

Manchester United's executive vice-chairman Ed Woodward is seen before kick off of the English Premier League football match between Burnley and Manchester United at Turf Moor in Burnley, north west England on December 28, 2019. (Photo by Oli SCARFF / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation.
تصویر: اد وودوارد است معاون اجرایی رئیس در ایران
MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 20: Fans of Manchester United protest against the owners of Manchester United, the Glazers and Chief Executive Ed Woodward prior to the Premier League match between Manchester United and Liverpool FC at Old Trafford on October 20, 2019 in Manchester, United Kingdom. (Photo by Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)
تصویر: آقای وودوارد و باشگاه ما صاحبان شده است موضوع تظاهرات در این فصل

آقای وودوارد امید ورود Fernandes کمک خواهد کرد که بازداشت یک رکود در فرم است که دیده می شود ایالات از دست دادن back-to-back مسابقات لیگ برتر را به سقوط کردن سرعت در مسابقه برای بالا چهار پایان.

اجرایی نظارت چشمگیر رشد در ایران را عملیات تجاری در طول زمان خود را در باشگاه – اما ارتقاء خود را به بالا کار در سال 2013 همزمان با عصر جدید برای ایران پس از خروج از سر الکس فرگوسن و رئیس سابق اجرایی دیوید گیل.

وودوارد منصوب چهار های مختلف مدیران در طول این زمان به عنوان باشگاه کاهش یافته است به طور منظم مشاجره برای لیگ برتر.

این حادثه در خانه اش آمد و پیش از دور دوم یونایتد لیگ برتر جام جهانی در مرحله نیمه نهایی مقابل منچستر سیتی.

اوله گونار Solksjaer طرف از دست 3-1 به دارندگان در اولدترافورد در اوایل این ماه و باید به تولید و بعید است باز گشت در آرسنال چهارشنبه شب اگر آنها به کتاب در آخر.

برندگان خواهد شد در صورت استون ویلا در ومبلی در 1 مارس پس از آنها زدم لستر سیتی در روز سه شنبه.

در اکتبر سال 2010 تا 30 balaclava چادری مردان تبدیل شده تا در Wayne Rooney سپس در Cheshire پس از مهاجم سابق است در ابتدا حاضر به امضای یک قرارداد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر