Man United ادعا خورشید می دانستند در مورد حمله بالای اجرایی خانه

منچستر یونایتد باید تسلیم شکایت رسمی برابر خورشید ادعا که روزنامه می دانستم که در مورد حمله به صفحه اصلی باشگاه های معاون اجرایی رئیس اد وودوارد.

خشم در میان برخی از اولدترافورد وفادار بیش از این باشگاه عملکرد خوبی در لیگ برتر این فصل ریخته بیش از ماه گذشته هنگامی که یک گروه از ارقام ابلق فیلم برداری شد با هدف قرار دادن آقای وودوارد در Cheshire.

ایران را محکوم کرد “بی دلیل حمله” که دیدم قرمز شعله پرتاب بیش دروازه از اموال و در حال حاضر شکایت به مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان (IPSO) بیش خورشید را پوشش حادثه است.

تصویر: مرد ایران را محکوم کرد حمله
تصویر: این ویدیو زیر نویس: ‘اد وودوارد gonna die’

در بیانیه ای ایالات گفت: اعتقاد بر این تلخیص “دریافت کرده بود قبل از حمله در نظر گرفته شده که شامل صدمه جنایی و به قصد ارعاب”.

این باشگاه گفت: یک روزنامه نگار در حال حاضر در زمان و که “کیفیت تصاویر” ویژه در خورشید گزارش پیشنهاد شده است که یک عکاس نیز در آن حضور داشتند.

دیگر رسانه ها از جمله اسکای نیوز گزارش داد در این حادثه با استفاده از عکسهای از رسانه های اجتماعی و فیلم برداری به عنوان حمله صورت گرفت که زیر نویس: “اد وودوارد جاوا می میرند.”

ایالات گفت: این روزنامه نگار که در صحنه شکست خورده بود به “تخلیه اساسی وظیفه یک عضو مسئول جامعه به گزارش قریب الوقوع جرم و جلوگیری از خطر بالقوه و صدمه جنایی”.

بیشتر از منچستر یونایتد

این باشگاه گفت: حضور او “هر دو را تشویق و پاداش عاملان” اضافه کرد: “ما معتقدیم که این یک نقض واضح و روشن از هر دو IPSO ویراستاران’ کد و روزنامه نگاری و اخلاق.”

IPSO است که یک تنظیم کننده مستقل از صنعت چاپ کشور در بریتانیا مشابه چگونه Ofcom تنظیم رادیو و تلویزیون.

Police at the home of Chief Executive of Manchester United Ed Woodward, after the house was vandalised last night in Lower Peover, Cheshire
تصویر: پلیس هنوز در حال بررسی این حادثه زشت

خورشید را رد کرده است که آن را به حال دانش قبلی در مورد شیوه ای از اعتراضات و گفت که “مبارک را به همکاری کامل با پلیس هر پرس و جو”.

Cheshire Police است که هنوز هم در حال بررسی صحنه های زشت داشتن تایید کرد که آنها اطلاع در مورد یک حادثه جنایی آسیب در حدود ساعت 10.45 در 26 ژانویه.

نه آقای وودوارد همسرش یا دو فرزند جوان خود را در حال حاضر در اموال در طول حمله.

“خورشید محکوم به طور کامل حمله به آقای وودوارد و خوشحال است که به همکاری کامل با پلیس هر پرس و جو” به گفته یک سخنگوی این روزنامه است.

“با این حال خورشید مثل همه روزنامه ها شور و نشاط خود دفاع راست به گزارش. پس یک نکته که وجود دارد به یک اعتراض خورشید خبرنگار حضور داشتند.

“خورشید با دقت گزارش حوادث است که آشکار شد. در هیچ زمانی بود که خبرنگار ما با آگاهی از آنچه بود به محل و نه تحریک یا تشویق به هر نوع فعالیت های جنایی.

“مقاله روشن ساخته است که رفتار جنایی بود و غیر قابل قبول است.

“خورشید پشتیبانی از صمیم قلب ویراستاران’ کد انجام خواهد شد و دفاع از شکایت به IPSO.”

MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 20: Fans of Manchester United protest against the owners of Manchester United, the Glazers and Chief Executive Ed Woodward prior to the Premier League match between Manchester United and Liverpool FC at Old Trafford on October 20, 2019 in Manchester, United Kingdom. (Photo by Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)
تصویر: آقای وودوارد و باشگاه ما صاحبان شده است موضوع تظاهرات در این فصل

آقای وودوارد و ایالات آمریکایی صاحبان گلیزر خانواده شده است موضوع به طور فزاینده متخاصم فن تظاهرات در طول فصل.

در طول بارسلونا 6-0 جام حذفی برنده بیش از Tranmere تنها چند روز قبل از خانه اش مورد حمله قرار گرفت, برخی از هواداران شنیده می شد شعار در مورد قتل معاون اجرایی رئیس.

در حالی که آقای وودوارد به نظارت چشمگیر رشد در ایران را عملیات تجاری در طول زمان خود را در باشگاه اجرا بر روی زمین کاهش یافته است در طول سال های اخیر.

پس از گرفتن کار خود را در سال 2013, آقای وودوارد منصوب چهار های مختلف مدیران و تحت فشار بوده است در طول این فصل به جای زمان سر مربی اوله گونار Solksjaer با تجربه تر نامزد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>